Results 1 to 6 of 6

Thread: Şut Problemi

Newbie

Şut Problemi

Ligin üzerinde bir takımım var forvetlerimde aynı şekilde, ama neden oluyor bilmiyorum ama forvetlerim şut çekmiyor bildigin çekmiyor, kaleciyi geçip şut çekmedigini bile gördüm pas yapıp topu çevirip duruyorlar, bir bug mı yoksa taktigimle alakalı olabilir mi

3-1-1-3-2 oynuyorum, ofansif
    Last edited by Guler97Faruk; 10-12-2016 at 10:50 AM.

Turkish Forum Moderator Ercan Mehmet Minkil's Avatar
    Quote Originally Posted by Guler97Faruk View Post
    Ligin üzerinde bir takımım var forvetlerimde aynı şekilde, ama neden oluyor bilmiyorum ama forvetlerim şut çekmiyor bildigin çekmiyor, kaleciyi geçip şut çekmedigini bile gördüm pas yapıp topu çevirip duruyorlar, bir bug mı yoksa taktigimle alakalı olabilir mi

3-1-1-3-2 oynuyorum, ofansif
    Paslaşma tarzın ne bunu öğrenebilir miyim? Kısa mı karışık mı hangisi?

Newbie
    Şuan kısa, zaman zaman degişiyor pas şekli. Özelikle forvetlerde olan bir problem ligin çok üstünde forvetlerim var topu ayakların geveleyip duruyorlar, sadece kanatların attıgı gollerle götürüyorum ligi ş.ligini.

Newbie
    Ne kadar uğraşırsan uğraş her maç yapar karışık ve kısa pas olarak da denendi, her maç en az 1 tane olur, kaleyi gördüğü halde kanata pas atar o da orta açar.Bir sorun daha var kaleye kadar top sürer kaleci alır

Newbie
    kanatsız oyunda bu pek olmuyor denedim..

Newbie
    forvet becerilerini kontrol et şut ve bitiricilik düşük kalmışsa normaldir bende de vardı 2dönem önce 7 yıldızlı bir tane ama gol atmıyordu fazla tutmadım sattım antremanda hatalı geliştirmiştim , mutlaka sende de aynı sorun vardır , oyuncu geliştiriken antemanda ne yaptığımıza dikkat etmemiz lazım pas vermeyi 200leyip şutu 80 de bırkamamak lazım anlayacağın