Results 1 to 9 of 9
Like Tree2Likes
  • 1 Post By Top El
  • 1 Post By Dejan Subotic

Thread: Tehnički problem

  1. #1
    Newbie
    Join Date
    Aug 2015
    Posts
    2

    Tehnički problem

    Danas mi se desio problem a to je: kupio sam igrača na aukciji gde sam potrošio oko 20 tokena i oko 200000 da bi tog istog igrača prodao prijatelju jer kod njega i nije neka ponuda na serveru na kome igra.To smo radili dosta puta bez ikakvih problema.Medjutim danas kad sam dobio ponudu za igraca od strane prijatelja hteo sam da potvrdim prodaju ali prilikom svakog pritiskanja potvrde bio sam izbačen sa mog naloga i tako desetak puta. Da di na kraju prilikom ulaska na moj nalog dobio poruku da je mog igrača kupio sasvim neki drugi klub bez ikakve moje potvrde. Tako da vas molim da mi vratite mog igrača jer to bi bilo najoštenije ili da mi date sa istim karakteristikama.Jer ja ovu igru igram već više od pet godina svakodnevno i jako dobro poznajem pravila.Bilo je tu manjih i većih grešaka ali nikad kao ova.Nadam se da će te veoma brzo rešiti moj problem.
    Unapred zahvalan
    Pozdrav

  2. #2
    Famous Top El's Avatar
    Join Date
    Feb 2015
    Location
    PETROVARADIN
    Posts
    1,184
    Prijatelju dzabe se ovde zalis,ovde niko ne moze da ti vrati igraca.....
    munchen likes this.

  3. #3
    Newbie
    Join Date
    Aug 2015
    Posts
    2
    Quote Originally Posted by Top El View Post
    Prijatelju dzabe se ovde zalis,ovde niko ne moze da ti vrati igraca.....

    Hvala.Sada vidim da sam pisao na pogresnom mestu.
    Top El likes this.

  4. #4
    Serbian Forum Moderator Shadow's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    Serbia
    Posts
    4,173
    Have a Problem? - TopEleven Support | TopEleven Support

    Ovde se obrati za svoj problem. Obrazloži sve kao i vreme kada se to desilo. Bilo bi još bolje da si slikao to.

  5. #5
    Newbie
    Join Date
    Dec 2014
    Posts
    4
    Hajd mogu ovdje pitati, da ne otvaram novu temu.

    Zašto mi se 'intenzitet' sam smanji? Primjetio sam kada ulazim preko androida da mi nekada padne na ono srednje. Da li je to zbog kondicije igrača, kada je slabija pa se on automatski smanji ili je neki problem?

    Hvala unaprijed.

  6. #6
    Rookie UnlockeR's Avatar
    Join Date
    Jan 2013
    Location
    Serbia
    Posts
    62
    Na kakav intezitet mislis?
    If you can dream it, you can do it.

  7. #7
    VIP t11_fan's Avatar
    Join Date
    Aug 2014
    Location
    Croatia
    Posts
    2,435
    Stavljam sliku ovdje da mogu iskoristit link za potpis u avataru
    Tehnički problem-klopp1.jpg
    Ex top eleven player


  8. #8
    Newbie
    Join Date
    Mar 2016
    Posts
    2
    Cekao sam utakmicu revansa polufinala ls,koju sam pomerio na 02.00h....na manje od 1 min. do pocetka,sve je stalo....utakmice uopste nije bilo,samo mi je izbacen izvestaj nakon sat i po vremena da je utakmica izgubljena,bez ikakvog izvestaja i bilo kakve mogucnosti za pracenje iste,kako sa moje strane menadzera tako i sa strane mojih prijatelja koji su zeleli da prate utakmicu....slican problem mi se pojavio u orethodnoj utakmici,gde se vreme utakmice sa 68' min u sekundi pomerilo na kraj!Takodje nisam imao mogucnost za trecu zamenu kao ni promenu taktike...Molim za objasnjenje

  9. #9
    Newbie
    Join Date
    Mar 2016
    Posts
    2
    Tehnički problem-screenshot_2.jpg
    ovo je ceo izvestaj