Results 1 to 6 of 6

Thread: Bir Üst Seviyeye Geçmek için Kaçıncı Sırada olmak Lazım ?

Apprentice

Bir Üst Seviyeye Geçmek için Kaçıncı Sırada olmak Lazım ?

Ligi kaçıncı sırada bitirince üst seviyeye geçiyor. ilk 4mü yoksa 1. bitirenmi ligi.

Rookie
    İlk yediye girenler bir üst lige çıkar. 8. olanda bir üst seviyeye çıkabiliyor bazen ama istisna 8. neye göre çıkıyor onu bilmiyorum

Apprentice
    Hadiya tüğ. Üst Lige çıkmamak için uğraşıyordum oyuncuların gücünü artırmak için .

Turkish Forum Moderator Ercan Mehmet Minkil's Avatar
    Quote Originally Posted by Ahmet T. Öncü View Post
    Ligi kaçıncı sırada bitirince üst seviyeye geçiyor. ilk 4mü yoksa 1. bitirenmi ligi.
    İlk 7 sıra bir üst lige yükselirken yeni sisteme göre takım kadrosu üst seviye için iyi olan takımlardan 8.olanda bir üst ligi hak kazanır.

Apprentice
    4-5-6-7 . sıradaki oyuncular yem oluyor genelde iyi takımlara. Bu sistemin reallik le bağlantısı nedir merak ettim. Teknik ekip hep bizlere reallikten bahsederler işlerine geldiği zaman.Moral neden düşer neden takım herzaman iyi oynamaz değimizde. Bilmediğim bir ligmi var acaba ilk 7 deki takım üst lige geçen. Benim bildiğim ilk 2 deki üst lige geçer . İlk 2 lerden bir lig oluşturulur .sonrasında 3.4. sıradakilerden sonra 5.6 diye gider. böylelikle tüm takımlar eşit olur. soğudum oyundan.

Turkish Forum Moderator Ercan Mehmet Minkil's Avatar
    Quote Originally Posted by Ahmet T. Öncü View Post
    4-5-6-7 . sıradaki oyuncular yem oluyor genelde iyi takımlara. Bu sistemin reallik le bağlantısı nedir merak ettim. Teknik ekip hep bizlere reallikten bahsederler işlerine geldiği zaman.Moral neden düşer neden takım herzaman iyi oynamaz değimizde. Bilmediğim bir ligmi var acaba ilk 7 deki takım üst lige geçen. Benim bildiğim ilk 2 deki üst lige geçer . İlk 2 lerden bir lig oluşturulur .sonrasında 3.4. sıradakilerden sonra 5.6 diye gider. böylelikle tüm takımlar eşit olur. soğudum oyundan.
    Oyun içinde kolay seviye yükselmesi güzeldir yoksa alt seviyede kalan takım çok olursa birçok takım orada kalırdı ve üst seviyelerde takım azlığından da bahsediyor olabilirdik.