Results 1 to 4 of 4
Like Tree1Likes
  • 1 Post By Najdox

Thread: Zašto ne mogu napraviti ponudu za igrača?

  1. #1
    Newbie
    Join Date
    Jun 2015
    Posts
    1

    Zašto ne mogu napraviti ponudu za igrača?

    Da li mi neko može pomoći i odgovoriti zašto ne mogu napraviti ponudu za igrača? 4. sam level I želio bih da napravim ponudu za kupnju nekog igrača jačeg od igrača višeg levela ili istog, ali nema mi opcije kada kliknem na igrača, ne postoji tipka napravi ponudu....

  2. #2
    VIP
    Join Date
    Sep 2014
    Location
    Beograd
    Posts
    11,542
    Možda tim od kog želiš da kupiš igrača nije na istom serveru kao ti... Možeš napraviti ponudu samo za igrače od 3 do 5 zvezdica, ako je tim kome šalješ ponudu na istom serveru kao ti...

  3. #3
    Newbie
    Join Date
    Jun 2015
    Posts
    1
    Da li mi neko može pomoći i odgovoriti zašto ne mogu napraviti ponudu za igrača? 4. sam level I želio bih da napravim ponudu za kupnju
    2015 2016 car models

  4. #4
    Apprentice Najdox's Avatar
    Join Date
    Feb 2015
    Location
    Bosnia & Herzegovina
    Posts
    195
    Quote Originally Posted by Ahmad Saikuddin View Post
    Da li mi neko može pomoći i odgovoriti zašto ne mogu napraviti ponudu za igrača? 4. sam level I želio bih da napravim ponudu za kupnju
    2015 2016 car models
    Odgovorio ti je čovjek u postu iznad...
    Al evo ja ću ti slikovito objasnit.

    1. Najlakši način da napraviš ponudu za igrača jeste da klikneš na Transferi >> Pregovori
    I na toj listi će ti biti najbolji igrači što se tiče tvog nivoa, na tebi je samo da odabereš igrača i napraviš ponudu...



    2. Ako želiš kupit igrača od nekog tvog prijatelja,

    PRVI USLOV je da tvoj prijatelj igra na istom serveru kao i ti. Najlakši način kako da saznaš da li ti i tvoj prijatelj igrate na istom serveru je da odeš na Raspored utakmica >> Mečevi prijatelja

    Ako ti tu ne budu mečevi od tog prijatelja to znači da ne igrate na istom serveru i samim tim nemožeš kupovat igrače od njega...

    U slučaju da igrate na istom serveru,
    DRUGI USLOV je da igrač u njegovom timu kojeg si ti odabrao ima MINIMALNO 3 zvjezdice i MAKSIMALNO 5 zvjezdica, ako zadovoljava te uslove onda samo klikneš na odabranog igrača i napraviš ponudu po vrlo jednostvanom postupku...
    Također ponudu za igrača možeš poslati protivnicima koje nađeš u ligi, kupu, ligi prvaka. ALI UVIJEK USLOVI ZA PONUDU SU ISTI.

    Nadam se da si shvatio, ja ti bolje nemogu objasnit...