Results 1 to 5 of 5

Thread: Surekli puan kaybi

Newbie

Surekli puan kaybi

Genelde kalitem iyi. Lige gore ust duzey oyunculara sahibim. Oynadigim maclarin hemen hemen hepsinde fazla topa sahip oluyorum fazla sut oluyor. Her anlamda ustunum ama hep puan kaybediyorum. Bircok taktik denedim ama anormallik var. Hep iyi oyna yuzdeler cok iyi olsun ama hep puan kaybedilir mi?

Rookie
    Fazla taktik değiştirme oyunculara prim ver karşındaki takımın kadrosuna gore emirleri Transferde pahalı oyuncu almaya bak genelde en iyi olan taktikler 4-4-2,4-5-1 v veya 4-1-4-1 olabilir

Apprentice
    Quote Originally Posted by Euthyrox View Post
    Fazla taktik değiştirme oyunculara prim ver karşındaki takımın kadrosuna gore emirleri Transferde pahalı oyuncu almaya bak genelde en iyi olan taktikler 4-4-2,4-5-1 v veya 4-1-4-1 olabilir
    7 gündür maymuna döndü takım.Sakatlıklar yüzünde hergün diziliş değiştiriyorum ve kaybediyorum bende malesef.dediğin gibi takdik değiştirip durduğunda takım istikrarsız oluyor.

Turkish Forum Moderator Ercan Mehmet Minkil's Avatar
    Quote Originally Posted by Ahmet T. Öncü View Post
    7 gündür maymuna döndü takım.Sakatlıklar yüzünde hergün diziliş değiştiriyorum ve kaybediyorum bende malesef.dediğin gibi takdik değiştirip durduğunda takım istikrarsız oluyor.
    4-1-4-1 ve 4-4-2 den şaşma geri taktikler karşındaki rakip kolaysa deneyebilirsin

Newbie
    Quote Originally Posted by Ercan Mehmet Minkil View Post
    4-1-4-1 ve 4-4-2 den şaşma geri taktikler karşındaki rakip kolaysa deneyebilirsin
    Benim gördüğüm bu oyunda AMR ve AML oyuncuları çok önemli. Lig sonunda gol kralları hep AMR veya AML oyuncularından oluyor. Hangi taktikle oynarsam oynayayım ST AMR oyuncum AMR bölgesindeki kadar etkili olmuyor ki bu oyuncum World Class seviyesinde. ST oynattığımda genelde 6-7 ile oynuyor. 4-1-4-1 de ST oyuncumu daha aktif nasıl oynatabilirim. talimatlar nasıl olmalı?