Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 13

Thread: Lütfen taktik önerin bulamıyorum :(

Rookie

Unhappy Lütfen taktik önerin bulamıyorum :(

Yeni sezon başladı ve ben kötü gidiyorum defansım cok kötü pozisyon bulamıyorum ltfen taktik önerin..

Apprentice
    takdiğin hiçbir önemi yok . Kazananı sistem belirliyor.Onların istediği tek şey token harcatmak moral ve kondisyon full olsun diye.Fakat oda yetmiyor. Kazananı tamamen sistem kendi belirliyor neye göre kime göre belli değil . Oyüzden önereceğimiz takdiklerin önemi yok .

Turkish Forum Moderator Ercan Mehmet Minkil's Avatar
    Quote Originally Posted by Ahmet T. Öncü View Post
    takdiğin hiçbir önemi yok . Kazananı sistem belirliyor.Onların istediği tek şey token harcatmak moral ve kondisyon full olsun diye.Fakat oda yetmiyor. Kazananı tamamen sistem kendi belirliyor neye göre kime göre belli değil . Oyüzden önereceğimiz takdiklerin önemi yok .
    Öyle olsaydı ben sürekli yenilirdim

Apprentice
    Quote Originally Posted by Ercan Mehmet Minkil View Post

Senin takımı yenmek için sahada 22 kişi oynamak gerek Senin takım barçe bizim takım paşabahçe takımı . sende olmaması normaldir

Rookie
    Peki mehmet bey kazanan neye göre belirleniyor bazı arkadaşlar maçın sonuçları başlamadan belli zaten diyorlar o halde oyuncu değişikliklerinin falan hic önemi yok yada maçı izlemenin

SM-J700F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Quote Originally Posted by tuncay14533kir View Post
    Peki mehmet bey kazanan neye göre belirleniyor bazı arkadaşlar maçın sonuçları başlamadan belli zaten diyorlar o halde oyuncu değişikliklerinin falan hic önemi yok yada maçı izlemenin

Sistem hızı net hızımıza yetişemiyor Bazen bende maça bakarken maç sonucu kısmına giriyorum maçın skoru yazıyor.Bunu destek ekibimize de yazabilirsiniz ben sistemsel sorunların nedenlerini bilemiyorum

Quote Originally Posted by Ahmet T. Öncü View Post
    Senin takımı yenmek için sahada 22 kişi oynamak gerek Senin takım barçe bizim takım paşabahçe takımı . sende olmaması normaldir
    Ama bu sezon kötü istediğim gibi değil Yinede maçlarımı keyifle izliyorum rahat oluyor

Rookie
    Bu gün bir kez daha gördüm ki bu oyunda malezyalı ve endonezyalilar torpilli az önce bi şampiyonlar ligi maçı özledim adamın takımı full sekiz yıldız adam alman rakibinde ise beş yıldızlı hatta iki tanede dört yıldızlı futbolcu var buda melezyali almani 3-1 yendi hemde deplesmanda 😀

Last edited by tuncay14533kir; 05-05-2016 at 09:13 AM.

Quote Originally Posted by tuncay14533kir View Post
    Bu gün bir kez daha gördüm ki bu oyunda malezyalı ve endonezyalilar torpilli az önce bi kupa maçı özledim adamın takımı full sekiz yıldız adam alman rakibinde ise beş yıldızlı hatta iki tanede dört yıldızlı futbolcu var buda melezyali almani 3-1 yendi hemde deplesmanda 😀

O ülkelerde token fiyatları çok çok ucuz o yüzden.

Rookie
    O ülkelerde token fiyatları çok çok ucuz o yüzden.
    Yok öyle değil sekiz yıldızlı olan almandi çok basit bir melezyalinin takimina yenildi

Page 1 of 2 12 LastLast