Results 1 to 5 of 5

Thread: Sürekli Olarak Maç Kaybı

Turkish Forum Moderator Ercan Mehmet Minkil's Avatar

Sürekli Olarak Maç Kaybı

Sevgili Menajerler;

Sürekli olarak maç kaybı yaşayanlar taktik ve dizilişlerinin ekran görüntüsünü bizlerle paylaşırsa bir nevi yardımcı olmaya çalışacağız.

İlgi ve anlayışınız için çok teşekkür ederiz.

Sürekli Olarak Maç Kaybı-taktik1.jpg

Selam Menajerler;

Taktikler hakkında ki fikirleriniz bizleri mutlu edecektir.

İlgi ve anlayışınız için çok teşekkür ederiz.

Newbie
    Admin ben son zamanlarda kendi sahamda anormal yenilgi ve puan kayıpları yaşıyorum.Deplasmanda 3-0 berabere kaldığım oyuncuya kendi evimde ilk yarı 2-0 yenik düştüm neyse ki 2. yarı 2 dk da 2 gol atarak berabere bitirdim.Bunun yanı sıra lig sonuncusuna evimde 4-1 yenildim halbuki deplasmanda 1-1 berabere kalmıştım o da son dakika golü puan kaybım olmuştu.Kadro dizilişlerim ekrandaki 2 şekilde görebilirsin.Bu arada daha önceden 2 orta saha+2 kanat+1 forvet şeklinde de oynuyordum ama taktikten vazgeçip bunları uygulamaya karar verdim.
    Sürekli Olarak Maç Kaybı-kadro-1.jpg
    Sürekli Olarak Maç Kaybı-kadro-2.jpg

Her maça çıkmadan önce mutlaka kadromu rakibe göre ayarlarım ve takımın morallerini en kötü çok iyi olarak ayarlarım.Her maçımı gece saat 3 de olsa bile kaçırmam izlerim ve ligdeki puan durumu ise bu;
    Sürekli Olarak Maç Kaybı-lig-s-ras-.jpg

Oyuncularım resimde görüldüğü gibi orta saha 34/27/27/33/33/26/29 olmak üzere toplam 7 oyuncum var forvet de 30/28/22 puanlı 3 oyuncum defansdaki oyuncularımın defans özeliklerindeki minimum puan beklerde 31 merkezdekiler ise 36/38 puanda.O kadar güçlü transferler yapmama rağmen imkansız yenilgiler alıyorum ne önerirsin?
    Bu arada resimdeki sağ orta sahada bulunan ansorge adlı oyuncuda normalde ok işareti yok o yanlışlıkla olmuş.

Quote Originally Posted by Duhan Tutkun View Post
    Admin ben son zamanlarda kendi sahamda anormal yenilgi ve puan kayıpları yaşıyorum.Deplasmanda 3-0 berabere kaldığım oyuncuya kendi evimde ilk yarı 2-0 yenik düştüm neyse ki 2. yarı 2 dk da 2 gol atarak berabere bitirdim.Bunun yanı sıra lig sonuncusuna evimde 4-1 yenildim halbuki deplasmanda 1-1 berabere kalmıştım o da son dakika golü puan kaybım olmuştu.Kadro dizilişlerim ekrandaki 2 şekilde görebilirsin.Bu arada daha önceden 2 orta saha+2 kanat+1 forvet şeklinde de oynuyordum ama taktikten vazgeçip bunları uygulamaya karar verdim.
    Click image for larger version. 

Name:	Kadro 1.jpg 
Views:	73 
Size:	64.5 KB 
ID:	47706

Name:	kadro 2.jpg 
Size:	64.5 KB 
ID:	47707

Her maça çıkmadan önce mutlaka kadromu rakibe göre ayarlarım ve takımın morallerini en kötü çok iyi olarak ayarlarım.Her maçımı gece saat 3 de olsa bile kaçırmam izlerim ve ligdeki puan durumu ise bu;

Name:	lig sırası.jpg 
Size:	56.2 KB 
ID:	47708

Oyuncularım resimde görüldüğü gibi orta saha 34/27/27/33/33/26/29 olmak üzere toplam 7 oyuncum var forvet de 30/28/22 puanlı 3 oyuncum defansdaki oyuncularımın defans özeliklerindeki minimum puan beklerde 31 merkezdekiler ise 36/38 puanda.O kadar güçlü transferler yapmama rağmen imkansız yenilgiler alıyorum ne önerirsin?
    Bu arada resimdeki sağ orta sahada bulunan ansorge adlı oyuncuda normalde ok işareti yok o yanlışlıkla olmuş.
    Selamlar;

Defans bölgeni çok geri çekme baskı yiyebilirsin.

Newbie
    Yazıcaklarımı bi dene bakalım bende işe yaramıştı
    Not: Kırmızı suratlar ileri ok

________

Takım Anlayışı __________Ofansif
    Pas Yönü ______________Karışık
    Pres Tarzı _______Kendi Sahanda
    Top Çalma Tarzı ___________Zor
    Pas Atma Şekli __________Kısa
    Markaj Tarzı _______Bölgesel

Kontra Atak Taktiği________ Evet
    Ofsayt Taktiği ____________Evet

Gol yiyip geriye düştüğünde Normalde sonuna kadar böyle devam et taktikle oynama, ama telafisi olmayan bir maç oynuyorsan kırmızı suratlardan birini çıkarıp çift forvete dönmen daha iyi olur
    Last edited by balikocum; 07-04-2015 at 02:32 PM.