Results 1 to 7 of 7

Thread: Taktik

Rookie

Taktik

Sağ-Sol bek oyuncularının oklarını ileri veya geri yapmıyorum pek gole ve asiste katkı yapmıyorlar golde pek yemiyorum sizce bek oyuncularının oklarını ileri almalımıyım extra katkısı olur mu

Rookie
    4-4-1-1 oyna , 2 dc yi mavi ok yap , ml , mr amc yi ileri ok yap , defansif , ortadan pres tarzı hafif ( sıkı ) , top çalma kolay , pas atma şekli kısa , bölgesel , kontra açık ofsayt kapalı , Faydalı olacağından eminim

Turkish Forum Moderator Ercan Mehmet Minkil's Avatar
    Quote Originally Posted by Tyson Bolt View Post
    Sağ-Sol bek oyuncularının oklarını ileri veya geri yapmıyorum pek gole ve asiste katkı yapmıyorlar golde pek yemiyorum sizce bek oyuncularının oklarını ileri almalımıyım extra katkısı olur mu
    Bu oyunda ok işaretlerini bence fazla kullanma Her taktiği denedim ok işaretleri işin içine girince oyunu kontrol etmekte zorlaşıyor.

Rookie
    Tşkler benim kurulu bir düzenim var iyi gidiyor takımım ama bekler katkı sıfır iki bekim toplam 1 gol asist sıfır o yüzden yazdım ileri yapsam katkı olur mu geçmişte yapmıştım o Zaman takımım iyi değildi hep gol yiyordum şimdi takım gayet iyi ama yaparsam defans sıkıntısı yaşarım diye düşünüyorum

Rookie
    Gerçek futbol da bekler çok önemli ama bu oyunda sanki 80 ler futbolu gibi bekler sadece defans yapıyor

Rookie
    Admin bu arada cevap vermişsin bu soruma ama poker ile alakalı sorduğum soruya yazmamışsın bilmiyorsan cevabını söyle utanma

Apprentice
    Quote Originally Posted by Tyson Bolt View Post
    Admin bu arada cevap vermişsin bu soruma ama poker ile alakalı sorduğum soruya yazmamışsın bilmiyorsan cevabını söyle utanma
    Moderatörlerlük bir konu değil.Buradaki yetkili Forum yetkilisi.Destek ekibine yazıcaksın.Postacıya dişim ağrıyo demen gibi bişi oldu bu.