Results 1 to 7 of 7

Thread: Sizce Hangi Taktiği Seçsem Daha Verimli Olur ??

Newbie

Sizce Hangi Taktiği Seçsem Daha Verimli Olur ??

------DC---DC------
    DMR---DMC---DML------
    ------MC----MC------
    ---------AMC------
    ------SF----SF------

Buda 2. Düşündüğüm Taktik

-DR-----DC------DL-
    ----DMC----DMC----
    -MR-----MC------ML-
    ---------AMC----------
    ----------SF-----------

Newbie
    2. Taktik daha iyi bence.

Newbie
    3 - 4 - 1 - 2 Taktiği ile oynuyorum. ligde sadece lidere 2 maçta yenildim.+115 averajla bitirdim. Forvet oyuncum 40 gol attı.

Turkish Forum Moderator Ercan Mehmet Minkil's Avatar
    Quote Originally Posted by Osman Acar View Post
    3 - 4 - 1 - 2 Taktiği ile oynuyorum. ligde sadece lidere 2 maçta yenildim.+115 averajla bitirdim. Forvet oyuncum 40 gol attı.
    Selamlar;

Takımınızın taktik ve dizilişlerini ekran görüntüsü yakalayarak burada paylaşabilirsiniz

Rookie
    o zaman bana bi yardım edin bıktım artık...Sizce Hangi Taktiği Seçsem Daha Verimli Olur ??-ekran-al-nt-s-.jpgSizce Hangi Taktiği Seçsem Daha Verimli Olur ??-sdf.jpgSizce Hangi Taktiği Seçsem Daha Verimli Olur ??-gedg.jpgSizce Hangi Taktiği Seçsem Daha Verimli Olur ??-fee.jpgSizce Hangi Taktiği Seçsem Daha Verimli Olur ??-ekran-fef.jpgSizce Hangi Taktiği Seçsem Daha Verimli Olur ??-dedfve.jpgSizce Hangi Taktiği Seçsem Daha Verimli Olur ??-dwdw.jpg

Newbie
    kadron gayet iyi durumda aslında bir çok takımı yenebilecek kapasitede gibi bu oyuncularla.ama naçizane bir kaç tavsiyede bulunabilirim.

1)arka arkaya yenildiğinde veya takımın istediğin gibi oynamadığında 4'lü defans içeren taktiklerle oyna takım kendini toparlayana kadar.

2)defans oyuncularından en az 2 tanesi ya hava toplarına hakim ya da duvar defans olsun.

3)pres tarzını sert olarak oyna ve bunu hiç değiştirme.oyuncular biraz fazla yorulabilir ama maç kazanmada etkili olur.

4)sabit bir taktikle oynamak yerine rakibe göre taktikler geliştirebilirsin.mesela kanat oynayan bir takıma kanat oynamak yerine ortadan oynayarak maçı kazanabilirsin.

5)forvet oyuncularında adam adama golcü pek işe yaramaz onun yerine frikikçi bir forvetin mutlaka olsun.zaten takımında da var.oyun kurucu özelliği olan ve penaltı atma özelliği olan oyuncular almana gerek yok.neredeyse oyuna hiç katkısı yok bunların.

6)29.level olan biri olarak bana göre en önemli oyuncu forvet arkası oynayan gizli golcü özelliği bulunan bir AMC.bu adamını mutlaka kullanmaya özen göster ve olabildiğince kaliteli olsun.gerçekten maç kazandıran bir oyuncudur bu.

Rookie
    433 is very effective

Verstuurd vanaf mijn SM-G900F met Tapatalk