Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 15

Thread: Ne yapsam olmuyor ?

Newbie

Angry Ne yapsam olmuyor ?

Herkese iyi eğlenceler ve başarılar dilerim. Arkadaşlar.. 15. Lig seviyesindeyim. Ve Ligde bulunan hemen hemen tüm takımlardan ortlalamam gayet iyi... En iyi kalte seviyesinde ikinciyim diyebilirim. Anlamsız bir şekilde son maçlarda hiç bir galibiyet alamadım. Kupadan erken elendim. Şampiyonlar liginde birden galip gelemz oldum. Ve Lig deseniz facia... Sizlere diziliş emirler ve lig durumunu gönderiyorum. Lütfen acil yardımlarınızı ve önerilerinizi bekliyorum. 15. lig seviyesine hiç takılmadan geçtim...

Şimdiden tüm arkadaşlara teşekkür ederim...

Ne yapsam olmuyor ?-ekran-resmi-2013-11-01-18.49.45.jpgNe yapsam olmuyor ?-ekran-resmi-2013-11-01-18.50.08.jpgNe yapsam olmuyor ?-ekran-resmi-2013-11-01-18.50.31.jpg

Newbie
    No understood what the entire but are you to thansk

Newbie
    okların ılerı gerı olması pek farketmıyor ozellıkle ılerleyen sevıyelerde sende epey yol almıssın zaten bence tamamen nort olsun takım hıc bır oyuncun ne ılerı ne gerı ancak gerıye dustugun veya berabere gıden maclarda ılerı uctakı futbolcuna ılerı talımatı ver gelelım taktık konusuna bence ıdeal bır saha dızılısın var cok basarı sagladım o taktıkle ama pas yonun karısık olmalı pas atma seklıde karısık olmalı sert hucum yapmak ve kontra atak oynamakta hıc mantıklı degıl bunları yaparsan bence basarılı olursun

Dreamer duchao's Avatar
    Quote Originally Posted by thuythanphong View Post
    No understood what the entire but are you to thansk
    This is forum of Turkish don't English?? , You can go to Top Eleven English Forum ?????
    Last edited by duchao; 11-09-2013 at 03:04 AM.
    Du học Đài Loan vừa học vừa làm - Tư vấn Du học Đài Loan chi phí thấp, vừa học vừa làm, hỗ trợ việc làm thêm thu nhập hấp dẫn.

Dreamer duchao's Avatar
    Quote Originally Posted by Zafer Güder View Post
    Herkese iyi eğlenceler ve başarılar dilerim. Arkadaşlar.. 15. Lig seviyesindeyim. Ve Ligde bulunan hemen hemen tüm takımlardan ortlalamam gayet iyi... En iyi kalte seviyesinde ikinciyim diyebilirim. Anlamsız bir şekilde son maçlarda hiç bir galibiyet alamadım. Kupadan erken elendim. Şampiyonlar liginde birden galip gelemz oldum. Ve Lig deseniz facia... Sizlere diziliş emirler ve lig durumunu gönderiyorum. Lütfen acil yardımlarınızı ve önerilerinizi bekliyorum. 15. lig seviyesine hiç takılmadan geçtim...

Şimdiden tüm arkadaşlara teşekkür ederim...

Click image for larger version. 

Name:	Ekran Resmi 2013-11-01 18.49.45.jpg 
Views:	162 
Size:	67.9 KB 
ID:	14548Click image for larger version. 

Name:	Ekran Resmi 2013-11-01 18.50.08.jpg 
Views:	133 
Size:	60.3 KB 
ID:	14549Click image for larger version. 

Name:	Ekran Resmi 2013-11-01 18.50.31.jpg 
Views:	138 
Size:	22.5 KB 
ID:	14550
    Daha sonra 3 su bardağı ve CL var,
    Du học Đài Loan vừa học vừa làm - Tư vấn Du học Đài Loan chi phí thấp, vừa học vừa làm, hỗ trợ việc làm thêm thu nhập hấp dẫn.

Newbie
    1. Sert Hucum - Normal futbolda da oldugu gibi, T11-de de boyle yapinca kontratak yersin. Dikktali ol.
    2. Oklar cok onemli, "Gol atmak istiyom" deyip her kese kirmizi ok koyarsan olacagi budur. Orta saha kanatlari iyi, defans kanatlarina da olur (ama her zaman iyi olmayabilir).
    3. Ideal taktik diye bisey yok, rakibine uygun ayarlamalar yapman lazim hep.

Sent from my GT-I9100
    Using Tapatalk

Newbie
    oynattığı taktik hiç kötü değil sadece sert hucüm aşırıya kaçmış ama taktiğin bu takıma göre geçerli bir mazeret olduğunu sanmıyorum

Newbie
    çok güzel kadronuz var, takım anlayışını normal yapın, pas atmayıda normale çekin sadece kanatları kırmızı yapın bekler normal olsun.

birde takıma en az bir tik galibiyet primi verin bilet ücretini stadı dolduracak şekilde ayarlayın.

Efo
    Efo is offline
    Newbie
    sert hücumdan çık. defansın oklarını kaldır.

Newbie
    Emirlerin kötü oyunu ofansif yap ,pas yönürtadan,Top çalma:normal pas atma:kısa (adamlar birbirine yakın)
    MArkaj:adam adama

Page 1 of 2 12 LastLast