Page 2 of 3 FirstFirst 123 LastLast
Results 11 to 20 of 22

Thread: Nu pot vinde jucatori...

  1. #11
    Rookie
    Join Date
    Nov 2013
    Posts
    52
    Quote Originally Posted by PricopGeorgeCătălin View Post
    Nu poti sa fi banat pe piata de transferuri. Sistemul exact nu stiu cum se calculeaza, nu stiu sa-ti spun exact care-s toti factorii si cu siguranta nici cei din echipa de suport nu-ti pot dezvalui acest lucru. Sunt in exact aceasi 'tabara' cu tine, ma chinui sa-mi vand jucatorii si nu reusesc iar pentru altii dau astia cate 30-40 de jetoane....

    Daca o sa primes vreun raspuns mai detaliat o sa te informez si pe tine.

    Desigur iti ramane optiunea sa contactezi echipa de support la support@nordeus.eu dar un raspuns detaliat nu cred ca o sa primesti.
    Multumesc de raspuns. Curiozitatea mea este ce inseamna sau la ce se refera ”echipa s-a descurcat bine in NULL” . Nu am intalnit pana acum asa ceva.

  2. #12
    Champion SuperDunk's Avatar
    Join Date
    Aug 2014
    Posts
    2,269
    Quote Originally Posted by Cristian Florentin View Post
    Astia stiu ca nu-i cumpara nimeni...si liciteaza...nu se bag pe altii mai tineri,cu care se dueleaza in tokeni...

  3. #13
    Rookie
    Join Date
    Nov 2013
    Posts
    52
    Astazi am verificat daca jucatorii intra pe piata de licitatii. In speta impreuna cu prietenii si colegii care jucam pe acelasi server, si uneori in acelasi campionat, am constatat ca jucatorii pusi la vanzare nu apar pe nicaieri, ba chiar mai mult mai sunt vreo doi prieteni care se plang de aceeasi treaba. Apoi intrand ca sa vad lotul meu de la alt coleg am constatat aceeasi chestie... nu apar scosi la licitatie...

    Spun asta ca sa atrag atentia privind unele problemele ale jocului.

  4. #14
    Famous A R R O W's Avatar
    Join Date
    Nov 2014
    Location
    Neamț
    Posts
    1,005
    Nu am întâlnit problema și nici nu vreau să dau peste ea.
    Poate aveți un bug sau ceva de genu, nu știu...

  5. #15
    Apprentice Budau Ciprian's Avatar
    Join Date
    Nov 2013
    Posts
    277
    Naspa

  6. #16
    Newbie
    Join Date
    Jun 2014
    Posts
    3
    Salut... si eu am aceeasi problema, vreau sa vand un jucator de 18 ani de 5 zile. si nu merge.

  7. #17
    Rookie
    Join Date
    Nov 2013
    Posts
    52
    Astazi dupa foarte mult timp am reusit sa vand un jucator. A trebuit sa postez si pe forumul englez unde am gasit multi cu aceeasi suferinta. Sper ca doar atat sa fi fost.....

  8. #18
    Romanian Forum Moderator Zaharia Cristian's Avatar
    Join Date
    Dec 2013
    Location
    Romania
    Posts
    783
    Stai calm nu esti singurul cu aceasi problema, si eu sunt la fel ca tine, nu pot vinde jucatorii si se bat ca orbii pe jucatori de 30 ani +

  9. #19
    Rookie
    Join Date
    Nov 2013
    Posts
    52
    A fost o iluzie.... iar ma chinui..... oare nu ne vede nimeni???????

  10. #20
    Famous A R R O W's Avatar
    Join Date
    Nov 2014
    Location
    Neamț
    Posts
    1,005
    Poate nu vrea să cumpere nimeni.. ai luat în calcul asta?

Page 2 of 3 FirstFirst 123 LastLast