Page 4 of 6 FirstFirst ... 23456 LastLast
Results 31 to 40 of 55
Like Tree11Likes

Thread: TopEleven 2015 Hataları için DİKKAT !

Turkish Forum Moderator Ercan Mehmet Minkil's Avatar
    Quote Originally Posted by Kaya Kaya View Post
    Tskler..dostum dedigini yapicam ama oyunu acmiyor bile bir ise yaricagini sanmiyorum cunku direk atiyor acilis ekrani filanda 1-2 saniye siyah ekran ve atma ..neyse tskler yinede
    Facebook üzerinden oyuna bağlanmayı dene ve oradaki yardım kısmına tıkla oradaki ID ile de destek bölümümüze bu sorunu ilettiğinde onlar bakacaklar sorun neyden kaynaklı diye

İlgi ve anlayışın için çok teşekkür ederiz.

Newbie
    Antrenman ve maç sonrası kazanılmış gibi görünen beceri puanları hiçbir şekilde puanlara yansımadı. Yüklediğimden beri tüm maçları kazanmama rağmen oyuncular bir gıdım ilerlemedi.

Quote Originally Posted by Kortis View Post
    Antrenman ve maç sonrası kazanılmış gibi görünen beceri puanları hiçbir şekilde puanlara yansımadı. Yüklediğimden beri tüm maçları kazanmama rağmen oyuncular bir gıdım ilerlemedi.
    Yeni güncelleme ile telefondan giriş yaptığınızda tüm beceri puanları artık otomatik oyun tarafından atanmaktadır.

Newbie
    Quote Originally Posted by Ercan Mehmet Minkil View Post
    Yeni güncelleme ile telefondan giriş yaptığınızda tüm beceri puanları artık otomatik oyun tarafından atanmaktadır.
    Anladım, ancak söylemek istediğim puanlarda hiç artış olmadığı. Tüm oyuncular yerinde sayıyor.Örneğin sırasıyla 22,6/22,4/22,6 beceri puanı olan oyuncu tüm maçlarda oynamasına ve hatta maçın oyuncusu seçilmesine rağmen hala aynı puanlara sahip. Bu nasıl otomatik atama anlamadım.

Quote Originally Posted by Kortis View Post
    Anladım, ancak söylemek istediğim puanlarda hiç artış olmadığı. Tüm oyuncular yerinde sayıyor.Örneğin sırasıyla 22,6/22,4/22,6 beceri puanı olan oyuncu tüm maçlarda oynamasına ve hatta maçın oyuncusu seçilmesine rağmen hala aynı puanlara sahip. Bu nasıl otomatik atama anlamadım.
    Web üzerinden maç izleyin beceri puanları web üzerinde şimdilik manuel olarak siz atıyorsunuz burada daha iyi artışı görebilirsiniz eskisi gibi fakat web üzerinde de güncelleme bu şekilde olacaktır kısa bir zamanı kaldı onun içinde efendim.

Newbie
    kortis bende senin gibi düşünmüştüm ve bu paylaşımını gördükten sonra üşenmeyip 17 oyuncumun beceri kısmını ekran resmi olarak kaydettim ve sırf bunu görmek için az önce yaptığım dostluk maçından sonra beceri karşılaştırması yaptım oyunculardan bikaçının ilerleme kaydettiğini gördüm ayrıca maçı androidden takip ettim bende sorun olmadı

Newbie
    param hergün azalıyor sürekli eksiye düşüyor
    eskiden böyle değildi
    günlük oyuncu giderleri yüzünden transfer yapamaz olduk

Banned
    Quote Originally Posted by GS Ayhan Karaca View Post
    eskiden böyle değildi
    Bu bir hata değil aslında oyun para üzerine kurulu normal ben oyuna 1 aydır girmiyorum, kupada şl de ligde ilerlemişim.. ama şuanda stadyum koltuğu inşa edebilecek kadar para bile birikmemiş vallahi 1 haftadırda para birikecekte inşa etcem diye bekliyorum
    GS Ayhan Karaca likes this.

Quote Originally Posted by GS Ayhan Karaca View Post
    eskiden böyle değildi
    Selamlar;

Malesef ki bu herkes için geçerli bir durum o yüzden bu şekilde ve manager oyunları için de oyunun amacına yönelik finansal kaynaklarını senin kontrol etmen gerekir.Yoksa tam tersini düşündüğümüzde oyun çok düz ve bolluk içinde olurdu efendim
    GS Ayhan Karaca likes this.

Newbie

arkadaşlarımın maçlarını göremiyorum

Facebookda da arkadaşım olan kişilerin bazılarının maçlarını göremiyorum, onlarda benim maçlarımı aynı şekilde görmüyorlar. Eski sürümde ve ya bilgisayardan girdiyimde de aynı sorun hep vardı. Yeni güncellemede düzeleceyini düşünmüştüm açıkcası ama deyişen bişey yok. Bunla ilgili kimse yardımcı olabilir mi?

Page 4 of 6 FirstFirst ... 23456 LastLast