Location
    Ilok
    Posts
    2,091
    Danas je odigran derbi sa trecim na tablici, veoma kvalitetnom ekipom za koju je stvarno cudno sto nije kandidat za naslov. Dobro smo poceli i poveli smo u 26 minuti a oni izjednacili u 31 i rezultat se vise nije mijenjao. Zadnjih pola sata smo sve karte stavili u napad, igrali smo iznimno ofenzivno te je naravno postojala i sanda da primimo neki pogodak iz kontre te nas je golman nekoliko puta izvadio, no ipak u 86 te 87 minuti imali smo dvije stopostotne sanse, no lopta nije htjela u gol.

I sad smo samo 3 boda prednosti nad jedinim konkurentom..nikako nismo spokojni, otkad smo u medjusobnom ogledu razvalili ATLANTU 3-0 oni od tada ne znaju za poraz dok smo mi dva puta remizirali, pronasli su dobru taktiku i od tada su nezaustavljivi.

Ne znam ali imam neki osjecaj da nece dobro zavrsiti po mene...stvarno je nogomet jedna cudna igra, imao sam ja i vise skauta u momcadi, no ova sad koju imam, po mome skromnom dojmu, je najbolja ikad, tu kemiju nikada nismo imali unatoc sto nas random zeznuo u kupu a mozda i u Ligi prvaka, a postoji sansa da eto ne osvojimo ni jedan jedini trofej ove sezone, ako se stvari pocnu lose razvijati..

No borit cemo se do zadnje kape krvi.

Hvala mojim vjernim navijacima, bilo je tu i nekih novih zbog nagradne igre koju smo organizirali.

2,091
    Ok, igrali smo uzvratnu utakmicu osmine finala lige prvaka, prvi susret je na mome terenu zavrsio 1-1 i bilo je to veliko razocarenje jer sam imao posjed, publiku, puno sam kvalitetniji, on neaktivan itd..no ovo danas je bila jedna od najuzbudljivijih utakmica u povijesti nasega kluba, no ne zbog igraca, vec zbog servera, radnoma ili kako to vec nazvati. Doslovno nevjerovatno..

Poveli smo u 5.minuti, povecali prednost u 21. minuti a protivnik smanjuje u 32.minuti. U 56. i 59. povecavamo prednost na 4-1 i naravno svatko normalan bi mislio da je stvar gotova...nisam od onih koji puno kukaju na server, top eleven, random..kukao sam samo u kupu ali ovo danas..ne znam sta bi rekao.

I tako mi dolazimo do 72.minute gdje protivnik smanjuje na 4-2..i odjednom sve se zamrznulo na par minuta...

Prmijetili su to i drugi te mi uspaniceno pisu na facebooku sta se to dogadja.. teorije zavjera su se vec u mojim glavama radjale jer nije prvi put da nekome prekinu tako mec pa ispadne sasvim drugaciji rezultat..no na moj veliki sok, decki sa facebooka mi javljaju da je rezultat 4-4..ono wtf? Ne samo da sam u 76. i 77. minuti primio golove, vec ja to uopce nisam vidio...dok je kod njih bilo 4-4 kod mene se pocelo igrati i bilo je i dalje 4-2...i bilo je bas kako su mi drugi rekli...bila je 82.minuta kada mi javljaju da je mec zavrsio..a kod mene jos traje..dakle strepnja do kraja, pa ne mogu vjerovati da se ovo dogadja, ovog lika sam trebao razvaliti, bas kao sto sam i krenio kad sam vodio 4-1.. Da ne povjerujes..

Hvala mojim divnim navijacima

Prosli smo dalje ukupnim rezultatom 5-5, zbog golova u gostima..

Prodali smo dvojicu igraca

Dragane Risticu hvala ti za sve sto si dao nasemu klubu, bio si veoma pouzdan DMC i pamtimo te po dobrome.

A prodan je i jedan mladac iz omladinske skole.

Quote Originally Posted by Vedran Staklenac View Post
    Pozdrav stari moj, eto i tebe tu po dogovoru, evo dodji ovdje da pisemo o tekucoj sezoni http://forum.topeleven.com/top-eleve...tml#post237738

2,091
    Prvi trofej, kakav takav.. je osvojen, plasirali smo se u polufinale lige prvaka.

Imali smo prednost od jednog gola razlike iz prve utakmice, a utakmica nije dobro pocela, vec u 3. min primamo pogodak a zabrinjavalo je to sto je protivnik dominirao posjedom a bome i igrom, stvarali su stalno neke prilike i dobro smo prosli smo nismo primili jos koji pogodak.

Poceli smo sa 4-5-1V style i ocito protiv ovog protivnika to nije bio najsretniji izbor, u poluvremenu svjesni da moramo traziti pogodak..mijenjamo taktiku u 3-1-4-2 a u 73.minuti idemo na sve ili nista, mijenjamo naseg DMC-a i ubacujemo 3.napadaca i to se napokon isplatilo u 81.minuti kad nas AMR/MR zabija pogodak dalekomentim sutom i rjesava pitanje prolaska u ovoj utakmici. Do kraja nije bilo vecih uzbudjenja i slavlje je moglo poceti..

U prvom mecu smo imali veliku podrsku navijaca, stoga protivnik mijenja vrijeme odigravanja susreta u 00.28 nadajuci se da me nitko nece podrzavati..vjerujem da se jako iznenadio kad je ugledao ovo..

Nas sljedeci protivnik je jedina ekipa uz ovu koju smo eliminirali, da je po ocjenama u cetvrtfinalu bila jaca od nas..ne znam znaci li to sta posto razlika nije toliko velika ni znacajna..no da spomenem...

Imamo cini mi se dobre izglede za finale..a imam neki osjecaj da ako prodjem..da cu igrati sa protivnikom sa kojim sam bio u grupi, kojeg smo kuci dobili 2-0 au gostima dozivjeli jedini ovosezonski poraz od cak 5-1..i to u trenutku dok se ekipa jos nije oporavila od ispadanja u kupu..