Page 21 of 24 FirstFirst ... 111920212223 ... LastLast
Results 201 to 210 of 231
Like Tree338Likes

Thread: Sezonul 63 - Sunteţi gata?

  1. #201
    Famous A R R O W's Avatar
    Join Date
    Nov 2014
    Location
    Neamț
    Posts
    1,005
    învins cu 2-1 în CL și trecem în finală, unde sigur nu avem o șansă

  2. #202
    Apprentice Florin Pop's Avatar
    Join Date
    Jan 2015
    Location
    Szatmár, Satu Mare, Romania, Romania
    Posts
    160
    Quote Originally Posted by A R R O W View Post
    învins cu 2-1 în CL și trecem în finală, unde sigur nu avem o șansă
    de ce crezi ca nu ai nici o sansa ?
    eu am pierdut 4 : 1 cu primul loc . sunt pe marginea prapastiei . sunt pe locul 7 cu 37 de puncte iar locul 8 cu 34 iar locul 6 cu 42 . sper sa trecem mai departe

  3. #203
    Pro Bogdan Astefanei's Avatar
    Join Date
    Jun 2013
    Posts
    782
    Spre norocu meu locu 2 a luat si el bataie si se mentin 2 puncte distanta de el dar mai este si locu 3 care a venit tare din spate si sunt doar 3 puncte distanta fata de el si are cel mai bun golaveraj din campionat asa ca orice punct pierdut poate fi fatal ...
    A R R O W and Florin Pop like this.

  4. #204
    Addicted
    Join Date
    Nov 2014
    Posts
    536
    victorie ieri 3-1 acasa
    Florin Pop likes this.

  5. #205
    Famous A R R O W's Avatar
    Join Date
    Nov 2014
    Location
    Neamț
    Posts
    1,005
    Quote Originally Posted by Florin Pop View Post
    de ce crezi ca nu ai nici o sansa ?
    eu am pierdut 4 : 1 cu primul loc . sunt pe marginea prapastiei . sunt pe locul 7 cu 37 de puncte iar locul 8 cu 34 iar locul 6 cu 42 . sper sa trecem mai departe
    de ce cred? să-ți zic de ce
    nu am jucat deloc bine a doua parte a sezonului, echipa e foarte praf deși aproape toți sunt de 6 stele plus că adversarul are o echipă bună, iar prin jocul de aseară am dovedit că nu am șanse, am jucat foarte slab
    Florin Pop likes this.

  6. #206
    Addicted Stratila Alexandru's Avatar
    Join Date
    Feb 2014
    Location
    Iasi
    Posts
    706
    Ieri am facut egal 1-1 si am trecut in finala UCL ! Speram la ceva bun !
    Azi in campionat victorie cu 7-0
    A R R O W and Florin Pop like this.

  7. #207
    Pro Bogdan Astefanei's Avatar
    Join Date
    Jun 2013
    Posts
    782
    Nu se poate asa ceva , deja ii al trei-lea meci consecutiv in care sunt batjocorit de joc da asta ultimu ii neexplicabil cum pot sa fiu aproape batut de ultimu clasat , a fost salvat un punct in minutu 89' , in tur i-am dat lejer 7-0 si acum ... deja am trecut pe locu 2 si doar un mare miracol sa se intample ca sa mai iau campionatu daca eu sunt umilit de locurile 10 , 11 , 14 ce pretentii am sa castig cu primu loc in ultima etapa sau chiar maine cu locu 9 nici nu mai am cuvinte ... nu mi sa intamplat niciodata asa ceva acum sper sa nu pierd ultimele 2 meciuri ca nici in primi 3 nu mai raman o serie de dezamagiri ca asta demoralizeaza orice jucator da cand esti lider 14 etape si pierzi puncte din cauza egalurilor si infrangerilor cu codasele clasamentului sigur de gandesti si la altceva

    Cine imi poate da o explicatie pentru rezultatu asta ?
    Uitati ce lot are , nici macar nu are toti jucatorii pe posturile lor

    Uitati ce lot am eu , parerea mea este nu ii chiar asa mica diferenta avand in vedere ca eu eram pe primu loc si el pe ultimu , din asta rezulta ca jocu echipei mele ii mult mai bun decat jocu lor

    Uitati ce posesie am eu fata de el si poate are el 4 suturi pe poarta da numai cele 2 goluri au fost comentate restu nu ...

    Dupa ce am primit cele 2 goluri fulgeratoare am schimbat repede un DC su un ST , am si eu 2 note de 6 inexplicabile si ele dar totusi fata de mine el are 3 de 5 si 4 de 6 deci note mult mai proaste
    Last edited by Bogdan Astefanei; 03-05-2015 at 05:19 PM.
    A R R O W and Florin Pop like this.

  8. #208
    Pro Bogdan Astefanei's Avatar
    Join Date
    Jun 2013
    Posts
    782
    Ii vre-o problema cand dai prima de victorie ? ca de cand am introdus prima de victorie ori castig mult la limita ori sunt umilit , in tur nu am avut deloc prima de victorie si am terminat cu 6 puncte fata de locu 2 , in retur am adaugat 7.5 M la inceput si la scurt timp 15M maxim
    Din cate stiu eu prima de victorie ar trebui sa-i motiveze pe jucator nu sa-i faca sa joace mai prost
    Uite asa isi pierde jocu playeri , nici nu-mi amintesc ultima zi in care nu am intrat in joc si acum fazele astea imi strica tot chefu de joc ...
    Last edited by Bogdan Astefanei; 03-05-2015 at 05:32 PM.
    A R R O W and Florin Pop like this.

  9. #209
    Newbie
    Join Date
    Feb 2015
    Posts
    17
    Bogdan Astefanei @ - Moralul, conditia fizica, media de varsta , prima de joc. Eu aici mi-as pune intrebarile daca as fi in locul tau.

    Cat despre mine, sezonul asta am castigat cupa si spream la un loc 2.
    Florin Pop likes this.

  10. #210
    Pro Bogdan Astefanei's Avatar
    Join Date
    Jun 2013
    Posts
    782
    Moralu il mentin " Superb " , conditia fizica o mentin de la 90% in sus inaintea fiecarui meci , media de varsta nu cred ca are o asa mere importanta , mai ales cu ultimu loc clasat , pana acum m-am mentinut pe primu loc cu jucatori astea si acum pierd ... am avut jucatori batrani mult mai buni decat unii jucatori tineri , da oricum media de varsta o am 26-27 ani , prima de joc ii maxima asta nici nu inteleg de ce pana acum cand nu aveam prima mergea bine si acum ... este neexplicabil ce mi sa intamplat in ultimele 3 etape , am mai patit sa fac cate un meci slab cu codasele clasamentului da 1 nu 3 la rand ... au ramas sanse mici la titlu eu trebuie sa castig neaparat ultimele 2 meciuri ca sa iau campionatu si ultima etapa am cu actualu loc 1 , daca o tin tot asa de pe primu loc pana in etapa 23 pot termina chiar pe locu 4 ... daca nu am noroc in ultimele 2 etape sezonu asta va fi cel mai dezastruos ...
    Florin Pop and A R R O W like this.

Page 21 of 24 FirstFirst ... 111920212223 ... LastLast