Results 1 to 9 of 9
Like Tree4Likes
  • 1 Post By Немањићи ФК
  • 2 Post By Немањићи ФК
  • 1 Post By Немањићи ФК

Thread: Немањићи ФК

  1. #1
    Rookie Немањићи ФК's Avatar
    Join Date
    Jul 2014
    Posts
    105

    Немањићи ФК

    Поштовани Љубитељи фудбала и топ елевен-а, добро "вече"! Јављамо се са стадиона "Цар Душан Силни", у намери да Вам представимо један мали (тренутно - прим.аут.) клуб, са великим амбицијама.
    Реч је, заправо о фудбалском клубу Немањићи из Дечана. Али прво нешто о менаџеру поменутог клуба:
    Господо - поштовање! Пре неких месец дана сам открио ову игрицу, и као љубитељ фудбала, заволео и топ елевен, и навукао се на исти без много одупирања. А, мојој срећи није било краја, када сам јуче наишао на ово место (читај - форум) путо истих "Залуђеника" (без увреде, молим Вас). Коначно могу своје пријатеље и познанике оставити на миру и не давити их са информацијама (њима, на жалост, небитним) из елевена, о успесима и падовима мог клуба, о купљеним и продатим играчима,...
    Отварањем ове теме није ми била да мера да се хвалим, јер огромна већина овде може без проблема да ми лупа пацке и набија комплексе својим успесима. Већ жеља да постанем "равноправни" учесник у расправама на форуму. А, као што правила лепог понашања и учтиве комуникације то налажу, пре тога је неопходно да се представим. Мишљења сам да је овај топик право место за то, и то је једини разлог за отварање ове теме.
    Па, да кренем:
    Зовем се Дарко (за пријатеље - Даре). Родом сам из Пирота (тако да поклоне од мене - не очекујте ), града на југоистоку Србије. Имам 30 и повећи кусур година, али ако је тачна она флоскула да је човек стар онолико толико се осећа, онда сам ја ове године напунио своје америчко пунолетство.
    Толико о мени, дозволите ми, сада, да представим Немањиће.

  2. #2
    Rookie Немањићи ФК's Avatar
    Join Date
    Jul 2014
    Posts
    105
    Немањићи ФК-info.jpg


    ИМЕ КЛУБА: Клуб носи име по једној средње-вековној династији. Оснивачима српске државе. (Nemanjić dynasty - Wikipedia, the free encyclopedia)

    КЛУБСКЕ БОЈЕ: Бордо - плава

    СТАДИОН: Цар Душан Силни (у изградњи)

    Немањићи ФК-stadion-02.jpg

    НАВИЈАЧКА ГРУПА: Чувари части (изузетно насилна и опасна навијачка група)

    Немањићи ФК-navijaci-01.jpg
    Немањићи ФК-navijaci-01a.jpg

    А, што се познатих личности тиче, док Парагвај има своју Ларису Рикелме, ми имамо најлепшу жену Балкана (а и шире - прим.аут.).
    И не бисмо је мењали ни за шта на свету!!!

    Немањићи ФК-navijaci-02a.jpg

    ТРОФЕЈИ:

    Немањићи ФК-trofeji-02.jpg

    ДОСТИГНУЋА:

    Немањићи ФК-dostignuca-02.jpg

    ИНОСТРАНА ГОСТОВАЊА:

    Немањићи ФК-zastave-02.jpg
    Last edited by Немањићи ФК; 10-02-2014 at 03:27 PM.

  3. #3
    Rookie Немањићи ФК's Avatar
    Join Date
    Jul 2014
    Posts
    105
    КОЛЕКЦИЈА:


    ГРБОВИ:


    Немањићи ФК-kolekcija-grbova-02.jpg



    ДРЕСОВИ:


    Немањићи ФК-kolekcija-dresova-02.jpg
    Last edited by Немањићи ФК; 10-02-2014 at 03:29 PM.
    Aleksandar Ilok likes this.

  4. #4
    Rookie Немањићи ФК's Avatar
    Join Date
    Jul 2014
    Posts
    105
    СЕЗОНА 01

    ЛИГА:

    Немањићи ФК-trofeji.jpg

    "Немањићи Фк" је основан 08.06.2014. Преузео сам га 5-тог дана лиге (ако се не варам) и био је на 11-ом месту, где се борио за опстанак, не квалификаван за Лигу шампиона, и избаченог из такмичења за куп.
    Мало труда и пар куповина довели су клуб у врх табеле и направили од истог противника за респект, тако да је на крају своје прве сезоне, Немањићи је завршио на другом месту у лиги, са најбољом гол разликом (делили смо "прво" место у постигнутим головима, и суверено владали у примљеним).

    Немањићи ФК-liga-01.jpg

    Такође је вредно помена да је на крају прве сезоне Немањићи ФК имао и најбољег стрелца у лиги.

