Results 1 to 10 of 10

Thread: PEPSİ ŞİFRE HATASI ve ŞİFRE KABUL ETMEMESİ

Newbie

PEPSİ ŞİFRE HATASI ve ŞİFRE KABUL ETMEMESİ

Merhaba
    Pepsi ile yaptığınız kampanyadan şifremi girdiğimde hem facebook hem oyunun sitesinden ilk şifrede hatalar alıyorum ve şifre giremiyorum. Günlük 25 şifre olan sınırlama başka kullanıcılarda farklı şifreler girilerek 25-30 kere yazılsa da kullanılabilmekte. Aldığım hataları ekran alıntısı aldım ikisinde de ayrı şey yazıyor ilk şifrede..PEPSİ ŞİFRE HATASI ve  ŞİFRE KABUL ETMEMESİ-aaaa.jpg

PEPSİ ŞİFRE HATASI ve  ŞİFRE KABUL ETMEMESİ-ekran-al-nt-s-bbbb.jpg

Yardımınızı bekliyorum. Teşekkür ederim.
    Attached Thumbnails Attached Thumbnails PEPSİ ŞİFRE HATASI ve  ŞİFRE KABUL ETMEMESİ-11349916_10153288131082731_1669653975_n.jpg   PEPSİ ŞİFRE HATASI ve  ŞİFRE KABUL ETMEMESİ-11328876_10153288131142731_2016183034_n.jpg  

Turkish Forum Moderator Ercan Mehmet Minkil's Avatar
    Selamlar;

Raporumda bunu ileteceğim.

Selamlar;

Bu sorunu destek ekibimizede iletirseniz hesabınız incelenip size geri dönüş sağlanacaktır.

Destek bölümümüze buradan ulaşabilirsiniz http://www.topeleven.com/support/div...ical-problems/

http://forum.topeleven.com/hatalar-v...nda-bilgi.html
    [/B]
    Last edited by Ercan Mehmet Minkil; 06-06-2015 at 10:48 AM.

Newbie
    slm ...daha önceleri pepsi şifrelerini kullanıyordum ama şimdi kullanamıyorum
    doğru yazdığım halde ard arda 2 kere hatalı yazdınız diyor lütfen acele cevap bekliyorum

Quote Originally Posted by Byram Kurel View Post
    doğru yazdığım halde ard arda 2 kere hatalı yazdınız diyor lütfen acele cevap bekliyorum
    Bu sorunu destek ekibimizede iletirseniz hesabınız incelenip size geri dönüş sağlanacaktır.

Destek bölümümüze buradan ulaşabilirsiniz http://www.topeleven.com/support/have-a-problem/
    http://forum.topeleven.com/hatalar-v...nda-bilgi.html
    Last edited by Ercan Mehmet Minkil; 05-28-2015 at 07:15 PM.

Newbie
    doğru yazdığım halde ard arda 2 kere hatalı yazdınız diyor lütfen acele cevap bekliyorum ...... bunla ilgil dönüş yapılmadı sonra verdiğin link de destek bölümünü bulamadım biraz ilgilenirseniz sevinirim
    Last edited by Ercan Mehmet Minkil; 05-28-2015 at 07:18 PM.

Newbie
    neden bu sıkıntıyı yaşıyoruz onuda anlamadım şifreyi girmiyorum hatalı diye başkasına veriyorum ben kullandım diyor lütfen yardımcı olun

Quote Originally Posted by Byram Kurel View Post
    doğru yazdığım halde ard arda 2 kere hatalı yazdınız diyor lütfen acele cevap bekliyorum ...... bunla ilgil dönüş yapılmadı sonra verdiğin link de destek bölümünü bulamadım biraz ilgilenirseniz sevinirim
    Selamlar;

Ben teknik olarak soruna bakamıyorum.Destek bölümü linkini ve nasıl ulaşacağınız hakkındaki linki vermiştim birkez daha vereyim.İlk link destek ekibi ingilizce olarak size verildi ve diğer 2. link Türkçe olarak o sıralamayı takip ederek en sonda gelen mesaj yerine sorununuzu Türkçe yazarsanız mesai saatleri içinde size geri dönüş sağlanacaktır.E-mailinize mesaj gelecektir oradan size sorununun ne olduğunu söyleyecekler.

Destek ekibimize buradan ulaşınız Have a Problem? - TopEleven Support | TopEleven Support

Destek ekibine nasıl ulaşacağınızın tüm detayları buradaki linkte http://forum.topeleven.com/hatalar-v...nda-bilgi.html

Newbie
    Quote Originally Posted by melih View Post
    Merhaba
    Pepsi ile yaptığınız kampanyadan şifremi girdiğimde hem facebook hem oyunun sitesinden ilk şifrede hatalar alıyorum ve şifre giremiyorum. Günlük 25 şifre olan sınırlama başka kullanıcılarda farklı şifreler girilerek 25-30 kere yazılsa da kullanılabilmekte. Aldığım hataları ekran alıntısı aldım ikisinde de ayrı şey yazıyor ilk şifrede..Click image for larger version. 

Name:	AAAA.jpg 
Views:	37 
Size:	96.7 KB 
ID:	45820

Click image for larger version. 

Name:	Ekran AlıntısıBBBB.jpg 
Views:	37 
Size:	88.8 KB 
ID:	45821

Yardımınızı bekliyorum. Teşekkür ederim.
    Aynı sorunu bende yaşıyorum,sizin sorununuz çözümlendimi?
    iyi oyunlar..

Selamlar;

Pepsi kapakları ayda 25 olarak sınırlandırılmış olup örneğin bugün 25 kapak kodunu girmeniz demek 24Eylül2015 gününe kadar başka hakkınız olmaması demektir.