Results 1 to 4 of 4

Thread: Kulüp Değiştirme

Newbie

Kulüp Değiştirme

Arkadaşlar ben 4. seviyedeyim ve menajer sekmesinde seviye 1 ve 2 takımlarını alabiliyorum.Top eleven sitesinde yeni kulüp alındığında token / tedavi paketi /moral / dinlenme paketlerinin kaldığı yazıyor.Fakat benim kulübümdeki paralarım / formalarım ve en önemlisi de bugüne kadar kazanmış olduğum müzedeki şampiyonluk kupalarım duracakmı?

Turkish Forum Moderator Ercan Mehmet Minkil's Avatar
    Quote Originally Posted by Duhan Tutkun View Post
    Arkadaşlar ben 4. seviyedeyim ve menajer sekmesinde seviye 1 ve 2 takımlarını alabiliyorum.Top eleven sitesinde yeni kulüp alındığında token / tedavi paketi /moral / dinlenme paketlerinin kaldığı yazıyor.Fakat benim kulübümdeki paralarım / formalarım ve en önemlisi de bugüne kadar kazanmış olduğum müzedeki şampiyonluk kupalarım duracakmı?
    Selamlar;

Tüm menajer arayan kulüpler Menajer sekmesinin altında listelenecektir. Alabileceğiniz kulüplerin en yüksek seviyesi mevcut seviyenizin maksimum 2 seviye altındadır. (Eğer seviye 1′de iseniz sadece seviye 1′deki kulüpleri alabilirsiniz ) Lütfen kulüpleri almadan önce size uygunluğuna bakınız.
    Kulübü alır almaz yeni stadyumunuz, tesisleriniz, yeni takımınız, yeni finansal bütçeniz, yeni taraftarlarınız ve yeni takımınızın şimdiye kadar kazandığı kupaları kupa odanızda göreceksiniz. Hatta yeni takımınızı ücretsiz olarak adlandırabileceksiniz!
    Tüm token bakiyeniz ve tedavi paketleriniz, logolarınız ve formalarınız eski takımınızda yeni takımınıza transfer edilecektir ve hatta menajer seviyenizi koruyacaksınız. Unutmayınız ki yeni kulubü aldığınız zaman tekrar eski kulübünüze tekrar dönemezsiniz. Ayrıca başka bir kulüp almak için 28 gün beklemeniz gerekli bu nedenle yeni kulübünüzü dikkatlice seçiniz!

İlgi ve anlayışınız için çok teşekkür ederiz.
    Last edited by Ercan Mehmet Minkil; 07-22-2015 at 06:55 AM.

Newbie
    Yeni takımınızın kazandığı kupalar kupa odasında görülecektir yazıyor. Peki kulüp değiştirdiğimde eski takımım ile kazandığım kupalar yine kupa odamda gözükecek mi yoksa kupa odam hepten siliniyor mu ?

Turkish Forum Moderator Ercan Mehmet Minkil's Avatar
    Quote Originally Posted by Duhan Tutkun View Post
    Yeni takımınızın kazandığı kupalar kupa odasında görülecektir yazıyor. Peki kulüp değiştirdiğimde eski takımım ile kazandığım kupalar yine kupa odamda gözükecek mi yoksa kupa odam hepten siliniyor mu ?
    Evet başarıların ve aldığın kupalar gözükecek.