Page 10 of 11 FirstFirst ... 891011 LastLast
Results 91 to 100 of 104
Like Tree20Likes

Thread: Koju formaciju trenutno koristite?

  1. #91
    Dreamer AC Milan 21's Avatar
    Join Date
    Feb 2015
    Location
    Prokuplje
    Posts
    346
    Koristim 4-1-3-2

    ranije 4-3-3 al nisam bio zadovoljan pa sam presao na ovu prvu jel vidim da svi muce muku s njom kada igraju pa da isprobam samo kakav treba biti mentalitet ekipe za formaciju pasovi uklizavanje? 4-1-3-2

  2. #92
    VIP t11_fan's Avatar
    Join Date
    Aug 2014
    Location
    Croatia
    Posts
    2,435
    Mentalitet se ne određuje prema formaciji, nego prema odnosu kvalitete. Ako je tim slabiji, uglavnom koristim napadački, neutralan protiv tima slične kvalitete (razlika do 1 zvjezdice prosječne kv.) i obrambeni protiv jačeg tima.
    Ex top eleven player


  3. #93
    Dreamer Go Ahead Eagles's Avatar
    Join Date
    Feb 2015
    Posts
    428
    Ali meni fokusiranje pasa nije jasno.Kad imas Amc Aml Amr u 1. postavi,da li bi trebalo preko oba krila ili ???I po cemu se odredjuje fokus?

  4. #94
    VIP t11_fan's Avatar
    Join Date
    Aug 2014
    Location
    Croatia
    Posts
    2,435
    Po protivničkoj formaciji i po onoj koji ti koristiš. Ako protivnik igra s 2 krila u timu (3N ili 4N), onda koristim neku formaciju preko krila: 3n-1-... protiv 4N i neku 451 s AM krilima protiv 3N.
    Kad protivnik igra nekom balansiranom formacijom kao npr. 442, onda ovisi koju ja koristim, npr. ako koristim 4ND protiv 442, tad fokusiram kroz sredinu, ako koristim 451V, onda stavim na kombinirano
    Ex top eleven player


  5. #95
    Dreamer AC Milan 21's Avatar
    Join Date
    Feb 2015
    Location
    Prokuplje
    Posts
    346
    Upravo sam prebacio na formaciju 4-4-2 i pobedio lika koji je jak kao ja 0-1 dobra formacija


  6. #96
    Newbie
    Join Date
    May 2015
    Posts
    1
    DC DC DC
    DML DML
    MC MC
    AML AMR
    ST

    Crvene strelice na DML/DMR i AML/AMC a plava na jednom MC
    Hard Att, preko oba krila

    Deluje blesavo, razbija redom, primam užasno retko golove a dajem gomilu.

    Koje taktike da se plašim?

  7. #97
    Newbie Josip Bandić's Avatar
    Join Date
    Jul 2015
    Location
    Croatia
    Posts
    11
    Moja trenutna postava je 3-5-1-2 tek sam 1 lvl.Na tablici sam 2-gi.Dobro mi ide ovo sa igračima
    samo trebam još skupiti par tokena.Skupljam za skaute od 39 tokena.Koju formaciju trenutno koristite?-bandicam-2015-07-16-14-42-07-353.jpg

  8. #98
    Champion lespa's Avatar
    Join Date
    Jan 2015
    Location
    Voždovac
    Posts
    2,357
    Quote Originally Posted by Josip Bandić View Post
    Moja trenutna postava je 3-5-1-2 tek sam 1 lvl.Na tablici sam 2-gi.Dobro mi ide ovo sa igračima
    samo trebam još skupiti par tokena.Skupljam za skaute od 39 tokena.Click image for larger version. 

Name:	bandicam 2015-07-16 14-42-07-353.jpg 
Views:	121 
Size:	59.3 KB 
ID:	49805
    Skaut igrac od 39 tokena je neki matorac koji moze da udje u losu formu i da tvoj tim nema nikakve koristi od njega. Znam, deluje primamljivo blizu je sedme zvezdice i ima specijalnost ali nemoj ga uzimati. Radije cuvaj tokene da kupis akademca( igrac iz tvoje akademije ) ili da imas za crvene kofere kad ti se povredi bitan igrac. Tvoja je stvar kako ces igrati, ali samo tri igraca na tvojoj polovini je malo. Dodaj jos jednog stopera ili DMC-a jer previse si otvoren.

  9. #99
    Newbie
    Join Date
    Oct 2013
    Posts
    2
    A ljudi sta mislite ovoj taktici:
    DL DC DC DR
    DMC
    MC MC
    AML AMR
    ST
    da li nesto valja i kakav ima efekat na protivnicke formacije?

  10. #100
    Rookie UnlockeR's Avatar
    Join Date
    Jan 2013
    Location
    Serbia
    Posts
    62
    Quote Originally Posted by baja4yu View Post
    A ljudi sta mislite ovoj taktici:
    DL DC DC DR
    DMC
    MC MC
    AML AMR
    ST
    da li nesto valja i kakav ima efekat na protivnicke formacije?
    Niko ti ne moze sa sigurnoscu reci, sve je to individualno. Ali dosta njih ima misljenje da je ta formacija lako pobediva. Ma da, ako imas dobar tim, protiv malo slabijih timova, ta formacija moze biti dosta efikasna. Sve zavisi od kvaliteta tvojih AMR/AML-a, i odbrambene zone, jer u takvoj formaciji je protivniku lako da ti lupi kontru. Isporobavaj u prijateljskim i kupu dok ne pocne sezona pa ces videti


    Ja cu ove sezone koristiti 4-1-4-1, jer u ranijim slucajevima kad sam igrao sa dva napadaca, uglavnom je jedan razbijao, a drugi jako slabo igrao, tako da cu probati sa jednim ST. Alternative su: 4-1-3-2 i 4-4-2.

Page 10 of 11 FirstFirst ... 891011 LastLast