Results 1 to 6 of 6

Thread: Problem oko ucitavanja igre..

  1. #1
    Newbie
    Join Date
    Aug 2014
    Posts
    4

    Problem oko ucitavanja igre..

    Kao prvo,zelim da pozdravim sve forumase .Ja sam novi na forumu ali vec duze vreme pratim forum pa sam odlucio da vam se pridruzim .Svidja mi se atmosfera ovde,nadam se da cemo se dugo druziti .

    Nego,da predjem na problem.
    Krenuo sam da igram Top11 na svom mobilnom telefonu ,i sad kada privremeno necu imati telefon u problemu sam.Kada pokusam da upalim Top11 na svom racunaru,igra mi se samo ucitava.Jednom sam cak pustio i 30 minuta da se ucitava,ali ono nije htelo.Sad ne znam zavisi li od toga sto mi je racunar bas los (ma da mislim da to nema nikakav uticaj) .Danas sam cak imao mec lige sampiona na kom nisam uspeo da slozim tim,a cak jos nisam ni vidio rezultat .
    Uglavnom,to ovako izgleda: Screenshot by Lightshot

    Ako je neko imao ovakvih problema,voleo bih zaista da mi pomogne,bicu mu zahvalan .

  2. #2
    Serbian Forum Moderator Shadow's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    Serbia
    Posts
    4,173
    Si možda probao da promeniš pretraživač ili na tom pretrživaču da očistiš Cache i Cookies?

  3. #3
    Newbie
    Join Date
    Aug 2014
    Posts
    4
    Pokusavao sam i na drugim pretrazivacima,ali ne ide.Cache i Cookies nisam brisao,niti znam jer kao sto gore rekoh igram preko telefona i retko koristim racunar :v .

  4. #4
    Serbian Forum Moderator Shadow's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    Serbia
    Posts
    4,173
    Moraš sa podrškom da vidiš o čemu se radi.

  5. #5
    Newbie
    Join Date
    Sep 2014
    Posts
    1
    Pozdrav svima...


    Imam problem sa igricom. Kad ucita igricu na telefonu, nakon par sekundi zamrzne i zatvori app... Na kompu radi dobro... Do cega bi moglo biti...???

  6. #6
    Newbie
    Join Date
    Aug 2013
    Posts
    5
    meni ne radi ni jedno ni drugo