Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 12
Like Tree2Likes

Thread: Prodaja igraca

  1. #1
    Newbie
    Join Date
    Jan 2014
    Posts
    8

    Prodaja igraca

    Prodao sam sinoc igraca oko 22 h i nije mi do sada stigla potvrdna poruka o prodaji. Igrac ga nema u timu, pare nisu legne na racun. Da li neko zna u cemu je problem? kontaktirao sam podrsku sinoc, ali nema jos da se oglase. Hvala

  2. #2
    Dreamer
    Join Date
    Mar 2013
    Location
    Croatia
    Posts
    469
    oglasit ce se tek u ponedeljak jer subotom i nedeljeom ne rade
    NTNK likes this.

  3. #3
    Newbie
    Join Date
    Jan 2014
    Posts
    8
    Ma nisu stvarno u redu sta rade ceo dan? Kao pise na razmatranju je i 2 administratora su pormenjena ili ko vec i niko se ne oglasava. Nadam se da ce da mi vrate te pare, prodao sam golmana od 5 zvezdice da bih doveo nekog igraca i sad q*** dok se oni jave i vrate mi pare ne mogu kupovati. Nemam tolko para.

  4. #4
    Community Tester
    Join Date
    Nov 2012
    Posts
    214
    Imaju mnogo zahteva na dnevnom nivou. Prosecno se ceka 2-4 dana na odgovor (ne racunajuci vikend). Takodje, ako je problem kompleksan (a ovo jeste) onda zna da potraje.

    Ako je sve regularno novac ces dobiti na racun, to je sigurno. Medjutim ono sto bi bilo normalno u ovakvim okolnostima (propust igre koji ti remeti funkcionisanje kluba) jete da dobijes odgovarajucu nadoknadu, medjutim iz iskustva znam da to nece da se desi...

  5. #5
    Newbie
    Join Date
    Jan 2014
    Posts
    8
    Ma nije mi potrebna nadoknada. Neka mi vrate samo ono sto je moje i bicu zadovoljan. Odgovorili su mi juce ipak i rekli mi za nekog drugog igraca da sam ga prodao. Medjutim ja sam u sledecoj poruci napisao ime tog igraca koji je "nestao" sve im lepo objasnio da je to golman od 5* ime im dao, vreme kad se to otp desilo a ne taj drugi igrac za koga mi oni pricaju. Trebalo bi da rese ovaj problem (barem se ja iskreno nadam).

  6. #6
    Newbie
    Join Date
    Jan 2014
    Posts
    8
    Stvarno su bezobrazni ovi Nordeus. Znaci ne mogu da verujem. Jos od petka se ne javljaju. 4 radna dana i nista. Valjda ce sutra odgovoriti nesto i resiti problem. Nemam reci za ovakvu neodgovornost!

  7. #7
    Serbian Forum Moderator NTNK's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    Beograd, Serbia
    Posts
    4,810
    Prijatelju,ako si bio u minusu sa budzetom,onda oni sami prodaju tvog najskupljeg igraca iz tima...naravno pre toga te upozore porukom...

    Aleksandar Ilok likes this.

  8. #8
    Community Tester
    Join Date
    Nov 2012
    Posts
    214
    Quote Originally Posted by NTNK View Post
    Prijatelju,ako si bio u minusu sa budzetom,onda oni sami prodaju tvog najskupljeg igraca iz tima...naravno pre toga te upozore porukom...
    Naveo je da je on prodao igraca i da pare nisu stigle na racun...

  9. #9
    Serbian Forum Moderator NTNK's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    Beograd, Serbia
    Posts
    4,810
    Jel su ti vratili pare?

    Sent from my LG-P760 using Tapatalk

  10. #10
    Newbie
    Join Date
    Jan 2014
    Posts
    8
    Ja se izvinjavam zbog ovolikog kasnjenja...Vratili su mi pare posle velikog napinjanja Jedva su priznali gresku, ali nista novo...

Page 1 of 2 12 LastLast