Results 1 to 9 of 9
Like Tree1Likes
  • 1 Post By oguzkara

Thread: Facebook Free Token

Newbie

Facebook Free Token

Benim şöyle bir sorunum var. Oyuna başlayan arkadaşlarım kredi kartı bilgilerini girerek 21 ücretsiz token alırken, benim facebook sayfamda böyle bir teklif yok. Neden olmadığını ve nasıl bu ücretsiz tokenleri (kredi kartı bilgilerimi girerek) alacağımı söyler misiniz?
    yanlış yere konu açtım galiba ilgili yere taşınabilir veya silinebilir. hatalar ve teknik arızalar bölümüne açtım tekrar konuyu.
    Last edited by oguzkara; 07-29-2013 at 01:08 PM.
    Al Gha likes this.

Newbie
    adamım faceden gir oyuna teklifi görme ihtimalin var. görmüyorsan eğer yeni sezon başlayınca facebooktan bi gir bak. yine yoksa pcye bi format at tekrar yükle kesin görürsün. ama sezon başı bir hafta kadar görünüp kayboluyo teklif. öyle bir durum var. daha almadım ordan biliyom

Newbie
    ben denedim token vermedi üstüne para kesti o...

Newbie
    kredi kartı bilgilerinizi kesinlikle paylaşmayın internet ortamında hele ki bir oyun için ne idiğü belirsiz şeyler için... sonra pişman olmasın kimse...

Newbie
    token kazanmak için kredi kartı na gerek yok.ben şimdiye kadar 3 ayda 35 tane kazanmaşımdır teklif tamalayarak.

Newbie
    Good good

Newbie Olcay Çetinkaya's Avatar
    kredi kartı bilgilerinizi paylaşmayın ne demek yaa ? 21 token için kredi kartı bilgilerini vermeyin kadar saçma bişey yok. oyuna ilk başta başlayan insanlara nordeuseun yapmış olduğu kıyağı geri çevirmek biraz enayilik bence. zaten sürekli gözlemci satın almak için jeton alıyorum ve facebook bunu kaydediyor.gerçekten çok korkaksanız, aman benim kredi kartımı benden habersiz kullanırlar diye korkuyorsanız "BANKANIZIN KREDİ KARTI AYARLAR BÖLÜMÜNDEN İNTERNETTEN ALIŞVERİŞE KAPATMANIZ YETERLİ OLACAKTIR" sevgiler..

Newbie
    kredi kartı bilgileri paylaşmakta zarar görmüyorum.

Newbie
    Postingan diatas keren banget
    sambil baca numpang cari rezeki iyaa

Hanya di Agen Bola, Bandar Bola Online, Situs Taruhan Bola, 7meter
    anda akan menemukan promosi dan hadiah unik serta lain daripada yang lain.
    Agen Bola ini selalu menyediakan promosi setiap periode sehingga sangat menyenangkan anggotanya.
    Langsung saja kunjungi situs kami dijamin para member akan nyaman dengan Agen bola terbaik dan terpercaya.
    Agen Bola, Bandar Bola Online, Situs Taruhan Bola, 7meter