Page 12 of 16 FirstFirst ... 21011121314 ... LastLast
Results 111 to 120 of 153
Like Tree10Likes

Thread: Top Eleven hakkında ne tür bir Hata/Arıza yaşıyorsunuz? (tartışma)

Newbie
    Aynı sorunu ben de yaşıyorum önceden tokenla düzenlediğim formayı ve bugün 7 tokena aldığım formayı birlikte kullanamıyorum yani ev ve deplasman forması olarak ikisini birden kullanamıyorum hep mevcut depodaki diğer 3. forma seçili kalıyor ve onu depodan çıkaramıyorum.

Newbie
    sıkça karşılaştığım maçtan galibiyetle ayrılmaya 1 token kazanıyorum ama bu sezon 5-6 kere kazandığım maçtan token gelmediği oldu

Newbie
    şampiyonluk kupam yok
    merhaba ben facebook adresimle oynamıyorum bu oyunu yani şikayetim olan hesap facebook adresime kayıtlı olan hesap değil android telefonla oyuna girdiğimde oynamak istiyorum seçenegi karşıma cıkıyor oyle oynuyorum o hesabımdan ıkı sene ust uste şampiyon oldum ilk şampiyonluk kupam profilimde duruyor ancak ikinci sezon şampiyonluk değil de 2. lik gösteriyor normal ligde benim bir altımda olan oyuncu da oyundan arkadaşım onu da 3. olarak gösteriyor sorunla ilgilenirmisiniz

Newbie
    arkadaşlar şampiyonlar ligindeyim e grubundayım 4 kişinin puanları aynen şöyle 1=15 2=10 3=10 4=0 bende 3. sıradayım sorum şu 2.kişiyle puanlarım eşit olmasına rağmen ve ayrıca averajım ve attığım gol sayısı fazla olmasına rağmen ben niye 3. yüm

NOT:6 maçta oynandı

Newbie
    merhabalar. Sorunumuz özelliğimizin fazla olmasına rağmen saçma sapan takımlara yenilmek üstelik adam maça bile çıkmamış takımını desteklememiş. token alıp teklif veriyoruz kazanıyoruz ama futbolcu yok. eleme turu olacak çok teklifli transferlerde nasıl oluyor anlamıyorum ama birden bire daha önce hiç teklif vermemiş adam girip tek tokenle futbolcuyu alıyor. yada teklifi verip alan adamın veya ben aldıysam futbolcu kadroda görünmüyor. ya tek dertleri token aldırmak ne yaparsan yap adamlar kendileri kazansın mantığı var. 80 özellikli adamın 60 özellikli adama yenilmesi zaten yeterince gülünç. örnek vereyim galatasarayın mahalle takımına mücadelesinde mahalle takımının yenmesi size ne kadar mantıklı geliyorsa banada öyle mantıklı geliyor artık. garip bi oyun..

Newbie
    selam arkadaşlar acil yardım lütfen oyun dilim türkçe değil bilmediğim bir dilde oynuyorum yukardan bayrak olan yerden ingilizceyi seçsemde dil değişmiyor

Newbie
    yok böle bi saçmalık!!! tokenle oyuncu alıyosun!!! güzçsüz takım güçlüyü arada yener mantığyla bu kadar abartılmaz!!!!! o kadar token alıyorum takım olarak kırmızı yıldıza ulaşmış!!!! ama her defasında neden kendimden güzsüz takımlara yeniliyorum anlamadım. bana taktik maktik demeyin!!!!! arkdaşımın takımı devamlı yeniyo belki taktikleri iyidir diye 1 ay ona bıraktım o da aynı aknaati verdi. adam kuparıda götürüyo şampiyonluğuda ama benim takımın bi tuhaflığı olduğunu o bile farkına vardı ki ben o kadar sabrettim!!!! içine ederim böle saçmalığın!!!!! daha tokendeğil oyuna bile girmek istemiyorum!!! inasnı sinirden midesini bulandırıyor artık!!!!!!!

Newbie
    ben oyuna girmiyodum 2 ay sonra girdiğimde ise en baştan başladım yardımcı olurmusunuz

Newbie
    merhaba takımımın adı eagle FC.,
    yaklaşık 3 senedir bu oyunu arkadaşlarımla oynuorum.Bu hafta yeni lig başladığında fixture arkadaş listemden 2 tane arkadaşım silindi.birbirimizin maçlarını göremediğimiz gibi, gün içinde arkadaş listemdende bu arkadaşlarım silinip sonrasında listeme tekrar dahil oluyor.ayrıca bahsettiğim arkadaşlarımdan 1 tanesi geçen sezon bir üst level'e geçmesine rağmen seviyesi değişmedi (35 olması gerekirken hala 34).bu problemler neden kaynaklanıyor olabilir ve nasıl çözülebilir?yardımcı olabilirmisiniz..

Newbie
    top elevenda tokenim 140 larda birşeydi şimdi 92 ye düşmüş nedeni nedir acaba

Page 12 of 16 FirstFirst ... 21011121314 ... LastLast