Page 13 of 21 FirstFirst ... 31112131415 ... LastLast
Results 121 to 130 of 209
Like Tree79Likes

Thread: Fudbalska dešavanja na našim prostorima i šire(reprezentacija, klubovi)

  1. #121
    Pro munchen's Avatar
    Join Date
    Feb 2014
    Location
    Tuzla
    Posts
    843
    Evo šta se dešava kada sudija da crveni karton u najlošijoj ligi u BiH. 2 liga tuzlanskog kantona zapad (5. liga BiH) ! Sudiji je polomljena vilica i ključna kost !

    https://www.youtube.com/watch?v=71dgp7Z4MtE

  2. #122
    Famous Top El's Avatar
    Join Date
    Feb 2015
    Location
    PETROVARADIN
    Posts
    1,184
    Postoje 2 scenarija u vecerasnjem mecu a to su:
    1.Da Albanija pobedi ili
    2.Da mi vodimo i da se prekine utakmica.

  3. #123
    Pro PepG's Avatar
    Join Date
    Dec 2014
    Location
    Beograd
    Posts
    965
    Nase ocekuje nesto slicno kao u Montevideu 1930 u 1/2 sa Urugvajem... jos samo fali zandar kraj aut linije da vrati loptu u teren

  4. #124
    VIP t11_fan's Avatar
    Join Date
    Aug 2014
    Location
    Croatia
    Posts
    2,435
    Evo mojim malobrojnim zemljacima na formu povodom dana nezavisnosti:
    Ex top eleven player


  5. #125
    Pro PepG's Avatar
    Join Date
    Dec 2014
    Location
    Beograd
    Posts
    965
    Quote Originally Posted by Top El View Post
    Postoje 2 scenarija u vecerasnjem mecu a to su:
    1.Da Albanija pobedi ili
    2.Da mi vodimo i da se prekine utakmica.
    Ahahaha nisu imali vremena da prekinu... idemooooo!!!

  6. #126
    Famous Top El's Avatar
    Join Date
    Feb 2015
    Location
    PETROVARADIN
    Posts
    1,184
    Quote Originally Posted by PepG View Post
    Ahahaha nisu imali vremena da prekinu... idemooooo!!!
    Takticki dobro odradjeno,da smo hteli dali bi ranije.

  7. #127
    Pro PepG's Avatar
    Join Date
    Dec 2014
    Location
    Beograd
    Posts
    965
    Ovako je sladje

    KM

  8. #128
    Rookie UnlockeR's Avatar
    Join Date
    Jan 2013
    Location
    Serbia
    Posts
    62
    Nismo igrali ni 5 posto od onih 100 kako bi trebali da igramo. Uzas i katastrofa realno.
    If you can dream it, you can do it.

  9. #129
    VIP Aleksandar Ilok's Avatar
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    Ilok
    Posts
    2,091
    Quote Originally Posted by PepG View Post
    Koja vecina jel ona od 4000 koja je dosla na proslavu rodjendana kluba... Jug besplatan ulaz, istok, zapad 300 din. odlicne partije u Evropi a njih ne zanima sopstveni klub nego im je vise stalo da se bave drugima...u ta 3 boda razlike ne verujes ni ti moze biti samo vise od 12
    Govorim o prosjecnom navijacu, ne mora ici na utakmice stalno, jednom rijecju, Partizanovcu, ne bitno onom na tekmama ili pred TV om, jbga bajo moj Europa je Europa.

    A to za navijace, ne znam sta da ti kazem osim toga da je Partizan jednostavno balkanski prosjek sto se tice navijaca, navijaci im ni priblizno nisu vjerni kao Zvezdini ma sta oni rekli. Pazi ja kao Hrvat i dijete od 6 godina sam znao za Zvezdu, kad su me ljudi pitali ja sam rekao da navijam za Zvezdu, da nije bilo rata tko zna hebat ga, mozda bi bio vjerni navijac Zvezde, a iovako gajim veliko postovanje prema Zvezdi i znam gotovo sve o njemoj povijesti.

    A inace, ja cu radje na TV pogledati neku utakmicu vase lige nego recimo Real Barca, jbga mazohista sam, tako da sam gledao sve utakmice Zvezde koje sam mogao uhvatiti, ovisno na kojem programu bude, a posto imam iskustva iz ove kaljuze od nase lige, mogu prepoznati neke stvari, i moj osjecaj je da se Zvezdu ove sezone gura, nisam neki neznalica koji je eto bubnio vec pratim dosta sve to i imam takav osjecaj, mozda se i varam, ali eto tako mislim.
    Sezona 27, Level 27


  10. #130
    VIP Aleksandar Ilok's Avatar
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    Ilok
    Posts
    2,091
    Quote Originally Posted by UnlockeR View Post
    Nikad me nije zanimala politika, niti ce. Ali evidentno je da je politika ove sezone na Zvezdinoj strani. Ranijih godina je verovatno i bila na nasoj, Partizanovoj, ali ja to nisam primecivao. Nek ostavimo politiku sa strane. Oduvek ste imali brojnije navijace, nema tu sta da se komentarise i polemise. Imate kvalitetniji tim od nas ove sezone, i zbog toga je ovolika razlika. Ovi nasi neuspesi u ligi su mi i dalje nejasni i neobjasnjivi. A ova uprava mi mnogo smrdi. Na celu finansija je zena koja je radila u svakoj firmi koja je pokrala drzavu za x miliona evra. Pa Vazura, lopov i krimalac, samo ukucajte njegovo ime na pretrazi, pa cete videti. Itd. Nas ove sezone vade samo Abubakar i Zivkovic, sigurno jedni od najboljih i najkonkretnijih igraca poslednjih godina. Bukvalno samo njih dvoje igraju na nivou. Ove pobede u Evropi su cista sreca i ocajne forme protivnika. Losi smo ove sezone, i tu nema govora. A opet se vracam na politiku, jer mislim da nam je ova uprava umetnuta sa ciljem da Zvezda lakse dodje do titule.
    Vidis sta je zanimljivo...i sa takvom upravom, u jednoj sezoni se napravilo vise nego u x prethodnih...
    Inace ono sto je meni cudno, bile su tu neke prodaje igrace pa i fina suma od 5,6 mil E nakon prolaza Steaue, sasvim dovoljno vremena do BATE-a da se dovedu neka prava pojacanja, posebno u posljednoj liniji, dakle obrani, neshvatljivo mi je da se jedan provjeren stoper nije doveo, da se malo ulozilo, uslo u LP i sve bi se to isplatilo. Opet se pokazao taj balkanski mentalitet...to mi je uvijek krivo kad vidim da neki klub ima sanse izaci iz prosjeka, pa ne iskoristi priliku, a Partizan je bome imao par dobrih prilika ne samo ove sezone.

    Abu je stvarno car, Zivkovic je isto car, ali ne mozes reci da su samo oni dobri i da je sreca u Europi, jbga 6 pobjeda u Europi nije bas sreca, vjerovatno su i puno vise nabrijaniji na Europu, eto pogledaj kako je zadnju odigrao Ostojic kad je usao, a inace je rupa, Balazic je odigrao jako dobro, jbga nije bas da je sreca.
    Top El likes this.
    Sezona 27, Level 27


Page 13 of 21 FirstFirst ... 31112131415 ... LastLast