Results 1 to 8 of 8

Thread: Bag na transferima

  1. #1
    Newbie
    Join Date
    Oct 2016
    Posts
    2

    Bag na transferima

    posted image

    Evo vec drugi dan aktivan sam skoro non stop i i dalje se ne pojavljuje ni jedan igrac za klub na mom lvl, znaci najbolje sto mogu da kupim je jedan nivo ispod, jel' se desavalo jos nekom to?

  2. #2
    Serbian Forum Moderator Shadow's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    Serbia
    Posts
    4,173
    Na kom si nivou?

  3. #3
    Newbie
    Join Date
    Oct 2016
    Posts
    2
    45, i do sad nije bio u ponudi igrac na mom nivou

  4. #4
    Serbian Forum Moderator Shadow's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    Serbia
    Posts
    4,173
    Vrv si na najvišem nivoa svog servera i zato je takva ponuda.

  5. #5
    Newbie
    Join Date
    May 2017
    Posts
    3
    ovo na novim transferima je toliko ofirno napravljeno, da je smijesno. covjek nudi na istog igraca ko i ja, a jedno 40 levela ispod mene..

  6. #6
    Newbie
    Join Date
    May 2017
    Posts
    3
    Quote Originally Posted by sroljo View Post
    ovo na novim transferima je toliko ofirno napravljeno, da je smijesno. covjek nudi na istog igraca ko i ja, a jedno 40 levela ispod mene..
    evo konkretnog primjera:

    wasana fc je kupila igraca na kojem sam ja na pocetku nudio za 43 tokena i brdo para.. kad pogledas squad u wasana fc, kupljenog igraca nema, a da ne govorimo o tome da je wasana fc nekih 20 nivoa ispod mog trenutnog i da na aukciji ne bi smjela ni da vidi ovog igraca.

    muljaza ziva. cim ponudis na nekog igraca, ako se vidi da ces ga dobiti jeftino, odmah neki slucajni ponudjac se nadje samo da digne cijenu.. ofirno do bola.

    Bag na transferima-sign1.jpgBag na transferima-sign2.jpgBag na transferima-sign3.jpg

  7. #7
    Newbie
    Join Date
    May 2015
    Posts
    1
    Otkud vam toliki tokeni????

  8. #8
    Newbie
    Join Date
    May 2017
    Posts
    3
    nemam ja toliko tokena, o tome se i radi, nego su napravili u skripti tako, da automatski nudi ko fol neki igrac, ali po slucajnom odabiru, samo da bi za mene podigli cijenu u tokenima, tako da ja potrosim sto vise i ne dobijem igraca jeftino.

    evo upravo je neki tamo igrac sa levela 4 kupio fudbalera sa 55 nivoa.. ja nudim, a onda taj igrac automatski kao ponudi vise, i tako nekoliko puta, dok ja nisam opet odusto, jer vidim da je ovo napravljeno samo da se automatski dize cijena igracima, odnosno da trosimo sto vise tokena.. uglavnom, sranje tesko..
    Bag na transferima-bid4.jpgBag na transferima-bid6.jpg