Results 1 to 9 of 9

Thread: Problema cu suporteri

  1. #1
    Newbie
    Join Date
    Oct 2014
    Posts
    3

    Problema cu suporteri

    Salut...am si eu o problema cu suporteri meci de meci nu am nici unu...am contu de 2-3 luni cred...am vrut sa-l sterg si sa mi fac altu. Am aflat ca dupa 70 de zile se sterge singur...deja am pierdut 2 sezoane degeaba, acu intru in al 3 lea...azi am bagat 10 euro cam asa in joc...si am zis sa ma iau tare de joc...am primit jetoanele am adus 4 jucatori de 4-5 * tineri,am jucat in cupa unde am luat bataie de la 1 cu 2-1...pana sa imi aduc jucatori ) maine il nenorocesc. Am observat ca in toate meciurile eu am spectatori 0...in seara asta am facut un amical... spectatori tot 0 .

    Am asa in campionat prima de joc 7.5 k preturi bilete 12 $

    Liga campionilor la fel

    Cupa la fel

    In amical am 7 $ si prima 0.

    Acuma ori pun eu biletele prea scumpe ori nu stiu...

    Am level 2 calitate medie 19.1 varsta medie 22.9 / valoare stadion 200 e in constructi

    O sa postez o poza Click daca mai e nevoie de ceva...sa mai fac poze sau na..

  2. #2
    Newbie
    Join Date
    Sep 2014
    Posts
    7
    mai scade din pretul biletelor si vei avea stadionul full....cu timpul cand cresti capacitatea stadionului, parcarea si serviri atunci poti incepe cu 7$

  3. #3
    Banned
    Join Date
    Nov 2014
    Posts
    203
    is prea scumpe biletele
    nu are legatura cu capacitatea stadionului
    depinde cati fani ai

  4. #4
    Dreamer
    Join Date
    Dec 2014
    Posts
    303
    12 dolari e super mult.
    Eu am 4 dolari in toate cele 3 competitii, nu faci tu avere din banii de pe bilete niciodata.

  5. #5
    Newbie
    Join Date
    Dec 2014
    Posts
    13
    Quote Originally Posted by Ștefan Tomescu View Post
    12 dolari e super mult.
    Eu am 4 dolari in toate cele 3 competitii, nu faci tu avere din banii de pe bilete niciodata.

    Corect , cand esti la nivel mic nu conteaza decat sa ai stadionul plin , daca iei incasari de 5k sau 10k la un meci e nesemnificativ .

  6. #6
    Dreamer
    Join Date
    Dec 2014
    Posts
    303
    Quote Originally Posted by Radu Radulescu View Post
    Corect , cand esti la nivel mic nu conteaza decat sa ai stadionul plin , daca iei incasari de 5k sau 10k la un meci e nesemnificativ .
    Pai nu? Sunt la nivelul 5 si ma intereseaza sa am posesie in meciurile de acasa, nu conteaza banii momentan.

  7. #7
    Rookie
    Join Date
    Nov 2014
    Posts
    140
    Quote Originally Posted by Ștefan Tomescu View Post
    Pai nu? Sunt la nivelul 5 si ma intereseaza sa am posesie in meciurile de acasa, nu conteaza banii momentan.
    sunt de aceeasi parere .conteaza in primul rand sa am stadoinul plin . . am preturi mici 5$ in campionat si cupa si 6$ in champions league aici dau si prima la victorie

  8. #8
    Dreamer
    Join Date
    Dec 2014
    Posts
    303
    Quote Originally Posted by Dorin Ddorin View Post
    sunt de aceeasi parere .conteaza in primul rand sa am stadoinul plin . . am preturi mici 5$ in campionat si cupa si 6$ in champions league aici dau si prima la victorie
    Eu dau prima la victorie pentru meciurile din toate cele trei competitii, dar in campionat dau prima mai mica.

  9. #9
    Apprentice
    Join Date
    Dec 2014
    Posts
    268
    Stadionul meu are 211 mii locuri si aproape meci de meci e plin....