Results 1 to 4 of 4
Like Tree1Likes
  • 1 Post By KMos

Thread: Az gelişen genç oyuncular

Rookie

Az gelişen genç oyuncular

arkadaşlar takımımda 10 tane 19-21 yaş arası genç oyuncu var. Bunlardan sadece iki tanesi çok hızlı gelişiyor yani tam kondisyon ile antrenman yaptırınca, 6-7 beceri puanı alıyor. Ama diğerleri en fazla 3-4 beceri puanında kalıyor. Para olabilir dedim değil çünkü bu iki oyuncudan daha değerli olanlar var az gelişenlerde. Yaş olarak bu oyuncular 20 yaşında yaşıtları ve 19 yaşındakilerden neden daha fazla geliştiklerini bir türlü anlamadım. Bu konuda bilgisi olan arkadaşlar yardım edebilir mi? Transfer ederken ona göre ederim artık

Turkish Forum Moderator Ercan Mehmet Minkil's Avatar
    Quote Originally Posted by askadami6183 View Post
    arkadaşlar takımımda 10 tane 19-21 yaş arası genç oyuncu var. Bunlardan sadece iki tanesi çok hızlı gelişiyor yani tam kondisyon ile antrenman yaptırınca, 6-7 beceri puanı alıyor. Ama diğerleri en fazla 3-4 beceri puanında kalıyor. Para olabilir dedim değil çünkü bu iki oyuncudan daha değerli olanlar var az gelişenlerde. Yaş olarak bu oyuncular 20 yaşında yaşıtları ve 19 yaşındakilerden neden daha fazla geliştiklerini bir türlü anlamadım. Bu konuda bilgisi olan arkadaşlar yardım edebilir mi? Transfer ederken ona göre ederim artık
    Az gelişen genç oyuncular-capture-20150830-140459.png

Beceri durumu ve kazanımları sadece bu kısımdan görülebilir.

Fakat oyuncu alırken bunları göremediğimiz için değeri yüksek olan ve yaşı genç olanları tercih ediyoruz.Başka bir seçenek yok

Rookie
    Quote Originally Posted by Ercan Mehmet Minkil View Post
    Click image for larger version. 

Name:	capture-20150830-140459.png 
Views:	47 
Size:	40.7 KB 
ID:	52709

Beceri durumu ve kazanımları sadece bu kısımdan görülebilir.

Fakat oyuncu alırken bunları göremediğimiz için değeri yüksek olan ve yaşı genç olanları tercih ediyoruz.Başka bir seçenek yok
    Katılıyorum ve şunu eklemek istiyorum, genç ve puanı yüksel oyuncu aldığınızda mevkisinde başarı bile sağlamayabilir ama öyle bir yeteneksiz ve genç bir oyuncu alırsınız ki sizden kat kat güçlü defans'ı veya hücum oyuncularını rahat bir şekilde geçebilir ve durdurabilir. Bunun çözümü transfer yaparken Ümit veren şeklinde filtreleme yapmalısınız.

Turkish Forum Moderator Ercan Mehmet Minkil's Avatar
    Bunu önerilerde ileteceğim

Sent from my iPhone using Tapatalk