Thread: NK Dunav Ilok ( Ex Slobodni Net)

VIP Aleksandar Ilok's Avatar
    Jul 2013
    Ilok
    2,091
    Danas je igrana veoma uzbudljiva utakmica u kupu protiv mnogo snaznog protivnika. Sam pocetak nije obecavao posto su nas tjerali stalno da se branimo, ali od 9. do 19. minute se dogodio pravi uragan nasih igraca i postizemo dva pogotka. Nazalost u 35.minuti ostajemo bez MC Bronsona koji je zbog pregrube igre dobio crveni karton. Dobro smo se branili, mogli postici bar jos 1.pogodak iz kontre, no nazalost u 84. minuti primamo pogodak koji ipak daje nadu protiviku u uzvratu. Skoro smo jos jedan gol primili, no ipak nosimo vrijednu pobjedu sa gostovanja.

2,091
    Danas je igran derbi kola protiv 2.plasiranog na tabeli, ekipe koja je prosle sezone osvojila naslov ispred nas, stoga smo danas imali imperativ pobjede kako bi im se osvetili za proslu sezonu, i zavrsilo je odlicno, nosimo sa gostovanja velika 3 boda i odvajamo se od konkurencije na 3 boda razlike.

Pobjeda u zadnjem kolu Lige prvaka za prvo mjesto u skupini.

Protivnik u osmini finala

3. #293
    Jul 2013
    Ilok
    2,091
    Laganini pobjeda u ligi

A u kupu smo branili prednost od 2-1 iz prve utakmice protiv kluba koji je dva levela veci i koji je uz nas, najjaci u natjecanju. Cijeli mec smo kontrolirali susret, a onda DRAMA, u 79.minuti ostajemo bez jednog igraca, DMC Ivezica koji se ozliijedio i dok smo mi obavili zamjenu oni u 86.minuti daju pogodak.

Sve kasnije bila je igra zivaca, a evo sta se dogodilo nakon njihovog gola, te sta se moglo dogoditi..

Suvisno je reci da nam je srce skoro stalo..ipak prosli smo dalje i to je najvaznije.

4. #294
    Jul 2013
    Ilok
    2,091
    U ligi je igran derbi sa 3.na tablici, ostvarili smo minimalnu ali vrijednu pobjedu, a zahvaljujuci kiksu 2. sad samo na 5 bodova prednosti

A u Ligi prvaka smo vec u prvoj gostujucoj utakmici osigurali prolazak dalje. Sa igracem manje smo zabili 2.gola

U cetvrtfinalu ce biti dvoboj TITANA , ako njega prodjemo smijesi nam se borba za trostruku krunu kojoj nikad ne bi bili blize da nema ove ekipe..jaci su od nas, u boljoj formi, ali ne pobjedjuje uvijek favorit..bit ce izvjestaj o ovoj utakmici

5. #295
    Jul 2013
    Ilok
    2,091
    U ligi jos jedna lagana pobjeda

A u kupu smo po svoj prilici osigurali prvi trofej, posto smo u gostima uvjerljivo pobijedili 3-0

6. #296
    Jul 2013
    Ilok
    2,091
    Pobjeda u Ligi prvala

Slijedi dvoboj TITANA, veliki mec, definitivno finale prije finala, sutra ce biti izvjestaj