Results 1 to 3 of 3

Thread: 2 sorum var.

Newbie

2 sorum var.

Bu sezon çok önemli maçlarda kendimden güçsüz rakiplere yenildim. Nerede yanlış yaptığımı anlamaya çalışıyorum.

1. Devamlı aynı dizilişle mi oynamak daha iyi yoksa her rakibe göre değiştirmek mi?

2. Takım anlayışını güçlü rakibe karşı defansif zayıf rakibe karşı ofansif mi yapmalıyım yoksa devamlı aynı şekilde mi oynamalıyım.

Bir de bu oklar ne işe yarıyor ne Zaman kullanılır
    Last edited by korkut; 09-16-2016 at 05:14 AM.

Rookie
    Devamlı aynı dizilişte oyna , takımının bir dizilişe alışması lazım.

Benim tercihim hep defansif tarzdan yana, zayıf rakipleri kolay yenip güçlü rakipleride yeniyorsun.

Forvete ok koyma , oyuncu rolünü kaybeder performans gösteremez, DMC ye sakın ok koyma test ettim dostluk maçlarında. DMC , Rakibinin AMC sini durdurur.

AML/AMR , ML/MR, DL/DR ye ok koyabilirsin ama zorunlu değil isteğe bağlı , MC lere maç içinde koyabilirsin eğer iyi oynamıyorsa.
    Last edited by blackwhite; 09-17-2016 at 06:13 PM.

Newbie
    Quote Originally Posted by blackwhite View Post
    Devamlı aynı dizilişte oyna , takımının bir dizilişe alışması lazım.

Benim tercihim hep defansif tarzdan yana, zayıf rakipleri kolay yenip güçlü rakipleride yeniyorsun.

Forvete ok koyma , oyuncu rolünü kaybeder performans gösteremez, DMC ye sakın ok koyma test ettim dostluk maçlarında. DMC , Rakibinin AMC sini durdurur.

AML/AMR , ML/MR, DL/DR ye ok koyabilirsin ama zorunlu değil isteğe bağlı , MC lere maç içinde koyabilirsin eğer iyi oynamıyorsa.
    Saolasın şimdiye kadar iyi gidiyorum. Yenemediğim bi Alman var tekrar aynı lige düştük sonucu yazarım buraya