Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 11
Like Tree8Likes

Thread: korektno ili ne

  1. #1
    Newbie
    Join Date
    Jul 2014
    Posts
    2

    Post korektno ili ne

    zdravo, obracam vam se po prvi put.do sada nisam reagovao i cekao da se ovo ispravi na neki nacin.ali na zalost sve je gore,prosle sezone sam izgubio zadnjih 5 utakmica,i sa prvog pao na peto mesto, od timova priblizno istog i slabijeg kvaliteta,uz to svaki mec sam imao 1-2 povredjenih i jos toliko iskljucenih igraca,napomihjem da su mi igraci imali moral i kondiciju na maksimalni nivo.to se ponavlja od kad sam stigao na 30 nivo i to mnogo cesto,evo danas sam jedva osvojio bod sa ekipom koja od svih gubi sa najmanje 5-6 golova razlike,uz to kljucni igraci su dobili tri zuta kartona.posed lopte je bio 70-30 u moju korist i imao sam podrsku prijatelja 15%.srednji kojeficijenat moje ekipe je veci za 12poena(3 nivoa)i da dalje ne nagrajam druge poraze od mnogo slabijih ekipa.molio bih Vas da mi objasnite zasto se ovo dogadja,ako nekome smeta ime ekipe ili drzava odakle sam,onda nema svrhe da se iko sa ovih prostora takmici ili igra ovu igru.nadam se da cete me udostojiti Vasim odgovorom,

    pozdrav, zoran petkovski
    p.s.pisem Vam punim imenom i prezimenom,nadfam se da cete mi i Vi odgovoriti na isti nacin

  2. #2
    Serbian Forum Moderator NTNK's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    Beograd, Serbia
    Posts
    4,810
    Evo da ti se obratim povodom toga...
    Nista ti se ne desava cudno sto se nama vec desavalo,samo da ti kazem...
    Svi mi smo nekoliko puta "prestajali" da igramo ovu igricu iz istih razloga,nerealni rezultati,svakodnevne povrede itd...
    Moje je da te ohrabrim i da nastavis da igras bez obzira na sve...

    Sve najbolje u daljoj menadzerskoj karijeri...
    Uprava kluba NTNK United
    Macva FC likes this.

  3. #3
    Newbie bik032's Avatar
    Join Date
    Mar 2014
    Location
    Cacak
    Posts
    3
    NARAVNO da si kaznjen...ne kupujes tokene dovoljno .....
    nisi im interesantan...Tako i mene vec cetvrta sezona zakovan za zadnje mesto, a naj jaca ekipa...Nema realnosti....

  4. #4
    Newbie
    Join Date
    Nov 2014
    Posts
    5
    Quote Originally Posted by bik032 View Post
    NARAVNO da si kaznjen...ne kupujes tokene dovoljno .....
    nisi im interesantan...Tako i mene vec cetvrta sezona zakovan za zadnje mesto, a naj jaca ekipa...Nema realnosti....
    Nema to veze sa tokenima to znam iz svog iskustva. Dugi niz sezona kupujem po 500 tokena i sem osvajanja lige jedno veliko NISTA...evo danas sam odigrao liga mec gde je protivnikova jacina 166 a moja 181 i jedva sam izvukao neresen rezultat...sramota...vise necu bacati pare sigurno. Sada ce neko od moderatora da kaze "random" ali to je smesno Zamisli samo da Real izgubi od poslednjegna tabeli pa sutra u novinama stoji natpis "Real pogodio random"...nemam vise komentar a ni volje za ovom igrom jer mi se sve ovo ne desava prvi put vec suprotno vrlo cesto...pozdrav
    NTNK, Najdox and Shadow like this.

  5. #5
    Newbie
    Join Date
    Nov 2014
    Posts
    5
    Nakon komentara koji sam dao pre mesec dana, pogazio sam to sto sam rekao i ponovo sam kupio tokene...sada sam se stvarno sebi posrao u usta (izvinjavam se na izrazu) jer ovo sto dozivljavam u ovoj sezoni to nema nigde. Da sa najjacim timom budem osmi na tabeli posle deset kola sa zaostatko za prvim na tabeli od 17 bodova!!! Nemam nista vise da komentarisem, neka moderatori pogledaju utakmice i sve ce im biti jasno...iste molim umesto like-a za bilo koji komentar ali svakako od mene vise nece dobiti ni dinara. Zbogom Top Eleven!
    munchen and lespa like this.

