Results 1 to 4 of 4

Thread: transfer

  1. #1
    Rookie
    Join Date
    Dec 2014
    Posts
    103

    transfer

    Am licitat la un jucător de 5 stele iar in runda a 3 am fost singurul care a licitat, câștigând licitația insa nu am primit jucătorul, si la transfer ma pune sa aștept. Si pot sa licitez in continuare. De ce daca eu am castigat deja licitația??? De ce îmi mai cere iarăși 1T???? Știe careva?

  2. #2
    Apprentice Valentin Nicolae's Avatar
    Join Date
    Mar 2014
    Posts
    235
    Si eu am patit-o , dar nu stiu care este explicatia . Probabil ca este de la incarcare. La mine intrasem in ultimele 5 secunde la runda initiala , am licitat , apoi am dat refresh la pagina si mai aveam un minut pana se termina in realitate aceea runda .

  3. #3
    Rookie
    Join Date
    Dec 2014
    Posts
    103
    Quote Originally Posted by Valentin Nicolae View Post
    Si eu am patit-o , dar nu stiu care este explicatia . Probabil ca este de la incarcare. La mine intrasem in ultimele 5 secunde la runda initiala , am licitat , apoi am dat refresh la pagina si mai aveam un minut pana se termina in realitate aceea runda .
    Am primit jucătorul după jumate de ora

  4. #4
    Super Moderator PricopGeorgeCătălin's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    Romania
    Posts
    12,976
    Pai sunt 2 cauze.

    1. Conexiunea slaba pt. un moment si cel mai probabil ai pierdut jucatorul.
    2. Serverul merge greu si este "lag". De multe ori am patit si eu sa castig un jucator si sa-l primesc dupa o anumita perioada de timp.

    Ma bucur sa vad ca s-a rezolvat de la sine.
    Orlova FC - onForum - LIKE Orlova FC - onYoutube - SUBSCRIBE Orlova FC - onFacebook