Results 1 to 9 of 9
Like Tree11Likes
  • 4 Post By champion
  • 4 Post By champion
  • 2 Post By champion
  • 1 Post By Ercan Mehmet Minkil

Thread: Kalite ve yeteneg

Newbie

Angry Kalite ve yeteneg

Selam aleykum.Şikayetim var.32 ci seviyyedeyim.Ligde benim takimimdan kalite ve yetenegi guclu olan bir takim yok amma 3 oyundu arka-arkaya maglub oluyorum.Rakibimin her ataki tehlike yaratiyor benim takimim ise tam tersi.İlk 11 de 9 worldclaas yetenegi olan oyuncular var amma ne fayda.Boyle durumun olmasi oyuna olan ilgini azaltiyor.Sizden ricam guclu takim kuranlarin boyle duruma dusmesini izin vermeyin.
    Last edited by İlkin Mahmudov; 11-25-2014 at 06:39 PM.

Banned
    Hocam bundan normal ne varki? Normal futbolda bile oluyor bu,her güçlü yense tadı çıkmaz zaten,misal Balıkesir spor 6alatasarayı 2 - 0 Yendi Balıkesirsporun takım değeri 10 milyon Euro 6alatasarayın değeri 200 milyon Euro aradaki fark gördüğünüz gibi dağ gibi..

Newbie
    @ Champion Bende biliyorum futbolda boyle bir sey var.Boyle bir sey 1 mac ve 2 mac olur 3 mac arka arkaya olanda ve oyundan takimim atak bile yapmayanda biraz dusundurucu oluyor.Boyle bir durum tek bende deyil bir cok arkadasimda da var

Banned
    her önüne geleni yensen herkese 5 6tane atsan her sezon 3 kupa alsan sürekli hiç yenilmesen tadı çıkarmı? çıkmaz,ama böyleyken güçsüz rakiplerden bile korkup önlem alıyorsun oynuyorsun vs heyencan oluyor tadı çıkıyor ayrica sen çok değil çok çok aşırı abartıyorsun.sanki güçsüz rakiplereden düzenli 10 gol yiyormuşsun gibi hocam

Newbie
    Tabii ki bende oyle durumu istemiyorum

Banned
    Pm Attım size hocam bakarsanız sevinirim
    Kara Kedi and karçemarskars like this.

Newbie Fatih Alev's Avatar
    Quote Originally Posted by champion View Post
    Hocam bundan normal ne varki? Normal futbolda bile oluyor bu,her güçlü yense tadı çıkmaz zaten,misal Balıkesir spor 6alatasarayı 2 - 0 Yendi Balıkesirsporun takım değeri 10 milyon Euro 6alatasarayın değeri 200 milyon Euro aradaki fark gördüğünüz gibi dağ gibi..
    Lan serhat heryerde muhalefetsin . Sana bir galatasaray forması alıp yolluycam
    вєηιм уєяιмє тαвυтυм gєℓιяѕє,
    gözуαşı ∂öкєяєк üмιтѕιzℓιğє кαρıℓмαуıη,
    ηι¢є мєнмєтℓєя нαzıя αякα∂α,
    вιя öℓüя вιη ∂σğαяız.

Newbie
    bu oyun için para harcayıp ve kaliteli oyuncular alıyoruz kendi takımım açısından oyunu degerlendirdiğimde oyunda bir adaletsizlik var takımım 9 sevide kendi liginde açık ara kalite puanı olarak rakipsiz bir ekip, takımıma rakip olacak tek bir hesap var onun kalitesi benim kalitemden 6 puan düşük örnekleme yapayım ( benim kalite puanım : 61.2 rakip kalite puanı : 55.2) bu rakip beni yendi oynadıgımız maçta normal karşıladım olabilir böyle süprizler daha evvelki sezonlardada yasadım lakin 2. maç ve 3. maçda benim takımımım yanında esamesi okunmayacak takımlara diş geçiremiyorum ha moral kondisyon takımın bütününde full her zaman oyunculara antreman yaptırmam bu zamana kadar böyle geldim gayette memnunum ancak bu 9 sevide işler garipleşti bu konuya ilişkin bilgili arkadaslardan aydınlatıcı bir açıklama bekliyorum.

Turkish Forum Moderator Ercan Mehmet Minkil's Avatar
    Quote Originally Posted by hazal View Post
    bu oyun için para harcayıp ve kaliteli oyuncular alıyoruz kendi takımım açısından oyunu degerlendirdiğimde oyunda bir adaletsizlik var takımım 9 sevide kendi liginde açık ara kalite puanı olarak rakipsiz bir ekip, takımıma rakip olacak tek bir hesap var onun kalitesi benim kalitemden 6 puan düşük örnekleme yapayım ( benim kalite puanım : 61.2 rakip kalite puanı : 55.2) bu rakip beni yendi oynadıgımız maçta normal karşıladım olabilir böyle süprizler daha evvelki sezonlardada yasadım lakin 2. maç ve 3. maçda benim takımımım yanında esamesi okunmayacak takımlara diş geçiremiyorum ha moral kondisyon takımın bütününde full her zaman oyunculara antreman yaptırmam bu zamana kadar böyle geldim gayette memnunum ancak bu 9 sevide işler garipleşti bu konuya ilişkin bilgili arkadaslardan aydınlatıcı bir açıklama bekliyorum.
    Selamlar Efendim;

Sizi çok iyi anlıyorum efendim.Takımınız çok iyi olabilir.Oyuncularınızın istatistiklerine bakın ve bu oyuncular genç bile olsa bulunduğu mevkide başarılı olmayabilir.Moral ve kondisyonu tam sağlasanız bile oyun içinde veya öncesinde yaptığınız taktikte bu oyuncular başarıyı yakalamayabilir.Karşı takım hem oyuncularının istatistikleri iyidir hem de oyun içindeki taktik anlayışı buna müsaittir.Bu şekilde düşünecek olursak eğer sizin yapmanız gerekende oyuncularınızı bazı maçlarda dinlendirmeniz ve farklı taktikler deneyip takımınızı takip etmeniz gerektiğini önerebilirim.Çünkü bazı taktikler de oyuncular başarısız olabiliyor.Bunu bende yaşadım.Taktik değiştirerek veya bu da olmuyorsa o mevkiye yeni genç istatistikleri iyi bir oyuncu transfer etmek gerekiyor.

Görüşlerinizi bizimle paylaştığınız için ve anlayışınız için çok teşekkür ederiz.
    Yasin Emre Minkil likes this.