Page 1 of 4 123 ... LastLast
Results 1 to 10 of 37

Thread: Transferurile

  1. #1
    Newbie topfriend's Avatar
    Join Date
    Dec 2012
    Location
    Tulges, Romania
    Posts
    40

    Transferurile

    Mai intai de toate pentru a intra la transferuri trebuie sa dati clic pe iconita Transferurile-transfer.png .

    In Top Eleven exista 3 tipuri de transferuri:

    1. Licitatiile
    2. Negocierile
    3. Impresarul

    La licitatii aveti o lista cu jucatorii pusi la vanzare. Jucatorii au intre 3 si 5 stele, iar voi ii puteti sorta dupa criteriile urmatoare:

    Nume-Post-Nationalitate-Varsta-Abilitate speciala-Calitate-Valoare de piata-Termen

    Pentru a va inscrie intr-o licitatie trebuie doar sa dati clic pe un jucator si apoi pe Transferurile-oferta.jpg iar ceasul va deveni verde. Daca altcineva licitaeza dupa voi, ceasul devine galben. Atata timp cat raman cel putin 2 jucatori, licitatia va merge in runda eliminatorie. Castiga cel care ofera ultimul jeton iar adversarul nu a licitat in runda respectiva.

    Negocierile ofera o lista cu jucatorii care sunt aproaope de a face 6 stele. Aici faceti oferte direct clubului si puteti oferi si primi jetoane in schimbul jucatorilor. In functie de varsta tebuie sa oferiti o suma minima (de la 5 jetoane pentru un jucator de 32-33 de ani pana la 10 jetoane pentru jucatorii de 18-19 ani).
    Negocierile sunt disponibile de la nivelul 4!

    Impresarul face o selectie de jucatori de 6 stele care au abilitati speciale. Dvs. trebuie sa achitati valoarea de piata a jucatorului si sa oferiti 50 de jetoane

    Sper ca v-am fost de folos! Si mult noroc in joc!

  2. #2
    Super Moderator PricopGeorgeCătălin's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    Romania
    Posts
    12,976
    dragut tutorialul, bravo!

  3. #3
    Rookie mihai1984's Avatar
    Join Date
    Nov 2013
    Posts
    51
    Deci de la lvl 4 pot negocia direct cu clubul respecriv pt un jucator?super

    Sent from my GT-I9100 using Tapatalk 2

  4. #4
    Rookie mihai1984's Avatar
    Join Date
    Nov 2013
    Posts
    51
    Pot da numai tokenti fara bani? Ca sa iau un jucator? Gen 10 '15 20 pt un mij sau un varf?

    Sent from my GT-I9100 using Tapatalk 2

  5. #5
    Apprentice
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    Alba Iulia, Romania
    Posts
    256
    Acum vad si eu ce gramada mare de tokeni trebuie s dau...
    Pacat ca asteptam cu sufletul la gura sa ajung la LEV 4.
    Tot la 6.30 dimineata fac transferuri )

  6. #6
    Rookie mihai1984's Avatar
    Join Date
    Nov 2013
    Posts
    51
    Caut jucatori pt lvl 4 orice in afara de gk

    Sent from my GT-I9100 using Tapatalk 2

  7. #7
    Newbie
    Join Date
    Apr 2014
    Posts
    3
    Buna seara.cine poate sa ma ajute sa inteleg si eu cum pot pune un jucator la negociere,am incercat sa vand un jucator nu m-a intrebat nimic de negocieri si s-a dus direct in licitatie.multumesc mult.

  8. #8
    Newbie
    Join Date
    Feb 2014
    Posts
    7
    la negocieri sunt pusi automat de sistemul jocului jucatorii de rating maxim [in functie de fiecare nivel in parte ex. 39 nivel 4, 44 nivel 5......]
    daca vrei poti sa faci tu oferte la jucatorii altor echipe, cu conditia ca jucatorul ales de tine sa nu depasesca ratingul maxim alocat nivelului la care esti.
    multa bafta la negocieri !!!

  9. #9
    Newbie
    Join Date
    Nov 2014
    Posts
    2
    Am jucatori de varsta 18....26 nivel 179 , eu sunt la nivelul 33 cu jucatori de 184 , pe care nu i pot vinde si nu inteleg de ce .

  10. #10
    Famous A R R O W's Avatar
    Join Date
    Nov 2014
    Location
    Neamț
    Posts
    1,005
    Poate sunt incluși în cele 3 rezerve, sau nu vrea nimeni să-i ia

Page 1 of 4 123 ... LastLast