Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 11 to 16 of 16
Like Tree3Likes

Thread: KİMSE TAKTİK DEMESİN ARTIK vol 2

Newbie
    Bende oyleydim gecen sezon 7 -ci bitirdim cok dusundum ve dogri taktiyi buldum..
    gk
    dr dc dc dc dl
    dmc
    mr ml

st st
    emirler; ofansif karsik kendi sahanda pres pas atma qarisik kontra atak isaretli ofsayt isaretsiz

Rookie lionboys's Avatar
    kardeş taktiğin hayırlı olsun.sakın üzerine alınma ama 5 li savunma onune libero koyan takımlar sert savunma oynayan takımlardır yani defansif oynamak zorundalardırayrıca orta saha bom boş,normalde senın her maç 5-6 yemen lazım..ama böyle oynadımmı kesin tutmaz.işte dedimiz nokta bu,bu oyun gerçekçilikle hiç alakası yok.sen günümüz futbolunda 5 li savunma ve bir libero toplamda 6 savunmacı ile nasıl ofansif oynayabilirsin.şimdi birazdan biri gelir bunada bir kılıf bulur.

Newbie
    Quote Originally Posted by Мамед View Post
    Bende oyleydim gecen sezon 7 -ci bitirdim cok dusundum ve dogri taktiyi buldum..
    gk
    dr dc dc dc dl
    dmc
    mr ml

st st
    emirler; ofansif karsik kendi sahanda pres pas atma qarisik kontra atak isaretli ofsayt isaretsiz
    Birader sen bu lionboysa inanma konu kilit benim için der yine yazar üstüne kılıfçı arar bu sanıyor her seviyede taktikler değişmez işte sen gel buna bunu anlat senin başarını kendin ispatlamışsan bu tarz kişilere bişeyini aman paylaşma sonra kılıfçı ararlar.Bu arkadaşımız üstüne alınma yazar 2 muhabbet sonrası millete sataşır aman aman üstüne alınma lionboyss benim diğer arkadaşa dedim onun adıda Leynboys

Turkish Forum Moderator Ercan Mehmet Minkil's Avatar
    Selamlar;

Kılıf bulmak , şahıs adı üzerinden irdeleyici ve rahatsız edici cümleleri kurmamanızı her iki taraftan istiyoruz.

Forum kuralları çerçevesini lütfen aşmayınız.
    Remziye Bağış likes this.

Newbie
    Quote Originally Posted by Ercan Mehmet Minkil View Post
    Selamlar;

Kılıf bulmak , şahıs adı üzerinden irdeleyici ve rahatsız edici cümleleri kurmamanızı her iki taraftan istiyoruz.

Forum kuralları çerçevesini lütfen aşmayınız.
    tamam teşekkürler

Newbie
    arkadaşlar bu oyun şans oyunu gerçekten. geçen ligimde bi rakip vardı güç olarak benden güçlüydü aynı puanla averajla ıkıncı olmustum son macında berabere kaldı bende gucsuz takımla berabere kalmıstım geçen ligdeki kanser sebebim lıgdekı macı deplasmanda 2-1 yenmıstım o da benı deplasmanda 2-1 yenmıstı bu garıplık gel gelelim bu sezon benden kat kat guclu oyunculara sahıp yıne kupa macında karsılastık ılk macta sahamda benı 2-0 yendı normal bı skor benım ıcın. ben ümidi kestim dedım yenılırım bır baktım deplasmanda 4-0 yendım turladım. yanı oyunun cılvesı cok olmayacak seylerde oluyor bazen. o benı kendı sahamda ben onu sahasında yenmeye alıstım artık

Page 2 of 2 FirstFirst 12