Results 1 to 7 of 7

Thread: Ligi son 2 sırada bitiren takımlar bir alt lige düşmeli

Newbie

Ligi son 2 sırada bitiren takımlar bir alt lige düşmeli

Bence ilk 4 Ş.ligi ilk 7 bir üst lige çıkabildiği gibi ligi son sırada bitiren 2 veya 3 takımda bir alt lige düşmeli.şu an için takımı dizip bırakan ve izlemeyen bir oyuncu en kötü ihtimal ligden çıkamaz. Bana göre bunun ne gibi faydaları olur.
    1-ligden düşme olursa oyuncu takımını takip etmek zorunda kalabilir.
    2-çok sevdiğiniz arkadaşlarınız ile aranızdaki seviye farkı azalabilir.
    3-şampiyonluk mücadelesi ne kadar keyif veriyorsa ligden düşmemek için mücadele veren takımlarda bir okadar keyif alabilir.

Banned
    Kesinlikle bencede önerilerimde 23 maddede belirtmiştim, http://forum.topeleven.com/%C3%96ner...B0stekler.html rekabetin artması lazım bence ilk 4 sıranın şl ye gitmeside çok saçma adı üstünde ŞAMPIYONLAR ligi en kötü ihtimal 2. sıradakiler ön eleme oynasın ve son 4 5 sıra lig düşmeli katılıyorum.. Bana kalırsa şöyle olmalı ilk 3 sıra ligden çıkmalı diğerleri aynı ligde kalmalı son 5 sırada ligden düşmeli..

Turkish Forum Moderator Ercan Mehmet Minkil's Avatar
    Quote Originally Posted by Tugay Türkseven View Post
    Bence ilk 4 Ş.ligi ilk 7 bir üst lige çıkabildiği gibi ligi son sırada bitiren 2 veya 3 takımda bir alt lige düşmeli.şu an için takımı dizip bırakan ve izlemeyen bir oyuncu en kötü ihtimal ligden çıkamaz. Bana göre bunun ne gibi faydaları olur.
    1-ligden düşme olursa oyuncu takımını takip etmek zorunda kalabilir.
    2-çok sevdiğiniz arkadaşlarınız ile aranızdaki seviye farkı azalabilir.
    3-şampiyonluk mücadelesi ne kadar keyif veriyorsa ligden düşmemek için mücadele veren takımlarda bir okadar keyif alabilir.

Selamlar;

Bu güzel önerizi raporlarıma ekleyip ileteceğim.

İlgi ve anlayışınız için çok teşekkür ederiz.

Newbie
    u 21 den gelen oyunculardan faydalanamıyoruz. bedava gelen oyuncuyu satıyoruz. 18-21 token istenen oyuncu kalitesi bizim seviyeden çok düşük oyüzden serbest bırakıyoruz.halbuki bizim seviyede olsa çoğu oyuncu futbolcuyu serbest bırakmaz .top eleveninde kazancı olur

Quote Originally Posted by Ertan Erçin View Post
    u 21 den gelen oyunculardan faydalanamıyoruz. bedava gelen oyuncuyu satıyoruz. 18-21 token istenen oyuncu kalitesi bizim seviyeden çok düşük oyüzden serbest bırakıyoruz.halbuki bizim seviyede olsa çoğu oyuncu futbolcuyu serbest bırakmaz .top eleveninde kazancı olur
    Selamlar;

Bu konuda haklısınız ben bu önerileri developerlara ilettim.

Newbie
    bence son 2 değil son 3 sıra düşmeli. ben 24 seviyedeyim ve 2 sezondur rakiplerimin 14üde benden iyi şekilde yıldızlılar. örneğin ben 136 yıldızsam diğer 13üde 138 yıldız falan. ligten düşmedikçe oyuncuları hep 5 yıldız kalıyor ve alttan gelenler bu liglerde zorla tutunuyor. son 3 takım mutlaka alt lige düşürülmeli

Quote Originally Posted by symbol54 View Post
    bence son 2 değil son 3 sıra düşmeli. ben 24 seviyedeyim ve 2 sezondur rakiplerimin 14üde benden iyi şekilde yıldızlılar. örneğin ben 136 yıldızsam diğer 13üde 138 yıldız falan. ligten düşmedikçe oyuncuları hep 5 yıldız kalıyor ve alttan gelenler bu liglerde zorla tutunuyor. son 3 takım mutlaka alt lige düşürülmeli
    Alt lige düşürüldüğünde elindeki 5,6 yıldızlı oyuncular bir alt ligde 7-8 yıldızlı görünür ve bu durumda o seviyedeki takımlar için çok haksızlık olurdu.Ki bunun tam tersi oyuncuların yıldızlarını düşürme imkanı olmadığı için bu durum karmaşık olurdu ve alt lige düşürmek menajer için ceza yerine ödül olmuş olur.