Page 2 of 4 FirstFirst 1234 LastLast
Results 11 to 20 of 31

Thread: Top Eleven Öneri ve İstekler 2015/2016

Turkish Forum Moderator Ercan Mehmet Minkil's Avatar
    Quote Originally Posted by moonlife View Post
    Mobil oyunda antrenman sonrası ya da maç sonrası oyuncu özellikleri rastgele verilmekte, bunu da pc deki gibi istediğimiz özelliği kendimiz seçsek güzel olmaz mı?
    Otomatik beceri puanı atama sistemi yakında bilgisayar ortamınada gelecek.

Apprentice
    Oyuncu transfer edeceğimiz de biz token harcıyorken neden oyuncu sattığımızda biz token alamıyoruz ? Bence buna bir çözüm getirilmeli. Ya da transfer yaparken kaybettiğimiz tokenler geri iade edilmeli. Görüşmeler de olduğu gibi menajer kabul etmediğinde geri iade ediliyor...

Bir de destek vermiş olduğumuz kullanıcı bize teşekkür ettiğinde bağlantı kesiliyor. Yani telefonda oynarken bu da oyundan kopmaya neden oluyor pc deki gibi sadece bildirimi görmemiz yeterli.

Quote Originally Posted by Rasim Ozan View Post
    Oyuncu transfer edeceğimiz de biz token harcıyorken neden oyuncu sattığımızda biz token alamıyoruz ? Bence buna bir çözüm getirilmeli. Ya da transfer yaparken kaybettiğimiz tokenler geri iade edilmeli. Görüşmeler de olduğu gibi menajer kabul etmediğinde geri iade ediliyor...

Bir de destek vermiş olduğumuz kullanıcı bize teşekkür ettiğinde bağlantı kesiliyor. Yani telefonda oynarken bu da oyundan kopmaya neden oluyor pc deki gibi sadece bildirimi görmemiz yeterli.
    Öneri ve isteklerinizi ileteceğim.

Newbie
    1) isterdim ki canlı oyun zamanı menejerler arasında chat olsun, konuşa bilsinler
    2) isterdim ki diger menejerlerin oyununa sadece terafdar olmak deyil, hemde ya para yada token qoymaq olsun, nebilim istersiz bookmaker adlandırın, istersiz şans oyunu. Topaz tipli bir şey
    3) benim 22 oyuncum var. 11i sırf liq oynar, diger 11 kupa ve şampionlar liqin oynar. Her dafa yerlerini deyişmek çetin olur. İsterdim oynayacak takımı yaddaşa salmak imkanı olsun. Yani "Liq" adında save edim,ora tıklayarken hemen liqde oynayacak oyunçular esas takıma düşdüşsünler. "Kupa" yazısı altında save etdiyimi tıklayarken kupada oynayacak oyuncular düşsün esas takıma

Quote Originally Posted by Eminec View Post
    1) isterdim ki canlı oyun zamanı menejerler arasında chat olsun, konuşa bilsinler
    2) isterdim ki diger menejerlerin oyununa sadece terafdar olmak deyil, hemde ya para yada token qoymaq olsun, nebilim istersiz bookmaker adlandırın, istersiz şans oyunu. Topaz tipli bir şey
    3) benim 22 oyuncum var. 11i sırf liq oynar, diger 11 kupa ve şampionlar liqin oynar. Her dafa yerlerini deyişmek çetin olur. İsterdim oynayacak takımı yaddaşa salmak imkanı olsun. Yani "Liq" adında save edim,ora tıklayarken hemen liqde oynayacak oyunçular esas takıma düşdüşsünler. "Kupa" yazısı altında save etdiyimi tıklayarken kupada oynayacak oyuncular düşsün esas takıma
    Önerilerinizi ileteceğim.

Newbie
    ya bu video izleyerek dinlenme falan kazanıyorduk videolar son zamanlar hiç yok.

Quote Originally Posted by moonlife View Post
    ya bu video izleyerek dinlenme falan kazanıyorduk videolar son zamanlar hiç yok.
    Evet 2-3 video anca oluyor artık video ...

Newbie
    antremanlar biraz daha geniş kapsamlı olabilir. Mesela bir oyuncuya defans a ayrı antremaeman, os ayrı, forvete ayrı oalabilir bu sayede her mevkiyi rahat geliştirebiliriz.

Quote Originally Posted by ceonas View Post
    antremanlar biraz daha geniş kapsamlı olabilir. Mesela bir oyuncuya defans a ayrı antremaeman, os ayrı, forvete ayrı oalabilir bu sayede her mevkiyi rahat geliştirebiliriz.
    Önerilerinizi ileteceğim

Newbie
    LÜTFEN OKUYUN BUNLAR OLURSA OYUN PATLAMA YAPAR👍👍👍👍👍👍
    Oyunda Şampiyonlar ligi var bence uefa avrupa ligide olması lazım süper kupa olmasi lazim Kendi arkadaşlarımız aramızda kendimiz özel turnuva duzenleyebilmemiz lazım Arkdaslarimizin oyuncularına teklif verebilmemiz lazım oyunda Sezonun oyuncusu gibi özelliklerde olması lazım ,
    Liglerde kuru kuru olmaz sponsorlu lig olması lazım formalara Sponsor alabilme ve onda ek gelir sağlayabilelim
    Tokeni yüksek olan formalar oyunculara ek güç kazandirmali maç içerisinde yoksa bir mantığı olmuyor formanın .
    (aynı şekilde amplemin de oyle)
    Oyunda milli takimlar kısmında olması lazım ama fiilen,oyuncular milli takımlara çağrılır. Alt yapıdan gelen oyunculara sözleşme imzalamak 3veya 4 tokeni gecmemeli, oyunun içinde sanal haber yeri yapabilirler her ligin ayrı şampiyonlar ligini ayrı kupanın ayrı
    Arkdaslarla sohbet özelliği olabilir oyunu daha zevkli kılar , Oyuncularla iletişim ortamı oluşturulabilir oyuncunun sıkıntısını burdan ogrenebiliriz asistan menejer kiralama olsun token ile asistan menajer satın alalım.

Page 2 of 4 FirstFirst 1234 LastLast