Results 1 to 7 of 7

Thread: 21 sezonda 14deyim yardim....!

Newbie

21 sezonda 14deyim yardim....!

ya ne yaparsam takım olmuo okadar kisi taktik verdi oyuncu sat al takım berbat oldu bı taktık verın ona gore bende oyuncu falan alım
    21 sezonda 14deyim yardim....!-ads-z.jpg21 sezonda 14deyim yardim....!-1.jpg21 sezonda 14deyim yardim....!-ss.jpg21 sezonda 14deyim yardim....!-ssss.jpg

Newbie
    helppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppp pppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppp p

Rookie
    Ben genelde 4-5-1 V taktiğiyle oynuyorum bunu öneririm veya 4-4-2 taktiğini öneririm

Rookie
    oyuncuların çabuk yorulur,sakatlanır ve çok kart görürsün emirlerin çok agresif kontra atak kapalı top çalma tarzı normal markaj tarzı bölgesel olarak değiştir artıdan oyunculara prim verirsen olumlu sonuç alırsın

Apprentice
    resime baktığımda oyuncuların yanlış pozisyonda oynuyor ve moralleri kırmızı olmuş. 4-5-1 takdiği ile oyna ofansif kontra atak açık adam adama pres olarak ayarla. Orta sahan ne kadar iyi olursa okadar daha iyi pozisyon bulursun.

Newbie
    Devamlı taktik değiştirme

TURKCELL T60 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Newbie
    Ben normalde 4 3 1 2 oynuyorum ama çok zor maçlarda 4 3 3 sert hucum kısa pas sıkı zor adam adama oynuyorum bence takıma göre taktik değişiyor.