Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 15
Like Tree4Likes

Thread: Ocitavanje

  1. #1
    Newbie Backe's Avatar
    Join Date
    May 2014
    Posts
    44

    Ocitavanje

    Vec 3 dana zaredom ne mogu da udjem na TOP ELEVEN.Znaci nebitno da li je preko Top Eleven - Be a Football (Soccer) Manager ili preko fb-a uvek mi ovo izbaci Screenshot by Lightshot . Restartujem komp.ruter,modem sve zivo i opet nece.
    flydragon likes this.

  2. #2
    Dreamer
    Join Date
    Mar 2013
    Location
    Croatia
    Posts
    469
    to se i meni desava pa refresujem pa udje nazad u top
    Backe likes this.

  3. #3
    Newbie Backe's Avatar
    Join Date
    May 2014
    Posts
    44
    Reseno
    NTNK likes this.

  4. #4
    Newbie
    Join Date
    Sep 2014
    Posts
    3
    Dali mi iko moze objasnit zasto nemogu nikako da se konektujem na top eleven imam isti problem kako i Backe nikako nece da mi ucita moze li mi iko objasniti razlog ?

  5. #5
    Newbie
    Join Date
    Sep 2014
    Posts
    3
    kako si rijesio problemmm lol

  6. #6
    Pro munchen's Avatar
    Join Date
    Feb 2014
    Location
    Tuzla
    Posts
    843
    i kod mene i jos u par prijatelja isti problem, ocistio sam keš, mijenjao pretraživače, ocistio memoriju flesh playera i opet nece da udje.I kod par prijatelja koji nisu na istom serveru kao ja isto tako ne moze da udje.

  7. #7
    Newbie
    Join Date
    Sep 2014
    Posts
    3
    ma i ja sam sve uradio to nema sta nisam ali nece pa nece nikako neznam koji mu je klinac

  8. #8
    Newbie
    Join Date
    Feb 2014
    Posts
    24
    i ja imam problem, samo se meni okrece ono t11 i nista dalje nece da ide, evo tako od 16h, imam 10 ljudi najmanje kojima isto to se desava.

  9. #9
    Dreamer
    Join Date
    Mar 2013
    Location
    Croatia
    Posts
    469
    to vam je do vase mreze moze bit da nesto rade pa je nedostupno probajte da instalirajte neki od programa pa promjenite ip adresu

  10. #10
    Apprentice Ivan Jordovic's Avatar
    Join Date
    Jul 2013
    Posts
    180
    To se dešava kod svih iz BIH,Zinaid je rekao da je i kod njega tako bilo i da je morao da promeni jezik u Hrv i da je onda ušlo.Ali preko telefona morate promeniti jezik.

Page 1 of 2 12 LastLast