Results 1 to 7 of 7

Thread: bedava token gelmiyor

Rookie

bedava token gelmiyor

ne yüklediğim programlardan ne de izlediğim videolardan kazandığım tokenler gelmiyor. nedeni hakkında fikri olan var mı arkadaşlar?

Apprentice
    Quote Originally Posted by askadami6183 View Post
    ne yüklediğim programlardan ne de izlediğim videolardan kazandığım tokenler gelmiyor. nedeni hakkında fikri olan var mı arkadaşlar?
    hocam çoğunlukla bekleme süreleri oluyor token yüklenmesi için o süreye kadar beklemen lazım artı eğer uygulama indiriyorsan kesinlikle açman lazım videolar hakkında bir bilgim yok nereden izlenir bilmiyorum eğer o süre içinde yüklenmezse destek ekiplerine ticket at supersonice diğerlerine ben o şekilde çözüyorum ancak 2 3 günü buluyor yüklemeleri

Turkish Forum Moderator Ercan Mehmet Minkil's Avatar
    Quote Originally Posted by askadami6183 View Post
    Selamlar;

Yüklediğiniz programda yapmanız gerekenler olabiliyor.Bu şartlardan 1 tanesini yerine getirmediğiniz takdirde token alamıyorsunuz.Uygulamayı indirdikten sonra açmayı unutmayınız genellikle bunu menajerler yapmıyor.

Newbie
    internet üeinden top eleveni açtığımda arkadaşın kinde sağda video çıkıyo token geliyor, ama bende video yok ilginç.

Apprentice
    Quote Originally Posted by Yaşar Serim View Post
    internet üeinden top eleveni açtığımda arkadaşın kinde sağda video çıkıyo token geliyor, ama bende video yok ilginç.
    büyük ihtimalle dns değiştirip girip izliyordur. şu anda bende de çıkmıyor.

Turkish Forum Moderator Ercan Mehmet Minkil's Avatar
    Quote Originally Posted by Yaşar Serim View Post
    Şuan video yerine bende baktım yok.Yani olması gereken de şuan herkeste bu...

Dilerseniz arkadaşınızın hesabını burada paylaşın inceletebiliriz

Rookie
    hotspot sheld vpn adlı google eklentisini kurdum orada amerikanın bayrağını seçtim video izleyerek birkeresinde 4 token kazanmıştım fakat daha sonra hiç olmadı...