Page 5 of 7 FirstFirst ... 34567 LastLast
Results 41 to 50 of 67

Thread: Sezonul 55 - Sunteţi gata?

  1. #41
    Rookie
    Join Date
    Jun 2014
    Posts
    97
    continuam sirul victorilor, 3-0 in cupa si 2-0 in CL...se pare ca ne asteapta 2 finale frumoase

  2. #42
    Super Moderator PricopGeorgeCătălin's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    Romania
    Posts
    12,976
    Quote Originally Posted by carbit View Post
    continuam sirul victorilor, 3-0 in cupa si 2-0 in CL...se pare ca ne asteapta 2 finale frumoase
    Bravo, bravo, se pare ca esti in ambele finale, noi trebuie sa intoarcem acasa, un 2-1... destul de greu, iar in cupa suntem deja in finala, ne-am calificat cu 8-1 la general.
    Orlova FC - onForum - LIKE Orlova FC - onYoutube - SUBSCRIBE Orlova FC - onFacebook

  3. #43
    Super Moderator PricopGeorgeCătălin's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    Romania
    Posts
    12,976
    Quote Originally Posted by carbit View Post
    continuam sirul victorilor, 3-0 in cupa si 2-0 in CL...se pare ca ne asteapta 2 finale frumoase
    Bravo!
    Orlova FC - onForum - LIKE Orlova FC - onYoutube - SUBSCRIBE Orlova FC - onFacebook

  4. #44
    Moderator ModeratorRomania's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Posts
    496
    Salutare Echima mea "Real Madrid Ro" Inca se mentine pe primul loc la o distanta de 10p ! Este primul sezon in care nu acord prime de joc in caz de castiga. Voi acordati prime de joc jucatorilor ?

  5. #45
    Moderator ModeratorRomania's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Posts
    496
    Salutare Echima mea "Real Madrid Ro" Inca se mentine pe primul loc la o distanta de 10p ! Este primul sezon in care nu acord prime de joc in caz de castiga. Voi acordati prime de joc jucatorilor ?

  6. #46
    Rookie
    Join Date
    Jun 2014
    Posts
    97
    suntem calificati in finala cupei, pt CL trebuie sa pastram avantajul de 2 goluri pentru a ne califica sper sa castig si azi in CL sa nu intrerup sirul victoriilor.. b cea mai mare e ca au fixat finala cupei la o ora dupa un meci greu din campionat dar sper sa functioneze solutia pe care o am in cap...

    Si da, ModeratorRomania , dam prime de meci jucatorilor:P si anume : campionat -20k (a doua selectie), CL -40k a 3-a si cupa 80k max

  7. #47
    Rookie
    Join Date
    Jun 2014
    Posts
    97
    e oficial, suntem in ambele finale si pastram in continuare prima pozitie in campionat, pb cea mai mare e ca sa accidentat un atacant ff bun pt care nu am rezerva si va trebuii sa joc 4-1-3N-1-1, sau poate reusesc sa gasesc un atacant bun si sa scap de emotii:P

    Succes tuturor in continuare

  8. #48
    Rookie
    Join Date
    Jun 2014
    Posts
    97
    am gasit atacantul..akm sa vedem cum se descurca in meciul de diseara

  9. #49
    Rookie
    Join Date
    Jun 2014
    Posts
    97
    Sezonul 55 - Sunteţi gata?-cl-finala.jpgSezonul 55 - Sunteţi gata?-cupa-finala.jpg
    \

    Azi e meciul din cupa.. sper sa facem o figura frumoasa

  10. #50
    Rookie
    Join Date
    Jun 2014
    Posts
    97
    Oleee Oleee..primul trofeu din CUPA
    Sezonul 55 - Sunteţi gata?-cupa-finala-meci.jpg

Page 5 of 7 FirstFirst ... 34567 LastLast