Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 11
Like Tree1Likes

Thread: Propunere

  1. #1
    Newbie
    Join Date
    Apr 2013
    Posts
    4

    Propunere

    Eu as propune sa se infiinteze un sistem de pariuri pentru a paria pe meciuri 1 2 sa X.

  2. #2
    Pro Ro Edu's Avatar
    Join Date
    Dec 2012
    Location
    Huelva
    Posts
    904
    in realitate ai destule , in joc nu vad logic , e un joc de manager nu de pariuri !

  3. #3
    Newbie
    Join Date
    Apr 2013
    Posts
    4
    Quote Originally Posted by Ro Edu View Post
    in realitate ai destule , in joc nu vad logic , e un joc de manager nu de pariuri !
    Propun aceasta idee pentru a putea face mai multi bani, de ce nu si tokens. Sper sa fiu inteles.

  4. #4
    Newbie
    Join Date
    May 2013
    Posts
    1
    Quote Originally Posted by Ro Edu View Post
    in realitate ai destule , in joc nu vad logic , e un joc de manager nu de pariuri !
    Eu sustin cu tarie ceea ce a propus colegu' mai sus. Dar vad ca tu sau voi vedeti doar drept. Ar fi jocul mult mai interesant decat este.
    Auzi si tu "nu vezi logic"...patetic...

  5. #5
    Newbie
    Join Date
    May 2013
    Location
    Iasi, Romania, Romania
    Posts
    5
    ar fi buna ideea lui baciu florin.ar mai trebui schimbate si comentariile in timpul meciului ca sunt cam plictisitoare.dar bine, asta e o mica problema pe langa altele mai mari.de ex. jocu asta nu prea are legatura cu realitatea in ce priveste tacticile de joc
    incep sa cred ca mi-am facut degeaba 15 conturi de fb pentru 15 echipe si,atentie,joc cu toate zi de zi iar asta e ca o parere de rau

  6. #6
    Rookie Puski's Avatar
    Join Date
    Dec 2012
    Location
    RO
    Posts
    67
    deci idea e bunicică, dar trebuie modificată
    Cum zic eu, ca toată lumea să aibă acces la vizionarea meciurilor din superligă(ce trebuie creată!), liga de cel mai mare nivel...și când zic cel mai mare să fie chiar top 14 ai jocului, nu zece grupe de superligă cum e acum la lvl.23 de exemplu...!
    Și pariat pe meciurile echipelor alea, cu tokens...ce câștigi în schimb? Tot tokens...
    Cred că se descurcă adminii să dezvolte idea, și e în interesul lor...că vă dați seama că lumea o să ia tokens să mai și parieze...dacă nu se descurcă, PM me...și vă mai dezvolt eu idea.

    Later Edit: Fie că faceți sistemul de pariuri fie că nu, chestia cu superliga trebuie neaparat făcută...și să fie vizibilă pentru toată lumea!!! Pentru că aia chiar că ar fi ceva spre ce orice jucător ar tinde și ar menține mai mulți jucători în joc...
    Last edited by Puski; 06-02-2013 at 10:52 PM.
    BaciuFlorin likes this.

  7. #7
    Rookie Puski's Avatar
    Join Date
    Dec 2012
    Location
    RO
    Posts
    67
    A citit cineva ce am scris noi mai sus? le-a transmis cineva șefilor? sau vreți să traduc eu în engleză să le trimit???

  8. #8
    Newbie
    Join Date
    Apr 2014
    Posts
    4
    da o idee buna ptr a castiga mai multi tokeni eu o sustin

  9. #9
    Newbie
    Join Date
    Apr 2014
    Posts
    4

    propunere

    ca jocul sa fie mai interesant ar trebuii sa dam un nume ligii de exemplu bundesliga liga 1 etc! si nu nivele pana unde ajungem cu nivelele ? ar trebui sa fie echipe care retrogradeaza si echipe care promoveaza in loc de nivel 1 sa fie de exemplu liga 5-6 cand infintezi o echipa,si pe urma sa promovezi daca te menti cu echipa .nu cum este acum sunt ligi de acelasi nivel 10 sau 100 ar trebui luata in calcul aceasta propunere si zic eu ca menegeri care sunt ar da mai multa importanta acestui joc si sar stradui ptr a promova iar ceilati de pe locuri retrogradabile sa retrogradeze si pe urma desfintarea echipei!

  10. #10
    Newbie
    Join Date
    Apr 2014
    Posts
    4

    sugestie

    [QUOTE=roby moraru;236384]ca jocul sa fie mai interesant ar trebuii sa dam un nume ligii de exemplu bundesliga liga 1 etc! si nu nivele pana unde ajungem cu nivelele ? ar trebui sa fie echipe care retrogradeaza si echipe care promoveaza in loc de nivel 1 sa fie de exemplu liga 5-6 cand infintezi o echipa,si pe urma sa promovezi daca te menti cu echipa .nu cum este acum sunt ligi de acelasi nivel 10 sau 100 ar trebui luata in calcul aceasta propunere si zic eu ca menegeri care sunt ar da mai multa importanta acestui joc si sar stradui ptr a promova iar ceilati de pe locuri retrogradabile sa retrogradeze si pe urma desfintarea echipei!

Page 1 of 2 12 LastLast