Page 1 of 3 123 LastLast
Results 1 to 10 of 22
Like Tree6Likes

Thread: Blace Boys

  1. #1
    Rookie
    Join Date
    Apr 2014
    Posts
    70

    Blace Boys

    Klub:
    Spoiler


    Postava:
    Spoiler


    Liga (konačno prvi danas posle 14 kola):
    Spoiler


    Najbolji strelci i asistenti:
    Spoiler


    Kup
    Spoiler


    Najčudnija utakmica do sad. Jači protivnik od mene, aktivan, ali ja nekako izvučem 4:4.
    Spoiler


    Njegov tim:
    Spoiler


    U poređenju sa mojim timom:
    Spoiler


    Nadam se prolasku u 1/2 finale kupa jer igram revanš kod kuće
    munchen likes this.

  2. #2
    Rookie
    Join Date
    Apr 2014
    Posts
    70
    I revanš kupa je bio isto toliko čudan koliko i prva utakmica.
    Spoiler


    Spoiler


    Hvala jedinom mom navijaču :
    Spoiler
    NTNK likes this.

  3. #3
    Rookie
    Join Date
    Apr 2014
    Posts
    70
    Sezona 1 (nisu mi tu 2 odbrambena igrača, jer sam ih prodao da bih uzeo pare jer sam bio u minusu malo):

    Spoiler

  4. #4
    Rookie
    Join Date
    Apr 2014
    Posts
    70
    Sezona 2

    Spoiler

  5. #5
    Rookie
    Join Date
    Apr 2014
    Posts
    70
    Sezona 3

    Spoiler

  6. #6
    Rookie
    Join Date
    Apr 2014
    Posts
    70
    Sezona 4 (Nisam imao sreće u finalu kupa i izgubio sam 2:0 od većeg nivoa. Imali smo iste timove po jačini.)

    Spoiler
    Last edited by Toni 4 Blace; 10-19-2014 at 12:29 PM.

  7. #7
    Rookie
    Join Date
    Apr 2014
    Posts
    70
    Sezona 5 (Verovatno najgora sezona do sad.)

    Spoiler
    Last edited by Toni 4 Blace; 10-19-2014 at 12:29 PM.
    NTNK likes this.

  8. #8
    Rookie
    Join Date
    Apr 2014
    Posts
    70
    Sezona 6 (Najuzbudljivija sezona do sad. Do 25. kola sam imao isto bodova kao i prvoplasirani, sa 2 gola manje u gol razlici od njega, daleko više od ostalih timova. Međusobni duel nas je očekivao u zadnjem kolu. Međutim u tom 25. kolu ja odigram neočekivano nerešeno sa timom iz sredine i u zadnjem kolu mi je samo pobeda bila potrebna, što sam i ostvario! Pobeda od 3:0. Usput, promenio sam drugu garnituru dresova u plavo-žuto sa motivima grba. Bili su 8T samo)

    Spoiler
    Shadow likes this.

  9. #9
    Rookie
    Join Date
    Apr 2014
    Posts
    70
    Sezona 7 (Nisam još igrao lošiju sezonu... sezona bez trofeja, bez zarade, sa dosta pojačanja koja ipak nisu dorasla za velika dela. Ligu sam jedva iščupao 4. mesto, u LŠ ispao u 1/4 nakon penala, u kupu još u drugom kolu, ali šta je tu je.)

    Spoiler


    Promenio sam grb i dresove za novu sezonu:

    Spoiler


    Ali ono što me je najviše razočaralo je ovo što se upravo desilo... Hteo sam da osvežim ekipu sa novim pojačanjima... ali naleteh na lika koji me je nacrnio i u potrošenim tokenima i u odšteti koju sam platio za igrača. Trenutno imam samo 5 tokena i ne znam šta da radim... da li da žrtvujem sezonu i da one tamo razbijem. Vaša mišljenja?

    Spoiler


    Lik je uporedno bidovao i za još jednog igrača koji mi je bio u favourites.

    Spoiler

  10. #10
    Rookie
    Join Date
    Apr 2014
    Posts
    70
    Sezona 8 (Srećan sam što sam završio na drugom mestu. Ova sezona je bila veoma zanimljiva za igru i baš sam uživao! Niko nije bio siguran oko toga koja će pozicija biti na kraju, iako se znalo ko će osvojiti prvo mesto i 10 kola pre kraja. Ostala 3 mesta koja su vodila u Ligu Šampiona su bila poznata tek posle 25 runde. Srećom i ja sam obezbedio plasman u LŠ! U zadnjoj rundi smo igrali samo za plasman od 2. do 4. mesta i ja sam nekako uspeo da budem 2. Veoma važan i dobar uspeh sa ovim timom. Bio sam možda peti ili šesti najjači tim u ligi. Žao mi je što ФК Србија nije uspeo da se plasira u LŠ . Sad imam dovoljno novca ( plus 35M od Lige što sam bio drugi, plus sponzori, kup, lš) i tokena da renoviram ceo tim. Prodaću neke igrače i kupiti nov i napraviti jak i respektabilan tim. Ovog puta ću kupiti starije igrače jer će biti lakše da ih dovedem za malo tokena i malo novca)

    Spoiler

Page 1 of 3 123 LastLast