Results 1 to 9 of 9
Like Tree1Likes
  • 1 Post By Oporanu Florin Danut

Thread: sugestie meci live

  1. #1
    Rookie Oporanu Florin Danut's Avatar
    Join Date
    Aug 2014
    Posts
    91

    sugestie meci live

    atunci cand e un meci (partida) la care participi...trebuie sa existe posibilitatea sa vezi randamentul jucatorilor ca sa sti ce schimbari sa faci, pt ca in momentul de fata se fac schimbari pe nevazute si te pomenesti ca scoti un jucator care avea nota 9 cand puteai schimba unul de nota 5.

  2. #2
    Rookie
    Join Date
    Oct 2014
    Posts
    56
    daca urmaresti comentariile, cred ca iti poti da seama daca eu jucator greseste.....

  3. #3
    Dreamer لاشسهمث ئهةلاقع's Avatar
    Join Date
    Jul 2014
    Location
    Bruxelles, Belgium
    Posts
    325
    nu neaparat.. mi s-a intamplat ca un jucator din lot sa nu-i apara niciodata numele, l-am scos si la sfarsitul meciului am vazut a primit 8 spre deosebire de celalt care a primit 6.. deci nu-mi prea dau seama dupa comentarii. Cum a spus si Oporanu Florin Danut , ar fi frumos sa se poate vedea randamentul in timpul meciului.

  4. #4
    Rookie
    Join Date
    Aug 2014
    Posts
    58
    ar fi un joc prea usor, daca ar aparea toate datele bafta

  5. #5
    Champion SuperDunk's Avatar
    Join Date
    Aug 2014
    Posts
    2,269
    Quote Originally Posted by Oporanu Florin Danut View Post
    atunci cand e un meci (partida) la care participi...trebuie sa existe posibilitatea sa vezi randamentul jucatorilor ca sa sti ce schimbari sa faci, pt ca in momentul de fata se fac schimbari pe nevazute si te pomenesti ca scoti un jucator care avea nota 9 cand puteai schimba unul de nota 5.
    E prea mult ce zici acolo,ar fi prea banal meciul,n-ar mai avea farmec,daca ai stii ce performante au jucatorii in meciul respectiv.

  6. #6
    Banned
    Join Date
    Dec 2014
    Posts
    22
    Si mie mi s-a intamplat, si eu zic ca ar fi o idee buna

  7. #7
    Dreamer
    Join Date
    Dec 2014
    Posts
    303
    Quote Originally Posted by Oporanu Florin Danut View Post
    atunci cand e un meci (partida) la care participi...trebuie sa existe posibilitatea sa vezi randamentul jucatorilor ca sa sti ce schimbari sa faci, pt ca in momentul de fata se fac schimbari pe nevazute si te pomenesti ca scoti un jucator care avea nota 9 cand puteai schimba unul de nota 5.
    Sunt de acord, iti sustin ideea.

  8. #8
    Newbie
    Join Date
    Dec 2014
    Posts
    13
    Este interesanta ideea dar este posibil ca notele sa fie calculate la finalul partidei .

  9. #9
    Apprentice
    Join Date
    Dec 2014
    Posts
    268
    Trebuie sa ai intuitie