Results 1 to 5 of 5

Thread: generiranje kupa

  1. #1
    Newbie
    Join Date
    Jan 2015
    Posts
    1

    generiranje kupa

    trenutno sam 30 lvl i imam problem da me u kupu stavlja uvijek sa lvl ili 2 jačim menađerima pa to polako ide na zivce dok ti se to događa več 10 sezonu.

    znam da se to tu i tamo mora dogodit al ako sam u ligi uspjesan i u ligi prvaka isto tako. svaku sezonu sam isao u visi nivo skoro svaku sezonu sam minimalno u polifinalu lige prvaka i za nagradu dobijem da radi broja navijaca uvijek zavrsavam u kupu sa igracima lvl+1 ili +2 (ja i mozda jos 2-3 koji su moj lvl)

    Malo je frustrirajuče i mislim da nije ok.

    Nadam se da cete to rjesit jer polako kup gubi smisao.

    tu su vam moja povijest i trofejna soba
    generiranje kupa-capture1.jpggeneriranje kupa-capture2.jpggeneriranje kupa-capture3.jpggeneriranje kupa-capture4.jpg

    a tu su vam moji protivnici u kupu
    generiranje kupa-capture7.pnggeneriranje kupa-capture8.pnggeneriranje kupa-capture9.png
    ovaj treci koji me izbacio je trenutno 7 u svojem prvenstvu a u krajnjem slučaju da kupim i sve igrače sa skaut liste opet nemogu biti jak kao on.
    tu su jos njegova trenutna postava i pozicija u ligi.generiranje kupa-capture00.jpggeneriranje kupa-capture11.jpg
    Nadam se da cete to rijesit jer je nesto krivo postavljeno

    unaprijed se zahvaljujem
    Last edited by Andrej Premuzic; 01-23-2015 at 12:46 PM.

  2. #2
    Rookie AtleticoMadrid's Avatar
    Join Date
    Jan 2015
    Posts
    127
    Znas li zasto ti se padaju jaki protivnici?Evo primera,ja sam lvl 7 i moj tim ima vrednost 50,4 sto je 5*.Ako zavrsim sezonu ovim kvalitetom ,dobicu protivnile u Kupu koji imaju vrednost 4* (zvezdica jedna se gubi na kraju sezone). Kapiras?

  3. #3
    VIP t11_fan's Avatar
    Join Date
    Aug 2014
    Location
    Croatia
    Posts
    2,435
    @ATM da je na nižem nivou, bilo bi moguće da red kraj sezone proda klupu i rezerve te kupi slobodne igrače. To sam ja napravio prošle sezone sa Hoffenheimom iz OMA lige (koji ima i limit na kvalitetu) i danas sam prošao dalje u 1/2 finale kupa. Iako je ovaj protivnik bio podjednako jak, nisam imao nekog jačeg od mog tima ove sezone.
    Ex top eleven player


  4. #4
    Apprentice DakAfcB's Avatar
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    Montenegro
    Posts
    197
    Ovo sam i ja htio da postavim, razumijem da mi u kup dolaze 2 levela jaci, ali od skoro je pocelo tako nesto i u LS, znaci ludnica. Neka nas bar tamo ispostuju
    Kupujem trofej KUPA. Ponude PM.

  5. #5
    Rookie AtleticoMadrid's Avatar
    Join Date
    Jan 2015
    Posts
    127
    U LS su svi istog lvl-a.