    Немањићи ФК-liga-02.jpg

    Као и најбољег асистента

    Немањићи ФК-liga-03.jpg

    Наравно, бодови су ти који се рачунају, па смо шампиону и освајачу лиге спортски и честитали

    Немањићи ФК-cestitanje-sampionu.png

    ЛИГА ШАМПИОНА: Неквалификован

    КУП: Неквалификован

  5. #5
    Rookie Немањићи ФК's Avatar
    Join Date
    Jul 2014
    Posts
    105
    СЕЗОНА 02


    ЛИГА:

    Немањићи ФК-trofeji-01.jpg

    Немањићи ФК је своју другу сезону успео да заврши као непоражен, у лиги, са само два ремија.

    Немањићи ФК-liga-01.jpg
    Немањићи ФК-liga-02.jpg

    ЛИГА ШАМПИОНА:

    Немањићи ФК-trofeji-02.jpg

    Групну фазу, у Лиги шампиона, успели смо да прођемо, као првопласирани, без неке превелике муке.

    Немањићи ФК-liga-sampiona-01.jpg

    И све је ишло, мање - више, глатко, до полуфинала. А у полуфиналу - финале пре финала. За противника нам је запао клуб - СеС. А, ја сам и тада тврдио да ће она екипа која прође даље, узети и трофеј.
    У првој утакмици изгубили смо са 2:1.

    Немањићи ФК-liga-sampiona-03.jpg
    Немањићи ФК-liga-sampiona-03a.jpg

    А у другој добили са 3:2. И због тог једног гола вишка датог у гостима, СеС клуб одлази у финале, и тамо без по муке узима трофеј. Најискреније ми је драго, што је трофеј узела екипа која је нас избацила из даљег такмичења.

    Немањићи ФК-liga-sampiona-04.jpg
    Немањићи ФК-liga-sampiona-04a.jpg

    Немањићи ФК-liga-sampiona-02.jpg

    КУП:

    Испали смо, одмах, на старту, од тада много јачег противника. Који је касније стигао до полуфинала, и ту испао од освајача Купа.

    Немањићи ФК-kup-01.png

    Немањићи ФК-kup-02.jpg

    ТИМ:

    Немањићи ФК-tim.jpg

    ЗАНИМЉИВОСТИ:

    Што се занимљивости тиче, везаних за другу сезону, је свакако куповина једног нападача. Занимљива само због броја кнокаут рунди. Сам играч, иако је преплађен дупло више од своје тржишне вредности, баш и није испунио сва наша очекивања.

    Немањићи ФК-zanimljivosti-01.jpg

    У другој сезони, Немањићи ФК, добија и свог првог "Скаута", у историји.

    Немањићи ФК-zanimljivosti-03.png

    И као последњу "занимљивост" у овој сезони, издвојили би смо и прву, већу, куповину токена.

    Немањићи ФК-zanimljivosti-02.png

  6. #6
    Rookie Немањићи ФК's Avatar
    Join Date
    Jul 2014
    Posts
    105
    Преправио сам мало постове. Тачније, направио "костур", како би све требало да изгледа у будућности. Макар испао и глуп у друштву, морам да признам да сам родио медведа, док сам провалио како се едитују постови. Једно време ми је дошло да све баталим, али је ипак прорадио балкански инат, и резултат је видљив. Сада се надам, да ћу већ на крају ове сезоне, опет морати да едитујем пар првих постова, како би убацио неке нове трофеје, и прве стварчице у колекцији.

  7. #7
    Rookie Немањићи ФК's Avatar
    Join Date
    Jul 2014
    Posts
    105
    СЕЗОНА 03

    ЛИГА:


    Иако је јесењи део првенства, Немањићи ФК, завршио као прво-пласирани, нисмо успели да смогнемо снаге да ту позицију и сачувамо да самог краја.

    Немањићи ФК-liga-01.jpg

    Три утакмице су одлучиле овосезонског шампиона.
    У првом делу шампионата, пораз од "Oxalitus"-а (испоставиће се на крају - Шампиона), у утакмици, 08-мог кола, коју нисмо, због обавеза, стигли да испратимо. А, да ствар буде и гора, нисмо ни наместили "ауто-измене". Тако да завршавамо, исту, са два играча мање (због повреда).

    Немањићи ФК-liga-08.-kolo-01.jpg
    Немањићи ФК-liga-08.-kolo-02.jpg
    Немањићи ФК-liga-08.-kolo-03.jpg

    Међутим, и поред овог пораза, Немањићи ФК, узима "титулу" јесењег Шампиона, у Лиги.
    Но, већ у првом колу пролећног дела првенства (14-ом колу - укупно), доживљавамо необјашњив кикс, и одигравамо нерешено са знатно слабијом екипом.

