Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 12

Thread: Sugestie

  1. #1
    Newbie
    Join Date
    May 2014
    Posts
    2

    Sugestie

    Salut! Ma scuzati daca spun ceva gresit dar sunt nou pe aici.
    Eu as vrea ca pe langa UCL si Cupa sa mai existe si Europa League la care sa se califice de exemplu locurile 5 si 6 sa altele, voi hotarati.
    Si as vrea o optiune de pariere pe meciurile prietenilor sau pe cele din UCL sau Cupa pentru ca mie mi se pare ca tokenurile si banii se fac foarte greu.

    Multumesc

  2. #2
    Super Moderator PricopGeorgeCătălin's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    Romania
    Posts
    12,976
    Si eu as vrea sa vad Europa League, sper sa adauge inca o competitie, chiar ar fi frumos, idea nu e noua si a fost propusa de mai multe ori.
    Orlova FC - onForum - LIKE Orlova FC - onYoutube - SUBSCRIBE Orlova FC - onFacebook

  3. #3
    Newbie RoBBBy's Avatar
    Join Date
    Jul 2014
    Location
    Targu Jiu
    Posts
    26
    Ar fi foarte frumos daca s-ar mai implementa inca o competitie.

  4. #4
    Addicted Stratila Alexandru's Avatar
    Join Date
    Feb 2014
    Location
    Iasi
    Posts
    706
    Ar fi super sa se introduca Europa League iar apoi sa se joace cu castigatorul CL o partida pentru Super Cupa ! Deci sa fie 2 cupe noi

  5. #5
    Addicted Stratila Alexandru's Avatar
    Join Date
    Feb 2014
    Location
    Iasi
    Posts
    706
    Ar fi interesant sa se introduca si cateva animatii ! Ar face jocul mai atrctiv si mai placut grafic !

  6. #6
    Apprentice Mihai Si Ioana Stan's Avatar
    Join Date
    Jul 2014
    Location
    Romania
    Posts
    237
    Quote Originally Posted by Stratila Alexandru View Post
    Ar fi interesant sa se introduca si cateva animatii ! Ar face jocul mai atrctiv si mai placut grafic !
    Ce fel de animatii alexandru ? eu cand am inceput sa joc prima oara top eleven si am avut meci mi-mi-am pus repede castile si sa constat ca nu se aude nimic .. atunci a fost mare dezamagire.. tu zici de animatii .. vrei sa vezi sarind pe acolo ca si mingea cand incepe meciul ? ))

  7. #7
    Moderator ModeratorRomania's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Posts
    496
    Idea e veche dar foarte ok si eu sper ca pe viitor sa fie implementata...

  8. #8
    Moderator ModeratorRomania's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Posts
    496
    Quote Originally Posted by Stratila Alexandru View Post
    Ar fi interesant sa se introduca si cateva animatii ! Ar face jocul mai atrctiv si mai placut grafic !
    Alex, pentru orice idee noua deschide un topic nou, e mai usor sa ne intalegem asa, multumesc :P

  9. #9
    Rookie
    Join Date
    Jul 2014
    Posts
    69
    Ar fi foarte bine inca o competitie pentru cei care nu reusesc sa se califice in Champions League. La fel si chestia cu pariurile.

  10. #10
    Newbie Alex Avram's Avatar
    Join Date
    Aug 2014
    Posts
    23
    ...sunt de acord cu voi ...ar fi mai interesant cu o conpetitie in plus....in special sa sti ca poti juca supercupa...ar fi tare...poate ca pe viitor vor introduce aceasta conpetitie....
    pana atunci bafta tuturor la meciuri...

Page 1 of 2 12 LastLast