Page 19 of 25 FirstFirst ... 91718192021 ... LastLast
Results 181 to 190 of 243
Like Tree48Likes

Thread: Sezonul 57 - Sunteţi gata?

  1. #181
    Rookie
    Join Date
    Jun 2014
    Posts
    97
    a 2-a tripla este foarte aproape.. suntem in finala cupei in fata unei echipe inferioare , campionatul il conducem la 9 pct dif fata de locul 2, iar in liga suntem ca si in finala dupa ce am castigat in tur, in deplasare cu 1-4


    Dupa finala ligii.. o sa dau un meci cu Mourinho .. sa vedem ce scor scoatem.. pana atunci.. avem grija de conditia jucatorilor
    Last edited by carbit; 09-17-2014 at 04:49 AM.

  2. #182
    Dreamer لاشسهمث ئهةلاقع's Avatar
    Join Date
    Jul 2014
    Location
    Bruxelles, Belgium
    Posts
    325
    Quote Originally Posted by carbit View Post
    a 2-a tripla este foarte aproape.. suntem in finala cupei in fata unei echipe inferioare , campionatul il conducem la 9 pct dif fata de locul 2, iar in liga suntem ca si in finala dupa ce am castigat in tur, in deplasare cu 1-4


    Dupa finala ligii.. o sa dau un meci cu Mourinho .. sa vedem ce scor scoatem.. pana atunci.. avem grija de conditia jucatorilor
    Succes!

    In 10 minunte am meciul decisiv in CL. Am reusit sa castig un dmc de 23 ani, calitate 30 si abilitate speciala "deschizator de joc", inlocuitor pentru Gurser ce in ultimele 4 meciuri a fost oaia neagra a echipei, multa cartonase si note foarte mici..

    Update:

    Am pierdut 4-3 la penalti (1-2 120 minunte).. Boateng si Dyring (jucatorul transferat azi) au ratat.. Pacat, daca as fi fost on la meciul de acasa poate altul ar fi fost rezultatul..
    Last edited by لاشسهمث ئهةلاقع; 09-17-2014 at 08:31 AM.

  3. #183
    Addicted Stratila Alexandru's Avatar
    Join Date
    Feb 2014
    Location
    Iasi
    Posts
    706
    Quote Originally Posted by carbit View Post
    a 2-a tripla este foarte aproape.. suntem in finala cupei in fata unei echipe inferioare , campionatul il conducem la 9 pct dif fata de locul 2, iar in liga suntem ca si in finala dupa ce am castigat in tur, in deplasare cu 1-4


    Dupa finala ligii.. o sa dau un meci cu Mourinho .. sa vedem ce scor scoatem.. pana atunci.. avem grija de conditia jucatorilor
    Succes man !! Sa revii cu vesti bune !

  4. #184
    Addicted Stratila Alexandru's Avatar
    Join Date
    Feb 2014
    Location
    Iasi
    Posts
    706
    Victorie cu 3-2 acasa,un meci destul de greu dar am reusit sa ne impunem !

  5. #185
    Pro Bogdan Astefanei's Avatar
    Join Date
    Jun 2013
    Posts
    782
    Infrangere incredibila suferita de fostul lider , m-am indepartat la 4 puncte de el , noroc urias pe sfarsit de sezon , sper sa nu se intample vre-o ceva neprevazut in ultimile 3 etape ... si sa iau campionatul , la care nu prea am sperat sezonul asta

  6. #186
    Super Moderator PricopGeorgeCătălin's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    Romania
    Posts
    12,976
    CAMPIONI, al 7-lea trofeu din 7 posibile, fara jetoane suplimentare, flawless!
    Orlova FC - onForum - LIKE Orlova FC - onYoutube - SUBSCRIBE Orlova FC - onFacebook

  7. #187
    Dreamer لاشسهمث ئهةلاقع's Avatar
    Join Date
    Jul 2014
    Location
    Bruxelles, Belgium
    Posts
    325
    Victorie in campionat cu 5-1. Lewandowski 1 gol si 4 pase. Portarul a luat nota 5, cred ca v-a trebui sa caut inlocuitor ..

  8. #188
    Rookie Oporanu Florin Danut's Avatar
    Join Date
    Aug 2014
    Posts
    91
    revenire in CL...dupa o infrangere in deplasare cu 4-2...am castigat acasa cu 4-1...asa ca sunt in finala!!!!....in campionat locul 2 si locul 3 au facut egal in meciul direct, asa ca m-am distantat la 5 puncte cu 3 etape ramase. in cupa am fost eliminat in sferturi, a fost super greu, am avut numai adversari cu nivele mai mari si echipe mult mai bune, nu am avut nici-o sansa inca de la inceput dar sunt multumit ca am reusit sa rezist atat incat s-au adunat ceva fonduri

  9. #189
    Dreamer لاشسهمث ئهةلاقع's Avatar
    Join Date
    Jul 2014
    Location
    Bruxelles, Belgium
    Posts
    325
    Victorie in campionat cu 2-0. Maine am meci cu locul 2 iar ultimul meci cu ultimul loc. Am sansa sa inchei campionatul fara infrangere sau egal si sa obtin realizarea.

  10. #190
    Super Moderator PricopGeorgeCătălin's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    Romania
    Posts
    12,976
    Quote Originally Posted by لاشسهمث ئهةلاقع View Post
    Victorie in campionat cu 2-0. Maine am meci cu locul 2 iar ultimul meci cu ultimul loc. Am sansa sa inchei campionatul fara infrangere sau egal si sa obtin realizarea.
    Felicitari!
    Orlova FC - onForum - LIKE Orlova FC - onYoutube - SUBSCRIBE Orlova FC - onFacebook

Page 19 of 25 FirstFirst ... 91718192021 ... LastLast