    Немањићи ФК-liga-14.-kolo-01.jpg
    Немањићи ФК-liga-14.-kolo-02.jpg
    Немањићи ФК-liga-14.-kolo-03.jpg

    У том тренутку падамо на другу позицију, са које нисмо успели да се померимо до самог краја првенства.
    А, последњу прилику за то смо прокоцкали у "реваншу" са "Oxalitus"-ом, у 21. колу.

    Немањићи ФК-liga-21.-kolo-01.jpg
    Немањићи ФК-liga-21.-kolo-02.jpg
    Немањићи ФК-liga-21.-kolo-03.jpg

    Тако да се после те утакмице већ све (бар оно што је нас занимало) знало.
    Одмах смо, као што то и налажу "правила" лепог и спортског понашања, Шампиону и честитали.

    Немањићи ФК-liga.png

    Нама, за утеху, је остала чињеница да смо на крају сезоне имали најбољег стрелца у Лиги.

    Немањићи ФК-liga-03.jpg

    А, ево и статистика, наше треће сезоне:

    Немањићи ФК-liga-02.jpg


    ЛИГА ШАМПИОНА:

    Немањићи ФК-liga-sampiona-00.jpg

    Велики успех за млад и тим у развоју, какав је Немањићи ФК! А ево, у кратком извештају, и како смо стигли до тог престижног пехара:
    Са само једним нерешеним резултатом (у последњем мечу у групи) пласирали смо се као први (у групи "Б") у осмину-финала ЛШ.

    Немањићи ФК-liga-sampiona-01a.jpg

    Немањићи ФК-liga-sampiona-01.jpg

    И тада креће победнички низ до самог финала.
    У осмини-финала, избачена "Srbija", са укупним резултатом 8:0.
    У четврт-финалу, долази славни "F.C. Real Madrid", и бива поражен са 4:1 (укупни резултат).
    Полуфинале је прича за себе. Мислили смо, анализом противника", да ће ствари овде ићи знатно теже. Али, се испоставило да је жеља за победом, била на нашој страни, па ја "Croata F.C." декласирана са чак 11:1.

    Немањићи ФК-liga-sampiona-02.jpg

    И, онда долази до одлучујуће утакмице. У финалу нас очекује нико други до освајач прошлогодишњег Купа, славни - "FC Koševsko brdo". Али испоставља се, да је ривал тај новац од Купа, погрешно инвестирао, и ми без већих проблема успевамо да га савладамо резултатом 4:1:

    Немањићи ФК-liga-sampiona-03.jpg
    Немањићи ФК-liga-sampiona-04.jpg
    Немањићи ФК-liga-sampiona-05.jpg

    Пошто држимо до части и морала, желимо да нагласимо да се повређени играч, нашег противника, повредио "сам", без наше "помоћи".

    Немањићи ФК-liga-samiona-06.png

    Овај трофеј је у многоме успео да спере горак укус кикса у самој Лиги. И изузетно смо поносни на чињеницу, да смо, у кратком временском интервалу, успели да смогнемо снаге и подигнемо се, у правом сјају, из пепела!


    КУП:

    И овде смо успели да остваримо свој историски успех, и прођемо пред-коло, и пласирамо се у квалификације.

    Немањићи ФК-kup-01.png
    Немањићи ФК-kup-02.png

    Ту смо налетели на јачег противника (који је фећ и наредном колу - у плеј-офу, несрећно изгубио на пенале од "FC Chelsea"), и потпуно фер и спортски испали.
    А, ево и саме завршнице овог такмичења, чисто за анале и неку даљу статистику и евиденцију, у будућности.

    Немањићи ФК-kup-03.jpg


    ТИМ:

    Немањићи ФК-tim-01.jpg


    ЗАНИМЉИВОСТИ:

    Што се занимљивости, из ове сезоне, тиче, издвојили би смо само две ствари.
    Другу, већу инвестицију спонзора, у нашој историји. Прва је била током наше друге сезоне.

    Немањићи ФК-zanimljivosti-2-.png

    Као и чињеницу да смо, ове сезоне, успели да одиграмо и једну пријатељску утакмицу, са самим собом.
    Сва питања, типа - како је то могуће?, упутити Нордеусу, а не нама.

    Немањићи ФК-zanimljivosti-1-.jpg

    Мислим да је без потребно да напоменем да је у овој утакмици победио Немањићи ФК!

    Није крај! Наставиће се!

  8. #8
    Rookie Немањићи ФК's Avatar
    Join Date
    Jul 2014
    Posts
    105
    Апдејтована прва три поста!!!

  9. #9
    Rookie Немањићи ФК's Avatar
    Join Date
    Jul 2014
    Posts
    105
    Едитована прва три поста. Ускоро и резиме четврте сезоне.