  6. #6
    Rookie UnlockeR's Avatar
    Join Date
    Jan 2013
    Location
    Serbia
    Posts
    62
    Sve je to namestaljka. Kad namestaju u pravom, realnom fudbalu, zasto ne bi i u igrici? Haha.
    Ja sam 32 level, poceo sam sezonu sa 11 pobeda i 2 remije. Svi timovi u ligi su bili pribliznog kvaliteta. Medjutim, par njih pocinje da kupuje tokene i nabudzuje tim, sto je postalo evidentno. Da napomenem, i ja sam imao tim od svih 5 zvezdica i dosta skauta. Ali neki su imali i po 7 zvezdica. E onda jedan lik koji je bio prvi, primetio sam da je prestao da kupuje i nabudzuje tim, naglo pada za par mesta. Neki ce reci da su oni iznad mene jer imaju igrace po 6/7 zvezdica, ali logicno i ocigledno je da ih Nordeus gura. Trenutno sam 8, 3 boda do 5 mesta, bez ijednog kupljenog tokena, sa odlicnim timom. Samo hocu da kazem, da cim kupite tokene upadate u klopku. Prvo cete imati odlicne rezultate, ali nakon sto prestajete kupovati, pocecete naglo da padate, da bi opet kupovali. Sve je to tunel bez svetla..rupa bez dna..
    Imam i druge naloge, gde sam na malim nivoima, i gde se svaku utakmicu povredi 2 igraca minimum, da bih ja kupovao tokene za medicinu.
    Na vecim nivoima ima malo igraca sa 5 zvezdica na aukcijama, da bi ja kupovao skaute. ITD...
    munchen likes this.

  7. #7
    Dreamer
    Join Date
    Feb 2013
    Location
    Belgrade,Serbia
    Posts
    348
    Quote Originally Posted by UnlockeR View Post
    Sve je to namestaljka. Kad namestaju u pravom, realnom fudbalu, zasto ne bi i u igrici? Haha.
    Ja sam 32 level, poceo sam sezonu sa 11 pobeda i 2 remije. Svi timovi u ligi su bili pribliznog kvaliteta. Medjutim, par njih pocinje da kupuje tokene i nabudzuje tim, sto je postalo evidentno. Da napomenem, i ja sam imao tim od svih 5 zvezdica i dosta skauta. Ali neki su imali i po 7 zvezdica. E onda jedan lik koji je bio prvi, primetio sam da je prestao da kupuje i nabudzuje tim, naglo pada za par mesta. Neki ce reci da su oni iznad mene jer imaju igrace po 6/7 zvezdica, ali logicno i ocigledno je da ih Nordeus gura. Trenutno sam 8, 3 boda do 5 mesta, bez ijednog kupljenog tokena, sa odlicnim timom. Samo hocu da kazem, da cim kupite tokene upadate u klopku. Prvo cete imati odlicne rezultate, ali nakon sto prestajete kupovati, pocecete naglo da padate, da bi opet kupovali. Sve je to tunel bez svetla..rupa bez dna..
    Imam i druge naloge, gde sam na malim nivoima, i gde se svaku utakmicu povredi 2 igraca minimum, da bih ja kupovao tokene za medicinu.
    Na vecim nivoima ima malo igraca sa 5 zvezdica na aukcijama, da bi ja kupovao skaute. ITD...
    Ja sam 31. nivo i slicno je bilo i kod mene prvi deo sezone zavrsio sam kao drugi ali kako je krenuo drugi deo szone potop ne vredi ni taktika ni moral kondicija prosipao sam bodove samo tako i sta cu digo sam ruke od promocije.
    Tim za sledecu sezonu mi je spreman samo par defanzivaca i jedno desno krilo.
    Inace tokene ne kupujem a tim mi je kvaliteta 170 (pet zvezdica za moj nivo).
    Povrede me za sad su pod kontrolom mada i to moze da se promeni.
    NTNK likes this.

  8. #8
    Rookie UnlockeR's Avatar
    Join Date
    Jan 2013
    Location
    Serbia
    Posts
    62
    Ja sam presao u veci rang. Bio sam 7. a samo dva/tri boda su bili do 4 mesta, steta. Problem je i sto ne mogu da pratim svaku utakmicu, zbog skole.

    Ivanmil , kako stojis sa igracima na aukcijama? Ja ih jako malo imam sa 5 zvezdica i svi su kvaliteta 180 od 185...

  9. #9
    Dreamer
    Join Date
    Feb 2013
    Location
    Belgrade,Serbia
    Posts
    348
    Quote Originally Posted by UnlockeR View Post
    Ja sam presao u veci rang. Bio sam 7. a samo dva/tri boda su bili do 4 mesta, steta. Problem je i sto ne mogu da pratim svaku utakmicu, zbog skole.

    Ivanmil , kako stojis sa igracima na aukcijama? Ja ih jako malo imam sa 5 zvezdica i svi su kvaliteta 180 od 185...
    Nisam los prvi dan sezone skoro da sam gotov sa transferima imam prvu postavu svi po pet zvezdica rezerve par komada sa cetiri zvezdice i par omaladinaca,najcesce igrace nabavljam za token i dosta lako ih prodajem u prvih desetak dana sezone

  10. #10
    Rookie UnlockeR's Avatar
    Join Date
    Jan 2013
    Location
    Serbia
    Posts
    62
    Dobro to, nego te pitam za aukcije, koliko dnevno imas otprilike njih od 5 zvezdica u proseku?

Page 1 of 2 12 LastLast