Results 1 to 2 of 2
Like Tree2Likes
  • 2 Post By lionboys

Thread: Lütfen yardim edin takimim çöküyor

Banned

Question Lütfen yardim edin takimim çöküyor

Sa arkadaşlar top elevenda ilk başlarda iyi gidiyordum ilk seviyelerde yani şuan 6.ligdeyim ve nerdeyse hergun taktik değiştiriyorum en basit takımlardan yeniliyorum 7. sıradayım şuan ama
    9-Mükemmel
    1-Gözlemci
    6-Çok İyi
    Bu oyuncularım var 3 yıldız olan 1 tane var onunda işe yarıcağını sanmıyorum şuan bi taktik uygulucam bi bilginiz varsa lütfen yardım edin 4-4-2 taktiğinide denedim oda iş görmedi emirlerdemi sorun var nerde var bilmiyorum fotoda atıcam
    Bu Oyuncularımın Fotosu
    Lütfen yardim edin takimim çöküyor-9898.jpg
    Buda Ligdeki Durumumum Fotosu
    Lütfen yardim edin takimim çöküyor-233.jpg
    Bu arada 4-0 yendiğim takım cok kötü dostluk macı
    Buda Son Maçın Ayrıntıları :
    Lütfen yardim edin takimim çöküyor-231.jpgLütfen yardim edin takimim çöküyor-232.jpg
    Son maçda taktik bozukluğu vardı ama o golude son dakika attım yoksa yeniliyodum
    Seviye Atlama Durumum Kritik Şimdi Sizden Tek İstediğim Bu Taktik Benim İçin İş Görürmü
    Alın Foto:
    Lütfen yardim edin takimim çöküyor-1.jpgLütfen yardim edin takimim çöküyor-2.jpg

Rookie lionboys's Avatar
    kardeş birincisi 5 li savunma ile sert hücum oynatılmaz,kanat oyuncuların olmadan ya da tek bir kanat oyuncusu ile her iki kanattan pas yönüde seçilmez ve bir diğeride sert hücum oynatıp kontra atak seçilmez.kontra atak savunma tarzı oynayan takımların mentalitesidir.en alttaki fotoğrafta ise libero mevkiine merkez orta saha oyuncusu koymuşsun,umarım farkındasındır.senin kadrona ve kalitene göre şablonlar şöyle olmalı(tabi dostluk maçları ile kendin test edersin ve uygun olanı oynatırsın

1)..4-3-2-1(DL-DC-DC-DR-MC-MC-MC-AML-AMR-ST),,(SERT HÜCUM,PASYÖNÜ KARIŞIK,PAS ATMA ŞEKLİ KISA,TOP ÇALMA NORMAL,PAST ATMA KARIŞIK,MARKAŞ TARZI BÖLGESEL)

2)..4-2-3-1(DL-DC-DC-DR-MC-MC-AML-AMR-AMC-ST).(OFANSİF-HER İKİ KANATTAN YA DA KARIŞIK-TAM SAHA PRES-PAS ATMA KARIŞIK-BÖLGESEL)

3)4-3-1-2(DL-DC-DC-DR-MC-MC-MC-AMC-ST-ST)(OFANSİF-ORTADAN-KISA-TAM SAHA PRES-BÖLGESEL)