Results 1 to 7 of 7

Thread: Taktik Dizilişim Ve Emirler

Banned

Taktik Dizilişim Ve Emirler

Arkadaşlar taktiğimi okadar çok kişi soruyorki haddi hesabı yok,yani artık gına derecesine geldi diyebilirim.. bu yüzden taktiğimi bu konuda paylaşacağım isteyenlerede bu konunun linkini atacağım hem forumu tanıtmış olacağım..

Soran arkadaşlar taktiğim bu şekildedir

İleri dörtlü ileri ok ( Aml amc st amr) gerisi serbest
    Taktiğimde bu

Rookie
    Ben 9. seviye'de bu taktiği uygulasam başarıya ulaşır mıyım? Tüm takımı satıp değişim yapacağım?

Turkish Forum Moderator Ercan Mehmet Minkil's Avatar
    Quote Originally Posted by KMos View Post
    Ben 9. seviye'de bu taktiği uygulasam başarıya ulaşır mıyım? Tüm takımı satıp değişim yapacağım?
    Selamlar;

İleri seviyelerde bu taktiğin işe yarayacağını sanmıyorum.Tek defans özellikle çok çok sıkıntı yaratabilir.

Rookie
    Teşekkürler, bir yatırım yaptım 4-4-2 ve bu taktiği koordineli deneyeceğim umarım hezimete uğramam. Birde tek defans pek sayılmaz DMC'ler kısmende olsa defansif sayılabilir.
    Last edited by KMos; 08-23-2015 at 04:23 PM.

Teşekkürler, bir yatırım yaptım 4-4-2 ve bu taktiği koordineli deneyeceğim umarım hezimete uğramam. Birde tek defans pek sayılmaz DMC'ler kısmende olsa defansif sayılabilir.
    Selamlar;

Defans olarak tam anlamıyla bir oyuncu olmuş oluyor göbekte ve bir oyuncu olması sıkıntı yaratabilir DML-DMR dediğimiz sizinde dediğiniz gibi kısmen defansif özellikte sayılmaktadır.

İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

Rookie
    Belli bir süre bu taktiği denedim ve başarıya ulaşamadım, sanırım uzun zaman tek bir taktikle oynamak oyuncuların o taktik konusunda yeteneklerini artırıyor. Bu taktikte başarı sağlamak için uzun süre ısrar etmek gerekli olabilir ve bu ne yazık ki belli bir dönem seri halinde yenilgiler demek.

Belli bir süre bu taktiği denedim ve başarıya ulaşamadım, sanırım uzun zaman tek bir taktikle oynamak oyuncuların o taktik konusunda yeteneklerini artırıyor. Bu taktikte başarı sağlamak için uzun süre ısrar etmek gerekli olabilir ve bu ne yazık ki belli bir dönem seri halinde yenilgiler demek.
    Selamlar;

Uzun süreli taktik dediğiniz gibi oyuncuların performansı açısından iyi olur.Çok sık taktik değiştirmek oyuncuları olumsuz etkiliyor.