Page 31 of 51 FirstFirst ... 21293031323341 ... LastLast
Results 301 to 310 of 509
Like Tree87Likes

Thread: Kako napasti protivnicku formaciju

  1. #301
    Newbie
    Join Date
    Mar 2014
    Posts
    8
    Drugari jos jednom ja
    Znam da pise da kontra za uski dijamant 4141,451v,3u142 ali me zanimaju neka vasa licna iskustva kako igrati protiv uskog dijamanta jer igram danas protiv 1 na tabeli,jaci je od mene ali ne mnogo!
    U prvom delu lige sam izgubio kući od njega.......standardno sam igrao protiv njegovog uskog dijamanta sa 451v ali nisam uspeo!
    Ne znam kako ali moram da ga dobijem danas

  2. #302
    Newbie
    Join Date
    Mar 2014
    Posts
    8
    Lagana pobeda od 2:0.......ako nekom bude značilo kad igra protiv uskog dijamanta!Postavio sam formaciju 4-3-2-1 odnosno dl dc dc dr.......mc mc mc,aml amr st.........crvene strelice na bekove,krila,i srednjeg mc-a!Mentalitet normalan,uklizavanje tvrdo,ofsajd zamka,napad preko krila u prvom poluvremenu i kroz sredinu u drugom,dugački pasovi u prvom,kratki u drugom!
    Imao sam 3 čiste sanse i promasen penal,da napomenem da sam igrao u gostima,on je jadničak menjao formaciju jedno 6 puta i nije mogao nista da uradi!Ovo zahteva mnogo dobru odbranu........eto drugari ako nekom znači......ako ne,nece da skodi
    Volf and Vedran Staklenac like this.

  3. #303
    Newbie
    Join Date
    Apr 2014
    Posts
    23
    kako protiv 5-2(MC/MC)-2(AML/AMC)-1 mnogo mi je hitno igram danas protiv te formacije, i dali je to legalna nevidim je nigde.
    Hvala

  4. #304
    Newbie
    Join Date
    Apr 2014
    Posts
    6
    gram polufinale lige sampiona protiv lika koji je mnogo jaci od mene,cak sto vise ima sve skaute i logicno je da kupuje tokene...koliko sam primetio stalno igra sa postavom 4-4-2. Imam igrace za postavu 4-5-1 V stil,za koju mislim da je dobra protiv njegove formacije...sta mi vi predlazete,sta da odigram i sta da postavim tamo u podesavanja,vezano sa pas,mentalitet i to? imam utakmicu sutra uvece

  5. #305
    Serbian Forum Moderator NTNK's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    Beograd, Serbia
    Posts
    4,810
    @Milos Pesic
    Igraj ti 4-1-3-2
    dr dc dc dl
    dmc
    mc mc mc
    st st

    Napad kroz sredinu...

  6. #306
    Newbie
    Join Date
    Apr 2014
    Posts
    6
    Ljudi pomagajte,igram polufinale LS protiv lika koji ima prosecan kvalitet 28 a ja 19,on igra 4-3S-3 formaciju,u ligi je bez poraza,kako da mu se suprostavim?Koja formacija,strelice i koja podesavanja?Utakmica mi je u pola 10 veceras.Hvala unapred

  7. #307
    VIP Aleksandar Ilok's Avatar
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    Ilok
    Posts
    2,091
    Ne znam ti za strijelice, ja ih koristim samo kad ganjam rezultat i kad idem na sve ili nista, tad svima stavim strijelice naprijed a za tu tvoju formaciju bi ja stavio 4-5-1 v stil. Posto je protivnik dosta jaci stavio bi markiranje covjek na covjeka, meni je tako odgovaralo mada nema nekog opceg odgovora, sve ti je to individualno, ako cika server odluci da ti podari blagodati randoma, pobijedit ces ma u kojoj formaciji igrao
    Vedran Staklenac likes this.
    Sezona 27, Level 27


  8. #308
    Apprentice Vedran Staklenac's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Posts
    213
    @milorad28 probaj igrat 4-3-1-2
    dl dc dc dr
    mc mc mc
    amc
    st st
    napad kroz sredinu

  9. #309
    Apprentice Vedran Staklenac's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Posts
    213
    moje iskustvo je da sam igrao 4-2-3-1

    dl dc dc dr
    mc mc
    aml amc amr
    st
    normalno/preko oba krila

  10. #310
    Newbie
    Join Date
    Apr 2014
    Posts
    6
    Quote Originally Posted by Announced Announced View Post
    Ljudi pomagajte,igram polufinale LS protiv lika koji ima prosecan kvalitet 28 a ja 19,on igra 4-3S-3 formaciju,u ligi je bez poraza,kako da mu se suprostavim?Koja formacija,strelice i koja podesavanja?Utakmica mi je u pola 10 veceras.Hvala unapred
    Odigrao sam 2:2 kod kuce sa tim da sam vodio 2:0,prekosutra me ocekuje revans,do tada svi saveti dobro su dosli,borba za finale je u pitanju
    Volf likes this.

Page 31 of 51 FirstFirst ... 21293031323341 ... LastLast