Page 3 of 5 FirstFirst 12345 LastLast
Results 21 to 30 of 41
Like Tree1Likes

Thread: Değişim Gerçekleşti !!!

Turkish Forum Moderator Ercan Mehmet Minkil's Avatar
    Quote Originally Posted by Rasim Ozan View Post
    teşekkür ederim yenilik gayet güzel oldu, antrenman çeşitlerini açmak için seviye olayı da güzel fikir
    Banada eğlenceli geldi ilerledikçe seviye

Apprentice
    Quote Originally Posted by Ercan Mehmet Minkil View Post
    Banada eğlenceli geldi ilerledikçe seviye
    dün biraz oyuncuları yordum açıkcası 100 civarı kondisyon paketi harcadım seviye 11 oldu, takım cidden çok gelişti bugün deplesmanda zorlu bir rakibi de 4-1 gibi bir skorla yenince sürekli yapma isteği geliyor ama paketleri de idareli kullanmak lazım

dün biraz oyuncuları yordum açıkcası 100 civarı kondisyon paketi harcadım seviye 11 oldu, takım cidden çok gelişti bugün deplesmanda zorlu bir rakibi de 4-1 gibi bir skorla yenince sürekli yapma isteği geliyor ama paketleri de idareli kullanmak lazım
    Antrenman sayesinde çok iyi oluyor takım bunun bende farkındayım Bende 200 e yakın harcadım dün

Apprentice
    Antrenman sayesinde çok iyi oluyor takım bunun bende farkındayım Bende 200 e yakın harcadım dün
    siz baya harcamışsınız kaçıncı seviyeye geldiniz peki ? o kadar harcadıysanız eğer 15 20 arasında olmanız lazım

siz baya harcamışsınız kaçıncı seviyeye geldiniz peki ? o kadar harcadıysanız eğer 15 20 arasında olmanız lazım
    15im bugün harcamadım tek oyuncu antrenman yapınca

Apprentice
    15im bugün harcamadım tek oyuncu antrenman yapınca
    en az 4 oyuncu ile yapın hocam savunma, hücum veya orta sahadan onların kazandırdığı bonusları maç sırasında uygulayabiliyoruz denediniz mi bilmiyorum da dün fark ettim çok olumlu sonuçlarını gördüm

en az 4 oyuncu ile yapın hocam savunma, hücum veya orta sahadan onların kazandırdığı bonusları maç sırasında uygulayabiliyoruz denediniz mi bilmiyorum da dün fark ettim çok olumlu sonuçlarını gördüm
    Evet denedim daha güzel oynamaya başladı takım

Apprentice
    Evet denedim daha güzel oynamaya başladı takım
    ben şunu merak ediyorum, peki bu maç sırasında harcadığımız bonuslar kazandığımız bonuslardan eksiliyor mu bunu biliyor musunuz ?

ben şunu merak ediyorum, peki bu maç sırasında harcadığımız bonuslar kazandığımız bonuslardan eksiliyor mu bunu biliyor musunuz ?
    Evet antrenmandan kazandığımız bonusları maç sırasında kullanıyoruz eksiliyor ben öyle gördüm

Sent from my iPhone using Tapatalk

Newbie
    20 ila 33 seviye arasında 6 takımım var kazanmadığım kupa kırmadığım rekorlar kalmadı bu takımlarla. yeni antrenman modunu yavaş yavaş çözüyorum ve oldukça eğlenceli ve hiç sakatlık yaşamadım antrenmanlarda saktlıklardan nefret ediyorum.

antrenmandan evvel gelecek maç saatini ( takımınızın futbolcularına eklenecek 3 saatlik periyodlarla +6) bunları hesaplayıp ona göre antrenmanlardan seçimnizi yapın zaten ne kadar harcayacağınızı antrenmanda belirtiyor.

ben hep takımı 95-99 arası maça hazır hale gelecek şekilde antrenman yaptırıyorum tek eksik otomatik oyuncu değişimi bununda ivedilikle hem de daha fazla seçenek yani her bölge için en az 4 kale içinse 2 şeklinde ayarlnamsı lazım.

antrenmandan evvel X2 yazan videoyu izleyin ve iki misli puan alın bu önemli.

Page 3 of 5 FirstFirst 12345 LastLast