Page 10 of 21 FirstFirst ... 8910111220 ... LastLast
Results 91 to 100 of 209
Like Tree79Likes

Thread: Fudbalska dešavanja na našim prostorima i šire(reprezentacija, klubovi)

  1. #91
    Pro munchen's Avatar
    Join Date
    Feb 2014
    Location
    Tuzla
    Posts
    843
    Za mene su Delije najjači navijači na Balkanu, pa i šire sigurno. Jer ih ima mnogo i tu su uz klub i kad mu ide i kad mu neide. Al' ja više gotivim Partizan. Sve što znam o Zvezdi i Partizanu znam iz priča starijih. A ja nikada neću znat taj odnos Zvezde i Partizana, i dešavanja unutar kluba i unutar navijača koliko ti znaš. Ali jbga imam pravo da iznesem mišljenje, priče koje sam čuo od drugih. Mnogo gotivim taj vaš derbi, pratim dešavanja u vašoj ligi koliko mogu... Ja mnogo znam o tuzlanskoj Slobodi, i previše za svoje godine . #SamoSloboda

  2. #92
    Rookie UnlockeR's Avatar
    Join Date
    Jan 2013
    Location
    Serbia
    Posts
    62
    Nikad me nije zanimala politika, niti ce. Ali evidentno je da je politika ove sezone na Zvezdinoj strani. Ranijih godina je verovatno i bila na nasoj, Partizanovoj, ali ja to nisam primecivao. Nek ostavimo politiku sa strane. Oduvek ste imali brojnije navijace, nema tu sta da se komentarise i polemise. Imate kvalitetniji tim od nas ove sezone, i zbog toga je ovolika razlika. Ovi nasi neuspesi u ligi su mi i dalje nejasni i neobjasnjivi. A ova uprava mi mnogo smrdi. Na celu finansija je zena koja je radila u svakoj firmi koja je pokrala drzavu za x miliona evra. Pa Vazura, lopov i krimalac, samo ukucajte njegovo ime na pretrazi, pa cete videti. Itd. Nas ove sezone vade samo Abubakar i Zivkovic, sigurno jedni od najboljih i najkonkretnijih igraca poslednjih godina. Bukvalno samo njih dvoje igraju na nivou. Ove pobede u Evropi su cista sreca i ocajne forme protivnika. Losi smo ove sezone, i tu nema govora. A opet se vracam na politiku, jer mislim da nam je ova uprava umetnuta sa ciljem da Zvezda lakse dodje do titule.

  3. #93
    VIP t11_fan's Avatar
    Join Date
    Aug 2014
    Location
    Croatia
    Posts
    2,435
    Nisam našao neku postojeću temu u koju da ubacim post pa sam stavio ovdje, iako nema pretjerane veze ni s ovom temom ali eto, meni je bilo smiješno
    Fudbalska dešavanja na našim prostorima i šire(reprezentacija, klubovi)-crespa-%C4%8Duvo.jpg
    Ex top eleven player


  4. #94
    Famous vedran boca juniors's Avatar
    Join Date
    Sep 2014
    Location
    Croatia
    Posts
    1,860
    Sutra navijam za Albaniju,uplacujem kuću na prekid tekme

    Poslano sa mog Tele2fon v5 koristeći Tapatalk

  5. #95
    Famous vedran boca juniors's Avatar
    Join Date
    Sep 2014
    Location
    Croatia
    Posts
    1,860
    Quote Originally Posted by t11_fan View Post
    Nisam našao neku postojeću temu u koju da ubacim post pa sam stavio ovdje, iako nema pretjerane veze ni s ovom temom ali eto, meni je bilo smiješno
    Click image for larger version. 

Name:	Crespa čuvo.JPG 
Views:	23 
Size:	60.8 KB 
ID:	55050
    Ahahahaha nemoj me jebat

  6. #96
    VIP t11_fan's Avatar
    Join Date
    Aug 2014
    Location
    Croatia
    Posts
    2,435
    Klopp bi trebao potpisati ovog tjedna. Ako pristanu na njegove zahtjeve, moguće su i veće promjene u klubu od trenerske.
    Ex top eleven player


  7. #97
    Famous Top El's Avatar
    Join Date
    Feb 2015
    Location
    PETROVARADIN
    Posts
    1,184
    Kako je krenulo vidim vec kamenovan autobus,ima lepo da se provedu nasi u Albaniji.

  8. #98
    VIP t11_fan's Avatar
    Join Date
    Aug 2014
    Location
    Croatia
    Posts
    2,435
    Quote Originally Posted by vedran boca juniors View Post
    Ahahahaha nemoj me jebat
    Facebook ugasio stranicu Valjda je netko bio iznenađen i uvređen što su objavili slike pa ih je prijavio
    Šteta, baš zanimljiva stranica zbog komentara, međutim imaju zamjensku, ne znam koliko će ta potrajati.
    Ex top eleven player


  9. #99
    Pro PepG's Avatar
    Join Date
    Dec 2014
    Location
    Beograd
    Posts
    965
    " Inače, kao što ste već mogli da čujete, na putu od Tirane do Elbasana autobus sa našom ekspedicijom moraće da prođe sporednim putem (glavni je zatvoren zbog radova), kroz tunel, kroz šumu, pa kroz dva albanska sela. Biće to veliki izazov za albansku policiju koja će morati da obezbedi sigurnost Orlovima... "

    Pa ko veruje u ove "radove na putu"

  10. #100
    Famous vedran boca juniors's Avatar
    Join Date
    Sep 2014
    Location
    Croatia
    Posts
    1,860
    Pa najavili su Albanci da će biti KRVOPROLICE neće biti dobro nadam se ratu ali postenom na terenu od strane igrače i korektnosti koliko bude moguće,ali nikako nebi volio biti sudac na toj tekmi jer jedna kriva odluka može dovest do sranja i to velikog

    Poslano sa mog Tele2fon v5 koristeći Tapatalk

Page 10 of 21 FirstFirst ... 8910111220 ... LastLast